KOMITET WYBORCZY PSL
Durał Piotr Tomasz - 176
Zielińska Anna Teresa - 118
Sołtyszewski Bogdan Tycjan - 104
Łukijańczuk Tamara Barbara - 101
Bartkowiak Danuta Teresa - 206
Saks Agnieszka Monika - 77
Gross Jacek Karol - 95
Mikołajczyk Jan - 77
Gerula Janusz Andrzej - 51
Przysiężny Mirosław Jan - 179
Bura Joanna Jolanta - 43
Wrona Tymoteusz - 50
Mazur Katarzyna - 70
Macho Anna Monika - 110
Podejma Adam Konrad - 118
Cisakowski Ryszard - 51
Gładysz Magdalena Małgorzata - 120
Jurkowski Artur Andrzej - 479
Szychowska Małgorzata Agnieszka - 248
Lisiecki Stanisław - 251
Radosz Anna Krystyna - 100
Kuliczkowski Sławomir - 49
Oszust Małgorzata Zofia - 108
Kazimierczak Teresa - 81
Tomczak Maciej Tadeusz - 59
Szczyrek Dorota Ewa - 134
Halarewicz Kamil Jan - 310
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Kosmalski Radosław - 391
Maniara Wioleta - 140
Laskowski Ryszard Henryk - 55
Pieńkowska Ewa Joanna - 106
Rudnicka Teresa Barbara - 36
Chmielniak Wojciech - 23
Dudkowiak Jarosław Ryszard - 642
Szklarzewski Adrian Marek - 32
Szymorek Elżbieta - 132
Matusiak Wiesław Bronisław - 28
Suszyńska Dorota - 38
Sowizdraniuk Robert - 12
Walas Mariusz Grzegorz - 15
Płysiuk Renata Jolanta - 26
Wesołek Marcin - 34
Cugier Anna Maria - 143
Szczepaniak Karol Korneliusz - 381
Czaińska Ewa Maria - 242
Mazur Zbigniew Jan - 31
Karpiak Wioletta Justyna - 35
Wańkowicz Ryszard Czesław - 7
Leczyk Arkadiusz - 53
Adamska Anna Maria - 37
Cuper Sławomir - 116
Groffik Marek Krzysztof - 579
Fendorf Henryk Edward - 153
Rak Wanda Małgorzata - 88
Błaszczyk Jacek Jan - 10
Korol Elżbieta Maria - 38
Bochanysz Tomasz - 107
Skrzypczak Aneta Barbara - 37
Szczepanowski Remigiusz - 81
Rybka Zbigniew Piotr - 433
Kozłowska Czesława Apolonia - 377
Siwek Marcin Krzysztof - 167
Ignacik Halina - 193
Knysak Grzegorz Dariusz - 45
Potocka Aneta Małgorzata - 44
Świtajło Sławomir - 45
Żurko Joanna Ewa - 114
Nadała Piotr - 35
Serdeń Mariola - 122
KW NOWA PRAWICA - JANUSZA KORWIN-MIKKE
Dawidowski Stanisław Roman -78
Weryszko Piotr - 127
Kierbedź Anna Katarzyna - 6
Kuncewicz Łukasz - 16
Petecka Natalia Jagoda - 46
Sieńkowski Konrad - 145
Żywicka Dagny Małgorzata - 40
Misiura Renata Teresa - 24
Gołaś Wojciech - 130
Martyniuk Jacek Krzysztof - 16
Tyka Martyna - 20
Kubiak Mateusz Adam - 41
Szczepaniak Edyta Mariola - 24
Buda Andrzej Sergiusz - 75
Macher Paweł Mirosław - 26
Cyt Magdalena Stanisława - 20
Szymankiewicz Oskar Filip - 24
Beń Magda Jolanta - 21
Ryczek Michał - 198
Kosmala Karolina - 81
Makara Jan Jarema - 47
KWW JANA ZUBOWSKIEGO
Płonek Danuta -382
Rzepa Jan Józef - 267
Hartman Mariola Ewa - 114
Nosal Mariusz Wojciech - 238
Powroźnik Przemysław - 138
Peciak Jolanta Magdalena - 116
Strzęciwilk Mirosław Leonard - 583
Szulc Leszek - 526
Gross Danuta Bogumiła - 249
Konarski Stanisław - 76
Frala Małgorzata - 69
Rzepka Karolina Kinga - 58
Woźniak Henryk - 47
Toporowicz Joanna Agnieszka -
Bożek Zbigniew Hipolit - 274
Zubowski Jan Kazimierz - 1057
Rychlik Marek Jarosław - 357
Żmuda Hanna Sabina - 145
Sławiński Józef - 49
Karwat Agnieszka - 276
Mazurkiewicz Anna Ola - 65
Przybylski Dariusz - 148
Rybak Leszek Krzysztof - 482
Sadowski Krzysztof Piotr - 413
Cichoń Czesław - 94
Badzińska Agnieszka Ewa - 124
Blicharska Marta Regina - 47
Grzywacz Regina - 98
Kamieniecka Lucyna - 46
Michalak Maria - 65
Golba Lesław Julian - 738
Gniewosz Joanna - 549
Trzeszcz Stanisława - 148
Kita Jadwiga - 19
Rajchel Agnieszka - 213
Woźny Mieczysław Józef - 22
Horniak Grzegor - 148
Lipiński Konrad Marcin - 39
Sadowski Sławomir - 63
KWW RAFAELA ROKASZEWICZA
Pawlak-Osomańska Ewa Anna - 446
Koszów Józef - 266
Białek Joanna Renata - 88
Wiśniewska Anna Magdalena -205
Tobiś Maciej - 112
Rokaszewicz Rafael Ryszard - 1109
Borecki Wojciech Stanisław - 182
Juras Katarzyna Anna - 66
Zimna Anna - 148
Kolańczyk Tadeusz - 115
Stojanowska-Kisło Joanna - 22
Agaciak-Korzeń Olga - 38
Łomiński Ryszard - 18
Mareńczak-Piechocka Barbara Maria - 184
Hołownia Jeremi Adam - 468
Fisz-Bobaryko Adriana Katarzyna - 86
Błaszak Margerita Anna - 55
Piątek Damian - 143
Rudkowski Adam Janusz - 67
Kulhawik Maciej Andrzej - 150
Psonak Monika - 55
Płatek Marcin - 67
Rokaszewicz Ryszard - 550
Wołoszyn Krzysztof Piotr - 193
Batorska-Kempska Elwira - 132
Stachów Krzysztof Piotr - 39
Waga Andrzej Ildefons - 74
Doszla-Wałecka Anita Zofia - 17
Milicz Anna - 238
Krzemień Andrzej Łucjan - 440
Baraniecki Jan - 408
Gostyński Lech Janusz - 241
Rzewuska Wiesława Jolanta - 33
Pawłowska Agnieszka - 76
Cieśla Beata Elżbieta - 19
Gorajewska Alicja - 68
Juźwiak Grzegorz Leonard - 46
Grzybowski Mieczysław - 94
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?