Kontrole autobusów MPK. Porażające wyniki. Tym mamy jeździć? Serio?

szZaktualizowano 
W poniedziałek rano dolnośląscy inspektorzy transportu drogowego prowadzili kontrole autobusów miejskich we Wrocławiu. Wiele pojazdów zostało uziemionych.

Pojazdy były sprawdzane w pobliżu zajezdni autobusowej przy ul. Obornickiej. Inspekcja sprawdziła 58 autobusów. W dwóch stwierdzono przekroczenie poziomu zadymienia spalin, w tym w jednym z przypadków aż trzykrotnie. W kolejnych stwierdzono m.in. uszkodzony układ hamulcowy, usterki zwieszenia i wycieki płynów eksploatacyjnych, nieszczelny układ pneumatyczny, różnice w sile hamowania kół na jednej osi.

Wyniki kontroli to 9 zakazów dalszej jazdy i 10 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych. Kontrole autobusów przeprowadzono z użyciem mobilnej stacji diagnostycznej.

Dolnośląscy inspektorzy zapowiadają, że wzmożone działania kontrolne będą kontynuowane.

ZOBACZ TEŻ:

Burze w regionie. Lokalnie mocne ulewy, grad i wichury [ZDJĘCIA]

polecane: FLESZ: Zmiana w logowaniu na konto. Uwaga na oszustów.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 206

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-30T11:08:49 02:00, Gość:

Porażająca to jest głupota pismaka. Na 300 autobusów 9 z małymi usterkami . Proponował bym sprawdzić flotę np. Karetek lub radiowozów .. A nie bo nie wolno buhahahha sramy na wasze pseudo kontrole , Kundle szczekają a karawana jedzie dalej

2019-07-30T11:42:28 02:00, Jezus Marian:

Nie karawana tylko biedota i patola 500 za darmola. Tylko zjeb się pcha do syfiastego mpk!

Od kultura wypowiedzi A ty kim jesteś tęczowy

G
Gość
2019-07-30T11:08:49 02:00, Gość:

Porażająca to jest głupota pismaka. Na 300 autobusów 9 z małymi usterkami . Proponował bym sprawdzić flotę np. Karetek lub radiowozów .. A nie bo nie wolno buhahahha sramy na wasze pseudo kontrole , Kundle szczekają a karawana jedzie dalej

2019-07-30T20:01:00 02:00, Gość:

😎

Nie na 300 tylko na 58

G
Gość

Niestety właśnie taki złom obsługuje z zajezdni obornickiej np. Psie Pole , stare Volvo bez klimatyzacji z uchylanymi na 5 cm lufcikami w upały jest piekarnik 45 stopni w środku, z ludzi się pot leje, brudne stare fotele, niesprawne hamulce, to jeździ tu codziennie- tragedia, a bilety tylko drożeją. Dutkiewicz rządził 16 lat i to spadek PO nim, kasa szła na arlekiny i marlin monroe itd...

G
Gość
2019-07-30T11:08:49 02:00, Gość:

Porażająca to jest głupota pismaka. Na 300 autobusów 9 z małymi usterkami . Proponował bym sprawdzić flotę np. Karetek lub radiowozów .. A nie bo nie wolno buhahahha sramy na wasze pseudo kontrole , Kundle szczekają a karawana jedzie dalej

😎

P
Patryk

Mnie sie te Autobusy bardzo podobaja i ja kochalem nimi jezdzic do szkoly itd.

:) :)

T
Tom

Na terenie jednostki wojskowej (CSWIiCh) urządzili sobie kontrolę - kto tam dowodzi?

G
Gość
2019-07-30T11:56:34 02:00, Gość:

Serio? Kiedyś to dopiero rzęchy jezdzily i nie bylo afery. A nagłówek jak w Fakcie.

Bo kiedys globie to bylo nowoczesne. Nie bylo lepszych. Teraz to jest zlom. Trudne do zrozumienia prawda?

G
Gość

Język artykułu jak z rynsztoku. Wstyd.

G
Gość
2019-07-30T10:49:21 02:00, ałdi TDi:

co na to głąby które próbują mnie przekonać do korzystania z tego chlewu co się MPK zwie ?

to samo co zwykle, pie*** sie pajacu

m
m
2019-07-30T11:56:34 02:00, Gość:

Serio? Kiedyś to dopiero rzęchy jezdzily i nie bylo afery. A nagłówek jak w Fakcie.

a potem były wypadki, ofiary i wielki lament "gdzie yły kontrole wcześniej" :/ ...weź sie zastanów człowieku co piszesz

G
Gość

Serio? Kiedyś to dopiero rzęchy jezdzily i nie bylo afery. A nagłówek jak w Fakcie.

G
Gość

Po Wroclawiu jezdzi ZŁOM. Brudny smierdzacy i bez klimatyzacji. Tak samo tramwaje jak i autobusy. Zakupione tramwaje to meka przy wsiadaniu i wysiadaniu dla ludzi z problemami stawowymi. Jak sie uda wsiasc to srodku.... SCHODY!!!! Trzeba albo byc prezydentem PO i jezdzis wypasiona fura z klima, albo nie miec wyobrazni, albo i to i to. Od dziesiatek lat nic a nic nie zmienia sie komfort jazdy. Duszno smierdzaco, szarpie, trudno wsiasc i wysiasc. "Madre" kasowniki nie do opanowania przez starszych ludzi.

...
2019-07-30T09:42:07 02:00, W-w:

Ale za to na lusterkach tramwajów będą logo WKS Śląsk. Brawo Panie Baluwajder!

To jest właśnie inwestycja jakiej wrocławskie MPK potrzebowało!

w
wrocławianin

MPK jest niedoinwestowane bo Sutryk marnuje pieniądze z miejskiej kasy na stadion i kopaczy

G
Gość

Porażająca to jest głupota pismaka. Na 300 autobusów 9 z małymi usterkami . Proponował bym sprawdzić flotę np. Karetek lub radiowozów .. A nie bo nie wolno buhahahha sramy na wasze pseudo kontrole , Kundle szczekają a karawana jedzie dalej

Dodaj ogłoszenie