Jest praca w branży reklamowej [Wrocław, Kłodzko, Legnica, Lubin, Świdnica]. Zarabiasz ile chcesz

AS
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Pixabay
Udostępnij:
Najpierw krótka ściąga dla kandydatów. Rekrutację prowadzi Polska Press Oddział Wrocław. W woj. dolnośląskim to wydawca największego dziennika - „Gazety Wrocławskiej” i portalu informacyjnego www.gazetawroclawska.pl , który jest liderem na Dolnym Śląsku. To nie wszystko. W portfolio są jeszcze płatne tygodniki, wydawane poza „Gazetą Wrocławską ” –„Panorama Wałbrzyska”, „Panorama Legnicka”, „Panorama Kłodzka ”, „Gazeta Wojewódzka”, „Gazeta Sycowska”, „Oleśniczanin”, „Tygodnik Głogowski”, sieć bezpłatnych gazet naszemiasto.pl, serwisy miejskie naszemiasto.pl, wortale Strefa Biznesu, Strefa Agro. Szukamy specjalistów ds sprzedaży w Lubinie, Legnicy, Świdnicy, Kłodzku, a także we Wrocławiu!

ZGŁOŚ SIĘ, WYŚLIJ CV: [email protected]

Oddział we Wrocławiu jest częścią firmy Polska Press sp. z.o.o., która jest jednym z największych wydawców w Polsce, wydającym 20 dzienników regionalnych oraz 150 tygodników lokalnych, które czyta codziennie ponad 6 mln osób. Portale internetowe przyciągają 14 mln użytkowników, połowę internautów w kraju.

W portfolio firmy znajdują się także magazyny Nasza Historia, Motosalon, Motosalon Classic, Strefa Biznesu, Strefa Agro oraz dodatki telewizyjne: Tele Magazyn, Super Tele, TV Pilot i Tele Program. Jeśli chcesz więcej wiedzieć, zobacz stronę: www.polskapress.pl

Co Tobie oferujemy? Poszukujemy pracowników w dziale reklamy, na stanowiskach specjalistów do spraw sprzedaży. Fakt, że nasza firma ma pozycję lidera w kraju i tak obszerne portfolio, już na starcie daje ci argumenty sprzedażowe. Proponujesz klientom możliwości reklamy prasowej, internetowej i eventowej, mając do dyspozycji ogromną ofertę miejsc, narzędzi i najnowocześniejsze rodzaje promocji. Twój klient może mieć reklamę w woj. dolnośląskim i gdziekolwiek zechce. Zaczynając u nas pracę, masz dostęp do aktualnej wiedzy o branży reklamowej.

- Pracuję w Polska Press Oddziale Wrocław od 6 lat - mówi Ewelina, specjalistka ds. sprzedaży. – Na co dzień pracuję w Legnicy. Kiedy zaczynałam nie miałam żadnego doświadczenia w sprzedaży reklam. Wszystkiego się tu nauczyłam. Dostałam wszelką pomoc od przełożonego, koleżanek i kolegów, którzy dłużej tu pracują. Jest bardzo dobra atmosfera, nie czułam się zostawiona sama sobie. Poza tym jest to bardzo ciekawa praca, bo spotykam się z ludźmi, poznaję co chwilę nowych. Sama decyduję o organizacji swojego dnia pracy.

Jakie będą Twoje zadania? Będziesz odpowiadać za realizację budżetu przydzielonego przez przełożonego. Aby go wykonać, potrzebne są kontakty z nowymi klientami i podtrzymanie już istniejących. Ten charakter pracy wymaga kultury osobistej, umiejętności rozmowy i negocjacji. A przede wszystkim doskonałej znajomości oferty firmy, w której będziesz pracować.

Gdzie będziesz pracować? – Proponujemy pracę w naszych oddziałach terenowych w Lubinie, Legnicy, Świdnicy, Kłodzku, a także we Wrocławiu – mówi Karolina Michalak-Żmuda, dyrektor biura reklamy w Polska Press Oddział Wrocław. - Pracownik staje się częścią zespołu, wspólnie tworzy nowatorskie rozwiązania dla klientów. Mało która praca może dać Ci tyle satysfakcji ze współpracy z ludźmi co ta. Proponujemy stabilną formę zatrudnienia – umowę o pracę, dodatkowo system prowizyjny oparty na prowizji ze sprzedaży. Każdy zarabia tyle, ile chce - to zależy od nakładu pracy, siły, uporu i kreatywności.

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wyłącznie drogą elektroniczną na adres [email protected]

Zastrzegamy sobie, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska