18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Jacek Protasiewicz znów wybrany na przewodniczącego PO we Wrocławiu [RELACJA NA ŻYWO]

Marcin Torz, fot. Janusz Wójtowicz
Jacek Protasiewicz ponownie wybrany na przewodniczącego PO we Wrocławiu. Platforma Obywatelska dziś od rana wybierała swojego nowego szefa. W budynku Ossolineum od godziny 10 trwało spotkanie wyborcze, które relacjonowaliśmy dla Państwa na żywo. O głosy polityków PO rywalizowali: Jacek Protasiewicz (obecny przewodniczący PO we Wrocławiu) i Sławomir Piechota.

Po zwycięstwie we Wrocławiu Jacek Protasiewicz zadeklarował, że będzie startował w wyborach na szefa dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej. A zatem wszystko wskazuje na to, że Protasiewicz zmierzy się z obecnym przewodniczącym PO w regionie - Grzegorzem Schetyną.

A na popularnym portalu społecznościowym Facebook Rafał Dutkiewicz zdążył już pogratulować zwycięstwa we wrocławskim PO Jackowi Protasiewiczowi:

"Gratulacje dla Jacka Protasiewicza. Wierzę, że to początek sukcesów. Cieszy mnie, że Platforma postawiła na współdziałanie i rozwój. Jestem gotów do współpracy dla dobra Wrocławia i Dolnego Śląska."

WYBORY SZEFA PO WE WROCŁAWIU - CZYTAJ WIĘCEJ - O CO TO CZY SIĘ RYWALIZACJA I DLACZEGO JEST TAK WAŻNA DLA WROCŁAWIA?

15.30 - Jacek Protasiewicz: Cieszę się bardzo, że moje propozycje zyskały tak duże poparcie wśród kolegów z Platformy. Dziękuję - skomentował krótko reporterowi GazetyWroclawskiej.pl Jacek Protasiewicz przed opuszczeniem sali. Wyszedł tuż po ogłoszeniu informacji o zdecydowanym zwycięstwie.

15.20 - JACEK PROTASIEWICZ WYGRYWA WE WROCŁAWIU! GROMI SŁAWOMIRA PIECHOTĘ

WYNIKI:
231 delegatów, 230 - ważne głosy, 1 nieważny.
Sławomir Piechota - 69 głosów
Jacek Protasiewicz - 161 głosów

15.00 - 1:0 dla Jacka Protasiewicza
Wybory szefa PO trwają we Wrocławiu, a zakończyły się m.in. w Jeleniej Górze. Tam wygrał Hubert Papaj, który pokonał Marcina Zawiłę, obecnego prezydenta miasta. Ten drugi jest kojarzony z Grzegorzem Schetyną. - Jest 1 do 0 dla Jacka. Jak jeszcze we Wrocławiu wygra, to w regionie zwycięży Schetynę - mówi nam jeden z polityków PO we Wrocławiu.

Niebawem ma zacząć się głosowanie we Wrocławiu.

14.40 - Politycy PO zadają pytania kandydatom
Na pytania odpowiada Protasiewicz. Część delegatów zachowuje się niekulturalnie, bo wykrzykuje w stronę europarlamentarzysty. - Mniej zbójectwa, więcej polityki, a jeszcze więcej kultury - zwrócił się do nich Protasiewicz. Protasiewicz twierdzi, że wcale nie ogłosił swojego pomysłu sojuszu w mediach, a opowiadał o tym już wcześniej. Czy opuściła mnie intuicja polityczna? Donalda Tuska też mogła przecież opuścić, tego wykluczyć nie mogę. Czy nagle mamy przestać być bezkrytyczni wobec Dutkiewicza? Absolutnie nie.

Teraz Sławomir Piechota
. Jestem otwarty na różne warunki, ale druga strona musi być godna zaufania. Co się stanie, gdy zostaniemy znowu oszukani? I będziemy zbyt słabi, by być partnerem dla Dutkiewicza. A jeśli i on będzie słaby? To wtedy możemy go po prostu wepchnąć w koalicję z PiS-em. Dlaczego stawiam na prace, a nie kalkulacje, pisane palcem po wodzie? Bo o mieście też nic nie wiemy. Nie wiemy o tym, jak mają się finanse miejskie. Dlatego ja deklaruję pracę, bo praca - a nie kalkulacje - doprowadzi nas do celu.


Godz. 14.15 - Jarosław Duda: Jacku, dlaczego nas podzieliłeś...

- Dlaczego nie rozmawiałeś z nami o swojej propozycji, tylko ogłosiłeś ja w mediach. Czuję się oszukany. Możemy się różnic na koncepcje, strategie. Ale we własnym gronie powinniśmy wypracowywać pomysł, który byłby naszym pomysłem. A ty pokazałeś swój pomysł. A co będzie, jak kiedyś się obudzisz i pomyślisz, że warto robić sojusz z Lidią Gerninger de Oedenberg? Znów zadzwonisz do zaprzyjaźnionego dziennikarza?

Godz. 14

Ewa Wolak, w swoim krótkim wystąpieniu po prostu poparła Piechotę. Mimo, że scenariusz zjazdu zakładał, że bedą pytania. Posłanka nie zadała żadnego. Huskowski informuje kolejne osoby, że pytania zadawać trzeba.

Paweł Karpiński: - Niedawno mocno, wspólnie z Jackiem, krytykowaliśmy miasto za fatalną politykę dotycząca śmieci. To co, teraz będę miał powiedzieć, że wszystko jest w najlepszym porządku?

Jarosław Charłampowicz: Czy jest pewne, na sto procent, że Dutkiewicz wygra wybory prezydenckie? Czy według kandydatów dobry kandydat, z dobrym programem, nie ma szans na wejście do drugiej tury i wygranie z Dutkiewiczem? A od Jacka chciałbym usłyszeć, jak sobie wyobraża współpracę z obozem Dutkiewicza.

Godz. 13.45 : Przemawia Jacek Protasiewicz:

Często w tych czasach, niełatwych dla PO, mówimy o tym, że kluczem jest wrócić do korzeni. W 2006 roku wygraliśmy świeżością, atrakcyjnością, otwartością dla obywateli. We Wrocławiu tak wyszło, że pokłóciliśmy się z ludźmi, którzy byli z nami od zarania. Tak, jak Rafał Dutkiewicz. Platforma Obywatelska ma słuchać obywateli. A obywatele mówią, pogódźcie się, my chcemy zgody! Ludzie mówią, że o to właśnie chodzi. Bo chodzi o Wrocław. Jestem gotów do współpracy. formułujemy propozycje. Nie na kolanach, ale po partnersku. Sławek mówił, że mamy złe doświadczenia, że słowa nie były dotrzymywane. Tym razem jest inaczej. Nie proponuję randki w ciemno z Dutkiewiczem. Chcemy się umówić, ale konkretnie: O tym, jak ma być we Wrocławiu, w regionie. Życzę Wrocławiowi rozwoju. Więcej odwagi i wiary. Również w naszych partnerów. Bo Dutkiewicz to partner, a nie wróg. Wrogowie są gdzie indziej.

Godz. 13.25 - Swój program przedstawia Sławomir Piechota. Później Jacek Protasiewicz. Następnie będzie można zadawać pytania i dojdzie do głosowania.
Piechota: Stajemy przed wyborem, jaką Platformę będziemy mieli w przyszłości. Naszej Po potrzeba nowej ręki, trzeba abyśmy odbudowali naszą silną pozycje, dzięki której tak wiele dobrego zadziało się we Wrocławiu. To z naszego środowiska wyszło trzech prezydentów. Gdy będzie silna Platfroma, to będzie ważnym partnerem dla prezydenta - niekoniecznie naszego, ale z innego środowiska. Jak mamy stać się silni? Musimy ciężko pracować dla Wrocławia. Powinniśmy na bieżąco, w kołach, prowadzić prace nad tym, jaki mamy plan dla miasta, jak oceniamy to, co się w mieście dzieje. Musimy być też silni swoją wiarygodnością. Przed wyborcami: czy mamy plan na Wrocław, czy też chcemy wchodzić w jakieś układy. Trzy lata temu namawialiśmy Dutkiewicza, aby poszedł z nami. Nie pierwszy raz Dutkiewicz grał na zwłokę, a później powiedział ,,niech wybory zdecydują". I nagle ludziom mówimy, że mamy własnego kandydata. To było nielogiczne. A teraz? Krytykujemy go od kilku lat, a nagle pojawiają się głosy, żeby wejść z nim w sojusz. To też jest nielogiczne, ludzie tego nie rozumieją. Potrzebujemy silnej Platformy, która będzie partnerem dla prezydenta i będzie miała wpływ na rządy we Wrocławiu.

Godz. 13.10 - Ziemowit Kubicz - Kiedyś Francuzi wynieśli na tron mało znanego polityka, czyli Napoleona...

Ziemowit Kubicz - Kiedyś Francuzi wynieśli na tron mało znanego polityka, czyli Napoleona. A później mówili o tym "wyhodowaliśmy potwora". A w naszym Ratuszu zagnieździł się smok, który bucha ogniem, gdy ktoś pyta o miejskie finanse. Można mu podsunąć dziewicę, żeby nas obłaskawiał, ale można też sięgnąć po broń i stanąć do walki. Kluczem jest znalezienie złotego środka.


Godzina 13.00 - Przemawiają kolejno: Jankiewicz, Zdrojewska i Lorenc

Leszek Jankiewicz - To nam Wrocław zawdzięcza swój największy skarb, czyli autostradową obwodnicę. Dlatego, że mieliśmy mocną pozycję. Musimy mieć mocną pozycję w mieście, a nie wchodzić w różne układy przed wyborami.

Barbara Zdrojewska, szefowa PO w sejmiku. - chciałabym poprosić o nieobrażanie się nawzajem i zaprzestańmy już rozmawiać na temat pompowania kół.

Sebastian Lorenc, radny miejski - Mimo, że Dutkiewicz obiecuje na łamach prasy pojednanie z nami, to już różne jego zapewnienia słyszeliśmy. Choćby obietnice wyborcze z 2002 roku. Że nie poszerzy strefy płatnego parkowania, że nie będzie dotował zawodowego sportu, czy że nie ogrodzi parków. Czy coś spełnił? Nie. Paradoksalnie udało mu się spełnić obietnicę, że nie będzie co roku organizował koncertu wielkiej gwiazdy. Ale za to musimy dziękować nie prezydentowi, a Princowi...


12.45 - Grzegorz Roman, bliski współpracownik Dutkiewicza, członek PO

Mówi o problemach powiatu wrocławskiego (nie Wrocławia), który jest jego zdaniem marginalizowany. - Nie działa nawet rada powiatu - wytyka Roman. - W powiecie dzieją się rzeczy ważniejsze, niż w mieście. W powiecie nasz koalicjant (PSL - przyp. MAT) się wysypał, a my mamy szanse na zwiększenie swojej roli.

Godz. 12.30 - Łukasz Wyszkowski, radny miejski
- Od pewnego czasu, mechanizm PO we Wrocławiu zgrzyta. Coś nie tak jest z wyborami we Wrocławiu. W Polsce uzyskujemy świetne wyniki, a we Wrocławiu jest gorzej. Nie zbudujemy silnej Platformy, gdy będziemy robić takie dziwne machinacje (ma na myśli pompowanie kół - MAT). Musimy działać razem, dla dobra Wrocławia.

Godz. 12.15 - Padają coraz mocniejsze słowa przeciwników Protasiewicza.
Paweł Karpiński, szef koła Młoda Platforma, które sprzyja Piechocie i Schetynie. - Znam dobrze funkcjonowanie kół. U nas jedna osoba się zapisuje, jedna wypisuje... Pompowanie kół to wielki wstyd dla nas wszystkich. To skandal. Pompowanie kół polega na tym, że ktoś zapisując tyle osób, chce wpłynąć na wynik zjazdu. To nie fair w stosunku do uczciwych ludzi, którzy nigdy by się do tego nie posunęli (brawa z sali). Apeluję do wszystkich, aby kwestię pompowania kół wzięli pod uwagę głosując na zjeździe.

Igor Wójcik, szef koła środowiskowego - Raport posłanki Wolak o pompowaniu kół jest druzgocący. Ja nie pompowałem swojego koła, jestem oburzony tym, co się działo. Jestem zawiedziony, to paskudny skandal, który kładzie się na nas cieniem. czuję się oszukany.

Godz. 12.00 - Mówi posłanka Ewa Wolak, która jest stronniczką Piechoty i Schetyny.
Opowiada o pompowaniu kół. - Niedawno do jednego z kół zapisano 93-letnia kobietę, która nie mieszka nawet na Dolnym Śląsku - wytyka Wolak. PISALIŚMY O TEJ SPRAWIE W POŁOWIE WRZEŚNIA - KLIKNIJ I PRZECZYTAJ O POMPOWANIU KÓŁ W PO NA DOLNYM ŚLĄSKU
Dodała, że do koła leśników, które jest kojarzone ze Schetyną, od dawna nikogo nie przyjęto nowego.

Godz. 11.40 - Wybrano 13 członków komisji skrutacyjnej. Zjazd prowadzi poseł Stanisław Huskowski.
Głos zabiera Jacek Protasiewicz, szef wrocławskich struktur. Składa sprawozdanie z działań zarządu w powiecie. Opowiada, że wybory samorządowe we Wrocławiu kończyły się słabymi wynikami. - Co może być przyczyną? Źli kandydaci? Zła kampania? Nie. Moim zdaniem, wielu wrocławian nie utożsamia się z PO. Dlaczego tak się dzieje? Może wyborcy nie widzą różnicy pomiędzy nami, a listą Dutkiewicza. Niezależnie od naszych wysiłków, dla wrocławian, nawet dla naszych sympatyków, nie jest zrozumiały konflikt pomiędzy PO a Dutkiewiczem. Widzą różnice pomiędzy PO a PiS, czy SLD. Jeśli chodzi o obóz Dutkiewicza, to tych różnic nie widzą.


11.20 - Jarosław Duda - silna PO partnerem dla Dutkiewicza

- Przede wszystkim (Duda zwraca się do Huskowskiego) Przewodniczący Tusk wcale nie powiedział, żeby bratać się z Rafałem Dutkiewiczem. Musimy próbować się dogadywać, ale na pewno nie teraz. Demonizowanie, że już dziś przegraliśmy i wcielać się w rolę wasala jest nieuprawnione. Protestuję przeciw takiej sytuacji. Tylko silna PO jest w stanie być partnerem dla Dutkiewicza.

10.50 - występuje Stanisław Huskowski
Stanisław Huskowski mówi wprost, że gdy rozpoczął się konflikt z Dutkiewiczem, Platforma we Wrocławiu osłabła. Przypomina, że w wyborach do Rady Miejskiej przegrali z Dutkiewiczem, podobnie jak w wyborach prezydenckich. - Czy możemy mówić, że nadal jesteśmy bastionem PO? Mam wątpliwości - mówi Huskowski.

Wiceminister ma wątpliwości, czy PO jest w stanie podjąć walkę z Dutkiewiczem. Dodaje, ze sam Tusk oczekuje, że PO we Wrocławiu wyciągnie rękę do Dutkiewicza. - I to zrobił Jacek Protasiewicz - mówił.

- Jest szansa, by zejść się z Dutkiewiczem. Teraz jest na to szansa, jako partia atrakcyjna. Nie po wyborach, w których możemy dostać 11 procent. Znam Dutkiewicza, przyjaźnię się z nim i wiem, że jest otwarty na to, aby poukładać sobie relacje z naszą partią. Tego życzę nam, wrocławianom i Dolnoślązakom.

POCZĄTEK RELACJI NA NASTĘPNEJ STRONIE

10.30 - Aleksander Marek Skorupa
Teraz na mównicy jest wojewoda Aleksander Marek Skorupa, który jednoznacznie stwierdził, że rekomenduje na szefa partii we Wrocławiu Sławomira Piechotę. - Będzie umiał stworzyć taką sytuację, że nie będziemy niczyimi wasalami - zaznacza Skorupa.

Po wojewodzie głos zabrał senator Józef Pionior, który nie jest członkiem PO. Mówi dużo o rozwoju miasta i zaznacza, że Wrocław traci dynamikę, a rządy Dutkiewicza już nie są tak dobre, jak były.

Na mównicy jest Bogdan Zdrojewski. - Najistotniejsza i najważniejsza kwestia: PO nie jest najważniejsza, nie dla niej musimy pracować. Partia jest tylko narzędziem, by pracować na rzecz mieszkańców. Narzędzie musi być zdrowe i skuteczne. Jeśli chodzi o Dutkiewicza, to mam swoją ocenę. Im dalej odsuwał się od PO, tym więcej jego ekipa popełniała błędów. Jestem zwolennikiem rozmów, także z Rafałem Dutkiewiczem. Mamy przykre i bolesne doświadczenia, jak te marszałka Jurkowlańca. Ale też są takie pozytywne.

godz. 10.15 - przemawia Grzegorz Schetyna i Rafał Jurkowlaniec zaraz po nim

Schetyna opowiada o tym, co czeka PO w najbliższych kilkunastu miesiącach. Wymienił wybory do europarlamentu, samorządowe i parlamentarne. - Ale najważniejsze są wybory do samorządów - podkreślił były marszałek Sejmu.

Schetyna mówił o różnicy zdań, która we wrocławskiej PO jest. Chodziło mu o pomyśle Protasiewicza, który chce sojuszu z Dutkiewiczem. Mówił, że konkurencja jest dobra dla partii. Jednak podkreślał, że bardzo istotne jest to, aby PO miało bardzo mocną pozycję.

Po nim głos zabrał marszałek Rafał Jurkowlaniec, który od niedawna jest członkiem PO. - Ale z partią jestem przecież od dawna - uśmiechał się Jurkowlaniec.

Jurkowlaniec mówi, że w sejmiku, z opozycją jest nie po drodze. Chodzi o PiS, ale przede wszystkim o Obywatelski Dolny Śląsk, czyli ugrupowanie Dutkiewicza. - Odnosze się do propozycji Jacka Protasiewicza, jako praktyk. Probowałem spotykać się Dutkiewiczem, z jego ludźmi. Bez żadnych efektów, a ich agresja eskalowała. Bojotowali wszystkie nasze pomysły.

Marszałek mówi, że intencje ODŚ najlepiej obrazuje kwestia 50 milionów na wschodnią obowdnicę Wrocławia. Jego zdaniem Dutkiewicz obiecał, że do drogi się dołoży, a nie zrobił tego. Sprawa trafiła do sądu. - Próba odzyskania pieniędzy zakończyła się skandalem. To co zrobił Dutkiewicz to hucpa - grzmiał Jurkowlaniec.

Wypowiedź Jurkowlańca to jedna wielka krytyka Dutkiewicza, w której wskazuje że współpraca z nim nic dla PO dobrego nie przyniesie.

Wideo

Komentarze 99

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

e
eliasz92
Brawo Panie Jacku!!!
C
Credo
Ja jednak wierzę w Tuska, przez Putina i Merkel uwielbianego, stworzyciela Zielonej Wyspy, szybkich kolei, tanich autostrad i stadionów.

Tusbekistanu oraz wszystkich dotacji z unii widzialnych i niewidzialnych.

I w jednego Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który przez PeO został stworzony przed wszystkimi długami.

Tusk z Tuska, europejskość z europejskości, Fakty prawdziwe z TVN obiektywnego, jak w PRL prawda o zbrodni w Katyniu.

FAKTY przez Lisa stworzone i przez bzdurczoka Durczoka mówione, współistotne Tuskowi, a przez niego wszystko się stało.

On to dla nas zstąpił z Kremla by z Pawlakiem POdpisać na 25 lat "najtańszą" w UE umowę gazową, ku radości Putina.

A za sprawą Angeli POchodzącej z POlski, przyjął miliardy z UE i został przez nią POklepany, za dziadka w Wehrmachcie.

POd Władimira i Angeli namową, POnownie został wybrany jak oznajmia OBOP.

Wstąpił do rządu, siedzi po prawej Bronka i lewej Palikota, skąd POwtórnie przyjdzie w chwale a agresja jego wobec Kaczynskiego i Rydzyka nigdy się nie skończy.

Wierzę w pancerną brzozę zdradkę i Radka jej ożywiciela, który od Tuska pochodzi i wspólnie odbierają uwielbienie i chwałę od Władimira z KGB i z WSI, za zgodę na "katastrofę" POd Smoleńskiem.

Wierzę w kryzys UE, wydłużony czas do emerytury, oczekiwanie na lekarzy specjalistów i eutanazję dla przewlekle chorych jako odpuszczenie grzechów.

Cieszę się z bezrobocia, pragnę tylko wódki, suchego chleba, haszu, marychy i dopalaczy.

Nie oczekuję Świąt Niepodległości a WOŚPu, Woodstocku,feministycznych manif i niekończących się parad miłości.

Nie lubię prawicy, kleru, AKowców i ich filmu Czas Honoru.

Uwielbiam Stawkę i Hansa Klossa z NKWD oraz Kiepskich, Wojewódzkiego, Ranczo i Taniec z gwiazdami.

Uwielbiam Tuska, Millera, Palikota, Kwaśniewskiego, Michnika, Urbana i Wałęsę.
J
Jerzy
A mnie się marzy kurna chata....
BEZ POLITYKÓW !!!!!!... tra lala lalala
q
qwerty
Protasiewicz ma rację - właśnie wojna z Dutkiewiczem doprowadziła do tego co jest obecnie.
Widzieliście sondaż na najskuteczniejszego polityka wrocławskiego? Jarosław Duda 19 tysięcy głosów. Ciekawe gdzie jest ta popularność? Jest senatorem i ministrem i od dawna jego działalności we Wrocławiu nie widać skąd takie poparcie? I kto rzeczywiście głosował?
b
były wyborca
Chyba żartujesz. Protasiewicz i świeży powiew. Przecież to żołnierz Tuska i klakier. Tusk z tym Panem chcą mieć tylko dostęp do miejskiej kasy. Wrocławian maja głęboko w d..........Dutkiewicz nie jest głupi. Sam woli trzepać kasę ze swoimi, "sprawdzonymi" kolesiami. Dlatego właśnie powinniśmy im wszystkim POkazać środkowy palec w wyborach do samorządu.
w
wc
I PO co ta hucpa z wyborami ? PO i tak ma przechlapane w mieście.Na nic nie zda się kajanie przed Dutkiewiczem ,który także ma u wrocławian pozamiatane.To tylko świadczy o słabości PO.Dutkiewicz ma swoją klikę i nie jest mu POtrzebna jeszcze jedna do koryta.
t
tropiciel
MICHAŁ, a Ty co - członek Koła Marketingu Politycznego i zbieraczy kurzego łajna?
w
wieszcz
Przestań d..ę ludziom zawracać partią, która nawet przeciwko własnemu koalicjantowi zmontowała policyjną (CBA) prowokację z zamiarem pogrążenia A. Leppera i przejęcia posłów Samoobrony. A może jesteś z młodzieżówki i nie wiesz co się siedem lat temu w Polsce działo, bo wtedy jeszcze boso za orkiestrą biegałeś?
s
stach
idz do prezesa zobacz czy były wybuchy ... u niego w majtach.
w
wieszcz
Zawsze wzruszała mnie ta chrześcijańska miłość bliźniego u fan(atyk)ów PiS-u. Trzymajcie tak dalej.
w
wieszcz
Rozumiem, że był Pan uczestnikiem tego zjazdu, że wie Pan iż: "Delegaci słuchali tego z żażenowaniem!!!!! i jak ktoś był niezdecydowany na kogo głosować tak po tym ataku "prominentów z I rzędu" głosowali za Protasiewiczem."
w
wieszcz
Jednak martwi mnie to, że Dutkiewicz, który już dziś zachowuje się jak udzielny książę, a nie jak pochodzący z wyboru urzędnik, nie będzie miał nad sobą już żadnego bata, bo wszystko będzie pozostawało w Rodzinie.
w
wieszcz
Problem jest tylko taki z tymi wymienionymi przez Ciebie inwestycjami, że one (może poza Afrykanarium) nigdy się nie zwrócą, w wręcz przeciwnie - wymagają i wymagać będą ciągłego dofinansowywania. Z czego? Z kolejnych podwyżek opłat za wszystko? Skoro tak jest świetnie, to dlaczego magistrat zaczął zastawiać swoje budynki? Tak robi tylko pijak, bądź ktoś w podbramkowej sytuacji finansowej, więc proszę mi nie mówić, że jest dobrze.
w
wieszcz
Problem jest tylko taki z tymi wymienionymi przez Ciebie inwestycjami, że one (może poza Afrykanarium) nigdy się nie zwrócą, w wręcz przeciwnie - wymagają i wymagać będą ciągłego dofinansowywania. Z czego? Z kolejnych podwyżek opłat za wszystko? Skoro tak jest świetnie, to dlaczego magistrat zaczął zastawiać swoje budynki? Tak robi tylko pijak, bądź ktoś w podbramkowej sytuacji finansowej, więc proszę mi nie mówić, że jest dobrze.
W
Wrocławianin
Przy kolejnych wyborach zobaczysz leszczu,że ta polityka rozwoju Dutkiewicza zwycięży po raz kolejny! I co z tego że miasto jest zadłużone,skoro cały czas są inwestycje? Chodzę na mecze,byłem na Mistrzu i Małgorzacie w Capitolu i cieszę sie każdą inną inwestycją miejską,bo zaniedbany Wrocław potrzebuje spektakularnego rozwoju przyciągającego inwestorów. Afrykarium,NFM - oby tak dalej - stać nas na to!!!Gdzie to marnotrawienie?
Dodaj ogłoszenie