Dolny Śląsk z Wrocławską - w środę przystanek Syców

  Dolny Śląsk z Wrocławską - w środę przystanek Syców

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Dolny Śląsk z Wrocławską - w środę przystanek Syców

  ©MoSiR Syców

  Gdzie nad wodę koło Wrocławia? Do Sycowa! To, że warto udowodnimy już w środę, podczas kolejnego przystanku akcji Dolny Śląsk z Wrocławską. Pokażemy też inne powody, dla których warto odwiedzić to miasteczko. Do wizyty w Sycowie zaprosił nas burmistrz Sławomir Kapica.
  Dolny Śląsk z Wrocławską - w środę przystanek Syców

  ©MoSiR Syców

  DOLNY ŚLĄSK Z WROCŁAWSKĄ  Gdzie jest najlepiej? To oczywiste! Na Dolnym Śląsku! Portal GazetaWroclawska.pl udowodni to przez wiosenne i letnie miesiące. Do końca czerwca ekipa naszego serwisu pojawi się z mobilnym studiem wideo w kilkudziesięciu miejscach w regionie. Akcja “Dolny Śląsk z Wrocławską” właśnie wystartowała!

  Z naszymi kamerami odwiedzimy najciekawsze zakątki regionu, pokazując wyjątkowe miejsca i nietuzinkowych ludzi z nimi związanych.

  Zajrzymy do dolnośląskich kurortów, pojawimy się na rynkach miast i miasteczek, ale odwiedzimy też miejsca które na co dzień znamy trochę mniej. Pojawimy się na gminnych świętach, odwiedzimy największe inwestycje, pokażemy to czym najbardziej chcą się pochwalić gospodarze miast, gmin i powiatów. No i oczywiście sami mieszkańcy.

  Do naszego plenerowego studia zaprosimy samorządowców, lokalnych artystów, sportowców, społeczników - wszystkich tych, którzy mogą być najlepszą żywą wizytówką swojej miejscowości.

  Ciągle czekamy na kolejne zaproszenia. Wystarczy napisać na adres dolnyslask@gazeta.wroc.pl - skontaktujemy się wówczas z Państwem, by porozmawiać o szczegółach

  Dolny Śląsk z Wrocławską - kliknij i przeczytaj więcej  Partnerem akcji “Dolny Śląsk z Wrocławską” jest Motorpol Wrocław – autoryzowany dealer Seat - Wrocław, al. Karkonoska 81.
  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Bylem

  Wicek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Zdjęcie dobrze podkręcone, woda ma raczej kolor zielony, mulisty, jak w Odrze. Ale miejsce generalnie ok.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo