Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Do wtorku zrobisz bezpłatne badania lekarskie we Wrocławiu (SPRAWDŹ)

AAG
W Centrum Medycyny Przyczynowej i Komplementarnej trwają do 17 lutego Dni Otwarte. To okazja, by za darmo zrobić wybrane badania (m.in. mikroskopowe badania żywej kropli krwi) oraz skorzystać z serii niezwykle ciekawych wykładów przeprowadzanych przez wybitnych polskich i zagranicznych specjalistów zajmujących się zdrowiem, chorobami cywilizacyjnymi (m.in. cukrzyca, otyłość, borelioza, astma, alergie, miażdżyca, HPV, HCV, HBV), środowiskiem i zdrową wodą.

Podczas Dni Otwartych w Centrum Medycyny Przyczynowej i Komplementarnej można wykonać poniższe badania.

Badnie aparatem Clue umożliwia przeprowadzenie serii krótkich badań pozwalających na zapoznanie się z kondycją całego organizmu, jego zasobami energetycznymi i zdolnościami regeneracyjny, sprawdza czy spożywane pokarmy są przyswajane
i przetwarzane na własne potrzeby, diagnozuje stany zapalne a także skłonności organizmu do zaburzeń.

Badanie AM Scan metodą dr. Volla pokazuje pełny obraz wszystkich układów i narządów (serce, wątroba, nerki, płuca, mózg, śledziona, jelita, układ pokarmowy, nerwowy, wydzielania wewnętrznego i in.) Daje nam informacje o zakwaszeniu tkanek, o
obecności patogenów i agresywnych obciążeń mikrobiologicznych (wirusy, bakterie, grzyby i pleśnie) w organizmie, występowaniu toksyn wszelkiego pochodzenia, obciążeń chemicznych, cywilizacyjnych, emocjonalnych, skażeniu metalami ciężkimi i toksycznymi (jak aluminium, wpływające m.in. na rozwój demencji starczej i choroby Alzheimera), obecność lub braki witamin i minerałów.

Mikroskopowe badanie żywej kropli to technika badawcza służąca ocenie zdolności organizmu do utrzymania wewnętrznej stabilności, zwanej homeostazą. Warunkiem stabilności organizmu jest utrzymanie parametrów jego krwi na odpowiednim poziomie przy zastosowaniu bardzo dużego powiększenia, można ocenić, na ile prawidłowy jest obraz krwinek i naszego zdrowia. Badania wykrywa obecność różnych patologii jak: pasożyty, grzyby, zaburzenia gospodarki mineralnej czy równowagi kwasowo - zasadowej krwi, które mogą np. doprowadzić do stanów zagrażających incydentami zatorowo–zakrzepowymi jak np. zawał serca, czy udar niedokrwienny mózgu.

W celu rejestracji lub ewentualnych pytań należy kontaktować się pod numerem telefonu: 71/340 09 40 (08:00-20:00 od poniedziałku do piątku). Adres Centrum: ul. Świdnicka 12 (wejście od podwórka) Wrocław.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska