REGION WROCŁAWSKI
ZOBACZ SERWIS WYBORCZY W SWOIM MIEŚCIE
Wrocław
Rafał Dutkiewicz
Czernica
II tura: Stefan Dębski, Przemysław Kalemba
Długołęka
II tura: Iwona Agnieszka Łebek, Piotr Dytko
Jordanów Śląski
Henryk Kuriata
Kąty Wrocławskie
Antoni Kopeć
Kobierzyce
Ryszard Pacholik
Mietków
Adam Kozarowicz
Siechnice
II tura: Barbara Kosterska, Milan Ušák
Sobótka
Stanisław Dobrowolski
Żórawina
Jan Żukowski
Góra
Irena Krzyszkiewicz
Jemielno
Czesław Połczyk
Niechlów
II tura: Jan Głuszko, Marek Zagrobelny
Wąsosz
Zbigniew Stuczyk
Milicz
Paweł Wybierała
Cieszków
Ignacy Miecznikowski
Krośnice
Mirosław Drobina
Oleśnica
Jan Bronś
Bierutów
Władysław Kobiałka
Dobroszyce
Jan Głowa
Dziadowa Kłoda
Tadeusz Ziółkowski
Międzybórz
II tura: Jarosław Jarosik, Jarosław Głowacki
gmina Oleśnica
Mirosław Kasina
Syców
Sławomir Kapica
Twardogóra
Jan Dżugaj
Oława
II tura: Franciszek Październik, Przemysław Pawłowicz
Oława gmina
II tura: Jan Kownacki, Zbigniew Pryjda
Domaniów
II tura: Dorota Swadek-Schneider, Marek Chudy
Jelcz-Laskowice
II tura: Kazimierz Putyra, Marek Szponar
Strzelin
II tura: Dorota Pawnuk-Sznajder, Norbert Raba
Borów
Waldemar Grochowski
Kondratowice
Wojciech Bochnak
Przeworno
II tura: Aleksander Bek, Kazimierz Sęga
Wiązów
Henryk Ożarowski
Środa Śląska
Bogusław Krasucki
Kostomłoty
Wacław Jaskuła
Malczyce
II tura: Ryszard Skuła, Leokadia Gancarz
Miękinia
Jan Grzegorczyn
Udanin
Teresa Olkiewicz
Trzebnica
Marek Długozima
Oborniki Śląskie
II tura: Arkadiusz Poprawa, Sławomir Błażewski
Prusice
II tura: Igor Bandrowicz, Jan Hurkot
Wisznia Mała
Jakub Bronowicki
Zawonia
Andrzej Faraniec
Żmigród
Robert Lewandowski
Wołów
II tura: Dariusz Chmura, Marek Gajos
Brzeg Dolny
Stanisław Jastrzębski
Wińsko
Ryszard Mirytiuk
REGION JELENIOGÓRSKI
ZOBACZ SERWIS WYBORCZY W SWOIM MIEŚCIE
Jelenia Góra
II tura: Marcin Zawiła, Marek Obrębalski
Janowice Wielkie:
Kamil Kowalski
Jeżów Sudecki
II tura: Dudek Edward, Anna Konieczyńska
Karpacz
Bogdan Malinowski
Kowary
II tura: Mirosław Górecki, Jerzy Wroński
Mysłakowice
II tura: Zdzisław Pietrowski, Krzysztof Korzeń
Piechowice
II tura: Zofia Grabias-Baranowska,Stanisław Ejnik
Podgórzyn
Anna Latto
Stara Kamienica
Wojciech Poczynek
Szklarska Poręba
Grzegorz Sokoliński
Bolesławiec
ZOBACZ SERWIS WYBORCZY W SWOIM MIEŚCIE
Piotr Roman
gmina Bolesławiec
II tura: Andrzej Dutkowski, Krzysztof Zatylny
Gromadka
II tura: Krzysztof Malina, Grzegorz Pawliszczy
Nowogrodziec
Robert Relich
Osiecznica
Waldemar Nalazek
Warta Bolesławiecka
Mirosław Haniszewski
Kamienna Góra
Krzysztof Świątek
gmina Kamienna Góra
Stanisław Szmajdziński
Lubawka
II tura: Tomasz Kulon, Andrzej Świątek
Marciszów
Stefan Zawierucha
Lubań
II tura: Konrad Rowiński, Arkadiusz Słowiński
gmina Lubań
II tura: Zbigniew Hercuń, Mirosław Herdzik
Leśna
Jan Surowiec
Olszyna
II tura: Leszek Leśko, Mariusz Tomiczek
Platerówka
Krzysztof Halicki
Siekierczyn
Janusz Niekrasz
Świeradów Zdrój
Roland Marciniak
Lwówek Śląski
Ludwik Kaziów
Gryfów Śląski
Olgierd Poniźnik
Lubomierz
Wiesław Ziółkowski
Mirsk
Andrzej Jasiński
Wleń
II tura: Bogdan Mościcki, Artur Zych
Zgorzelec
II tura: Rafał Gronicz, Mirosław Fiedorowicz
gmina Zgorzelec
Kazimierz Janik
Bogatynia
Andrzej Grzmielewicz
Pieńsk
Jerzy Strojny
Sulików
II tura: Robert Starzyński, Jan Hasiuk
Węgliniec
Andrzej Kutrowski
Zawidów
II tura: Józef Sontowski, Jerzy Zagajski
REGION WAŁBRZYSKI
ZOBACZ SERWIS WYBORCZY W SWOIM MIEŚCIE
Wałbrzych
II tura: Mirosław Lubiński, Piotr Kruczkowski
Boguszów-Gorce
Waldemar Kujawa
Czarny Bór
II tura: Adam Górecki, Andrzej Chmielewski
Głuszyca
II tura: Alicja Ogorzelec, Wojciech Durak
Jedlina-Zdrój
Leszek Orpel
Mieroszów
II tura: Andrzej Laszkiewicz, Andrzej Lipiński
Stare Bogaczowice
Leszek Świętalski
Szczawno Zdrój
II tura: Marek Fedoruk, Tadeusz Wlaźlak
Walim
Adam Hausman
Dzierżoniów
Marek Piorun
gmina Dzierżoniów
Marek Chmielewski
Bielawa
II tura: Ryszard Dźwiniel, Piotr Łyżwa
Łagiewniki
II tura: Janusz Szpot, Wenancjusz Kowalski
Niemcza
Grzegorz Kossowski
Pieszyce
II tura: Mirosław Obal, Dorota Konieczna -Enözel
Piława Górna
II tura: Zuzanna Bielawska, Stanisław Lewicki
Kłodzko
Bogusław Szpytma
gmina Kłodzko
Stanisław Longawa
Bystrzyca Kłodzka
Renata Surma
Duszniki-Zdrój
II tura: Andrzej Rymarczyk, Piotr Zilbert
Kudowa-Zdrój
Czesław Kręcichwost
Lądek-Zdrój
II tura: Kazimierz Szkudlarek, Andrzej Dylewski
Lewin-Kłodzki
II tura: Henryk Szczypkowski, Bolesław Kędzierewicz
Międzylesie
Tomasz Korczak
Nowa Ruda miasto
Tomasz Kiliński
Nowa Ruda gmina
Sławomir Karwowski
Polanica-Zdrój
II tura: Adam Łącki, Jerzy Terlecki
Radków
Jan Bednarczyk
Stronie Śląskie
Zbigniew Łopusiewicz
Szczytna
Marek Szpanier
Świdnica
II tura: Wojciech Murdzek, Adam Markiewicz
gmina Świdnica
Teresa Mazurek
Dobromierz
Tadeusz Ulbin
Jaworzyna Śląska
Grzegorz Grzegorzewicz
Marcinowice
Jerzy Guzik
Strzegom
II tura: Zbigniew Suchyta, Marek Gałuszka
Świebodzice
Bogdan Kożuchowicz
Żarów
Leszek Michalak
Ząbkowice Śląskie
II tura: Marcin Orzeszek, Kazimierz Figzał
Bardo
Krzysztof Żegański
Ciepłowody
II tura: Jan Bajtek, Jarosław Bereźnicki
Kamieniec Ząbkowicki
Marcin Czerniec
Stoszowice
Marek Janikowski
Ziębice
II tura: Antoni Herbowski, Ryszard Nowak
Złoty Stok
II tura: Stanisław Gołębiowski, Waldemar Wieja
REGION LEGNICKI
ZOBACZ SERWIS WYBORCZY W SWOIM MIEŚCIE
Legnica
Tadeusz Krzakowski
Chojnów
Jan Serkies
gmina Chojnów
II tura: Barbara Jasińska, Mieczysław Kasprzak
Krotoszyce
II tura: Beata Castaneda Trujillo, Zbigniew Kądziołka
Kunice
Zdzisław Tersa
Legnickie Pola
Aleksander Kostuń
Miłkowice
II tura: Waldemar Kwaśny, Dawid Stachura
Prochowice
Alicja Sielicka
gmina Ruja
Robert Chruściel
Głogów
Jan Zubowski
gmina Głogów
II tura: Andrzej Krzemień, Maria Stabiszewska
Jerzmanowa
II tura: Alicja Serdak, Lesław Golba
Kotla
Łukasz Horbatowski
Pęcław
Artur Jurkowski
Żukowice
Krzysztof Wołoszyn
Jawor
II tura: Artur Urbański, Mariusz Barański
Bolków
Jarosław Wroński
Męcinka
Zbigniew Przychodzeń
Mściwojów
Mariusz Foryś
Paszowice
II tura: Sebastian Oszczęda, Henryk Hawrylewicz
Wądroże Wielkie
Seweryn Sterc
Polkowice
Wiesław Wabik
Chocianów
II tura: Franciszek Skibicki, Roman Kowalski
Gaworzyce
Jacek Szwagrzyk
Grębocice
Roman Jabłoński
Przemków
Stanisław Pępkowski
Radwanice
Sabina Zawis
Lubin
Robert Raczyński
gmina Lubin
Irena Rogowska.
ZOBACZ SERWIS WYBORCZY W SWOIM MIEŚCIE
Rudna
Władysław Bigus
Ścinawa
Andrzej Holdenmajer
Złotoryja
II tura: Ireneusz Żurawski, Krzysztof Maciejak
gmina Złotoryja
Maria Leśna
Pielgrzymka
Tomasz Sybis
Świerzawa
Józef Kołcz
Wojcieszów
Sławomir Maciejczyk
Zagrodno
Mieczysław Słonina
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?