Wypadek na Legnickiej. Samochód dachował, kierowca pijany! (ZDJĘCIA)

JEW, fot. Paweł RelikowskiZaktualizowano 
Bardzo groźnie wyglądający wypadek przy ulicy Legnickiej. Doszło do niego w czwartek chwilę po godz. 7. Osobowy ford dachował na odcinku ulicy Legnickiej pomiędzy placem Solidarności a placem Strzegomskim.

Do wypadku doszło na Legnickiej, na jezdni w stronę placu Strzegomskiego, przy skrzyżowaniu z Młodych Techników. Mężczyzna prowadzący forda stracił panowanie nad pojazdem, prawdopodobnie wskutek nadmiernej prędkości.

Samochód wyleciał z jezdni, po drodze zniszczył znak i żywopłot, a następnie dachował na drodze dla pieszych i rowerzystów. Całe szczęście, że w tym momencie nikt tamtędy nie przechodził...

- Mężczyzna doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala - tłumaczy nam sierż. Krzysztof Marcjan z Komendy Miejskiej Policji. - Policjanci zdążyli już zrobić badanie alkomatem i okazało się, że mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości - dodaje policjant.

To oznacza, że stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu przekroczyło 0,5 promila. Kierowca, gdy wyjdzie ze szpitala, odpowie nie tylko za spowodowanie wypadku, ale także za jazdę "po pijaku".

CZYTAJ TEŻ:

Pożar we Wrocławiu. Dwa słupy dymu nad miastem (ZDJĘCIA)

Wypadek trzech aut i tramwaju w centrum Wrocławia (ZDJĘCIA)

Bardzo kłopotliwy objazd w Sudetach. Co się dzieje na budowi...

Wypadek 3 aut na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Droga zablo...

ZOBACZ TAKŻE: OTO NAJNOWSZE BMW DOLNOŚLĄSKIEJ POLICJI - DOGONIĄ KAŻDEGO PIRATA!

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 93

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-18T14:00:35 02:00, axn:

niech zgadne ,zapewne smierdzący banderowiec

2019-07-18T15:11:58 02:00, Tomasz:

Niestety tak. Z aplikacją Uber

Oj tam od razu śmierdzący banderowiec . Może się kąpał na Wielkanoc :)

s
sołtys

bankowo znowu młody nachlany wyznawca bandery!

K
Kasia
2019-07-18T10:01:25 02:00, Kazia:

Znowu Uber bieda się rozwalił.!!!! Panie prezydencie czekamy na śmiertelny wypadek żeby pan się wziął za szarą strefę ???!!!

2019-07-18T16:33:15 02:00, Ald:

Lex Uber dyletancie polecam przeczytać, nie ma różnicy między Uberem a taksówką a tą, że złotówa na 80% cię oszuka, taksiarze lata pracowali na opinię jaką mają, gardzę złotówami, tylko Uber.

Uber bieda jest dla takich szmaciarzy i biedaków , koniobijców jak ty . Gardzę takim cienkimi BOLKAMI

G
Gość

Szkoda, że nie zginął :( chciałem materiał na Insta.

G
Gość
2019-07-18T12:31:29 02:00, Adam:

Progi zwalniające na legnickiej by się przydały.

2019-07-18T15:37:09 02:00, Gość:

Prawda to

W domu sobie takie zamontuj. Jak raz rozwalisz sobie ryj i ząbki będziesz zbierał z tego cudnego wynalazek to wtedy pogadamy. Zobaczymy jak wtedy będziesz głośno i wyraźnie krzyczał "wincyj proguf"

I
Igma
2019-07-18T09:31:58 02:00, Igma:

A teraz Wujkowie mili.

Z maszką na sercu.

Który z Was

jeszcze

po pijaku,

albo

wczorajszy

nie jechał?

2019-07-18T09:45:59 02:00, Krowa:

Nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie jazdy jest ciotą, która naraża życie innych j jeździ pod wpływem.

2019-07-18T09:50:19 02:00, Gghhh:

Ja, ani wczorajszy, ani wypity, jestem abstynentem, więc nie mierz wszystkich swoją miarą.

2019-07-18T10:20:50 02:00, Igma:

Abstynent to tak jak impotent.

Nie wie co dobre jest.

2019-07-18T10:26:12 02:00, diablica:

Debil, takich jak ty powinno się uśmiercać jednym gramem ołowiu.

2019-07-18T14:05:19 02:00, Igma:

Kto będzie strzelał?

2019-07-18T18:05:01 02:00, Sndjdjdakkaksdkxn:

Ty (i)guano, abstynent i impotent to nie tosamo, o tym w szkole było, ale jak się skończyło podstawówkę korespondencyjnie, to takie są efekty. Lepiej być abstynentem niż chodzić z ch...jem na głowie.

Widzę, że ty człowiek uczony i kulturalny.

Pewnikiem ukończyłeś

Straßen Universität,

albo

Институт благородных девиц .

Pochwal się.

G
Gość

Jaka narodowość tego menela?

G
Gość

Na szczęście nikt nie szedł akurat chodnikiem ani ścieżką dla rowerów. Pijak zabił by niewinne osoby. Do pudła z takimi i wysokie kary finansowe.

G
Gość

co robi ziobro z pijanymi i piratami drogowymi ? to samo co z pedofilia z kosciele

zero ?

@
2019-07-18T11:48:28 02:00, Mieszkaniec z Legnickiej:

Ciekawe kiedy policmajstry zajmą się wieczornym wysciagami po legnickiej. Kilku idiotów w weekendy, ale także w tygodniu piratuje miedzy innymi autami. Tuż pod komisariatem na Trzemeskiej. Policmajstry stoją czasem z suszarka. Szkoda że w dzień. Wieczorem stoją pod makiem albo na stacji benzynowej.

2019-07-18T14:54:51 02:00, Gość:

Widocznie boją się że bezmózgi pirat drogowy okaże się być jakimś gangusem, bezpieczniej jest wypisywać mandaty studentom i staruszkom za drobne wykroczenia, państwo z dykty i kartonu, silne wobec słabych a słabe wobec silnych, drogowi bandyci i inne szumowiny pod specjalną ochroną.

Jak rzadza tymi policmajstrami tacy "fachowcy" a zwlaszcza tymi na Hubskiej w drogowce to nic dziwnego ze tak sie dzieje na wroclawskich ulicach! Chyba czas tym wszystkim mocno potelepac!!!!!

A
Asn
2019-07-18T14:01:00 02:00, Gość:

Zrobić tam ze 3 przejścia dla pieszych i wydzielić buspas. Jakby stał w korku to by nie dachował. A może i wybrałby autobus zamiast jechać po pijaku.

wysarczy odcnkowy pomar prędkości, rok temu na Legnickiej kierowca zabił rowerzystę, ile ofiar jeszcze potrzeba, że ktoś zauważył problem wyścigów na tej ulicy?

G
Gość

Długoletnie więzienie, jedyna kara, która zacznie odstraszać.

G
Gość
2019-07-18T12:31:29 02:00, Adam:

Progi zwalniające na legnickiej by się przydały.

Prawda to

T
Tomasz
2019-07-18T14:00:35 02:00, axn:

niech zgadne ,zapewne smierdzący banderowiec

Niestety tak. Z aplikacją Uber

G
Gość
2019-07-18T11:48:28 02:00, Mieszkaniec z Legnickiej:

Ciekawe kiedy policmajstry zajmą się wieczornym wysciagami po legnickiej. Kilku idiotów w weekendy, ale także w tygodniu piratuje miedzy innymi autami. Tuż pod komisariatem na Trzemeskiej. Policmajstry stoją czasem z suszarka. Szkoda że w dzień. Wieczorem stoją pod makiem albo na stacji benzynowej.

Widocznie boją się że bezmózgi pirat drogowy okaże się być jakimś gangusem, bezpieczniej jest wypisywać mandaty studentom i staruszkom za drobne wykroczenia, państwo z dykty i kartonu, silne wobec słabych a słabe wobec silnych, drogowi bandyci i inne szumowiny pod specjalną ochroną.

Dodaj ogłoszenie