Według wstępnych ustaleń oznakowany radiowóz policyjny jadąc od centrum miasta na skrzyżowaniu z ulicą Zachodnią podczas skrętu w lewo w ulicę Stacyjną nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwnego kierunku ruchu motocykliście. Dodajmy, że w tym miejscu obowiązuje zakaz skrętu w lewo.
Ranny mężczyzna jadący na skuterze został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala.
- Jechałam za tym radiowozem. Sygnały uprzywilejowania włączyli dopiero przed skrzyżowaniem - mówiła tuż po wypadku kobieta, świadek zdarzenia.
Jak było w rzeczywistości ustalają policjanci przybyli na miejsce wypadku. Interweniuje te straż pożarna. W miejscu wypadku są utrudnienia w ruchu, ale skrzyżowanie jest przejezdne we wszystkich kierunkach.

Szymon Hołownia ma duże ego, większe ma tylko Lech Wałęsa
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?