Utrudnienia w ruchu: woj. dolnośląskie. Gdzie trwają roboty drogowe? Sprawdź stan na 31.01.2023

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Informacje o utrudnieniach drogowych w dolnośląskim uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Informacje o utrudnieniach drogowych w dolnośląskim uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Karol Rycio
Które drogi w województwie dolnośląskim 31.01.2023 nie są przejezdne? Roboty drogowe: droga 12, Wschowa (147. km na odc. 2,7 km) .

Utrudnienia drogowe w woj. dolnośląskim 31.01.2023

Jeśli chcemy uniknąć stania w korku czy nadkładania kilometrów warto wiedzieć, gdzie w danej chwili mogą być prowadzone prace drogowe. Sprawdź, na których drogach w województwie dolnośląskim zaplanowane są na dzisiaj (31.01.2023) roboty drogowe i uniknij utrudnień w ruchu.

ZOBACZ KONIECZNIE

Może Ci się przydać

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Roboty drogowe: droga 12, Wschowa (147. km na odc. 2,7 km)

  • Od: 2.02.2023 08:00
  • Do: 3.02.2023 14:00

Roboty drogowe: droga S5f, w. Żmigródek - w. Kryniczno, strona prawa i lewa. (114. km na odc. 30 km)

  • Od: 30.01.2023 08:00
  • Do: 31.01.2023 15:00
    Naprawa/wymiana uszkodzonych barier energochłonnych. Droga S5, odcinek od węzła Żmigródek do węzła Kryniczno, km 114+000 - 144+000 strona prawa i lewa.

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 80 km/h

Roboty drogowe: droga S5f, w. Żmigródek - w. Widawa, strona prawa i lewa. (115. km na odc. 41,5 km)

  • Od: 27.01.2023 07:00
  • Do: 15.02.2023 15:00
    Czyszczenie wpustów na obiektach mostowych MS-6, MS-36 i MS-41 w ciągu głównym drogi S5. Odcinek od węzła Żmigródek do węzła Widawa, km 115+000 - 156+500, strona prawa i lewa.

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 80 km/h

Roboty drogowe: droga 36, Most nad rzeką Odra w Ścinawie. (33. km na odc. 0,5 km)

  • Od: 24.01.2023 23:00
  • Do: 31.12.2023 22:59
    Ograniczenie znakiem B-5 z tabliczką 20 ton - zakaz dotyczy pojazdu (zespołu pojazdów), którego dopuszczalna masa całkowita przekracza masę 20 ton.

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 60 km/h

Roboty drogowe: droga 12, m. Głogów - m. Piotrowice (86. km na odc. 32,6 km)

  • Od: 16.01.2023 08:00
  • Do: 10.02.2023 14:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 60 km/h
  • ruch wahadłowy

Roboty drogowe: droga 94d, Żarska Wieś (8. km na odc. 1 km)

  • Od: 1.12.2022 11:00
  • Do: 31.05.2023 13:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 50 km/h

Roboty drogowe: droga 3, Jelenia Góra - Szklarska Poręba (478. km na odc. 0,3 km)

  • Od: 10.03.2022 07:00
  • Do: 31.03.2023 13:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h

Roboty drogowe: droga 18, w. Golnice- w. Luboszów (54. km na odc. 17,6 km)

  • Od: 1.06.2021 06:00
  • Do: 31.12.2023 17:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 60 km/h

Skąd wiemy o utrudnieniach na drogach w województwie dolnośląskim?

Informacje o utrudnieniach uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zbiera informacje o trwających robotach drogowych, dzięki czemu możemy uprzedzać kierowców o utrudnieniach, które mogą spotkać na trasie. Jeśli często podróżujesz,dodaj naszą stronę do ulubionych i odwiedzaj ją regularnie, a już nigdy nie zaskoczy Cię żadne wahadełko czy zamknięta trasa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Nocna bitwa nad Dnieprem. Batalion Terror sto...

Nocna bitwa nad Dnieprem. Batalion Terror stoczył bój z Rosjanami