Ty też masz wiedzę, która jest cenna

Natalia Niedzielska-Burdzy
Natalia Niedzielska-Burdzy
Udostępnij:
Czasem zastanawiamy się w czym jesteśmy dobrzy. Ci, którzy osiągnęli sukces z łatwością wymienią to, co jest ich zaletą. Czy to jednak oznacza, że talent mają tylko niektóre osoby? Zdecydowanie nie! Być może powinieneś się lepiej zastanowić. I do lamusa odłożyć myślenie „co Ty tam potrafisz”…

Tylko jak odkryć własne talenty? Bo to, że zmieni to Twoją pozycję i ustawi po stronie ludzi sukcesu, to nie ma wątpliwości…. Możesz się tego nauczyć. I to bezpłatnie. Wystarczy 4 lipca dołączyć do spotkania: https://www.facebook.com/events/955513051563910/
Poprowadzi je Aleksandra Aleksandrowicz – ekspertka metody Work Smart Not Hard.
Spotkania klubu Work Smart Not Hard są skoncentrowane na rozwoju i budowaniu dobrych nawyków. Właśnie po to, aby pracować mądrze a nie ciężko. Efektywność jest naprawdę prosta.

Kliknij i dołącz: https://www.facebook.com/events/955513051563910/

1. Celem Klubu ‘Work Smart Not Hard’® jest propagowanie i aktywne wdrażanie w życie metody ‘Pracuj Mądrze a Nie Ciężko’® autorstwa Beatrice Bartlay.

2. Beatrice Bartlay jest międzynarodowym trenerem biznesu i rozwoju osobistego, który na bazie swoich sukcesów biznesowych uczy jak skutecznie osiągać życiowe i biznesowe cele.

3. Klub WSNH® adresowany jest do wszystkich osób, które chcą się nauczyć Jak Pracować Mądrze a Nie Ciężko®, a w szczególności do tych, którym brakuje czasu, pieniędzy oraz pewności siebie.

4. Spotkania Klubu prowadzone są wyłącznie przez Certyfikowanych Expertów, Wolontariuszy WSNH.

5. Spotkania Klubu są organizowane 1 x w miesiącu i trwają 1,5 godziny w cyklu 20 spotkań.

6. Program ramowy:
- Meetings & Greetings 10 min.
- Panel Tematyczny 50 min.
- Networking 30 min.

7. Udział w spotkaniu Klubu jest bezpłatny.

8. Uczestnicy proszeni są o zgłoszenie swojego udziału do prowadzących spotkania klubu najpóźniej na 24h przed wyznaczonym terminem spotkania. Przez Messenger, priv Bezpośrednio do Expertów lub w komentarzu pod postem zapowiadającym wydarzenie na Grupie Work Smart Not Hard.

9. Osoby, które podczas spotkań Klubu będą zachowywały się w sposób wulgarny, obraźliwy, będą przeszkadzały w prowadzeniu spotkania, poruszały tematy o tematyce religijnej, rasistowskiej, politycznej będą bezwzględnie z Klubu, bez prawa powrotu usuwane.

10. Spamowanie i Sprzedaż obejmujące rażącą autopromocję lub ukrytą sprzedaż: oferty pomocy, rozdawanie „darmowych” rzeczy, demonstracje produktów, zaproszenia do „badań rynku”, referencje, proszenie ludzi o przesłanie wiadomości w celu uzyskania dodatkowych informacji podczas panelu jest całkowicie zabronione. Osoby, które nie będą respektowały tych zasad będą z Klubu usunięte bez prawa powrotu.

11. Miejscem na Autoprezentacje i Prezentacje swojego biznesu jest panel networkingowy, na którym każdy z uczestników klubu będzie miał okazję nie tylko się zaprezentować, ale również nauczyć się sztuki Autoprezentacji wg autorskiej metody Beatrice Bartlay oraz jako gość specjalny LIVE na grupie Work Smart Not Hard lub Globalne Forum Rozwoju Biznesowego lub Kobiety w Karierze.

12. Każdy uczestnik Klubu otrzyma Bezpłatny rozdział Książki Work Smart Not Hard oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych.
Zapisz się tu: https://www.facebook.com/events/1120934944938434/
lub napisz: [email protected] z dopiskiem Wrocław

Do zobaczenia!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polska elektromobilność w liczbach

Wideo

Przejdź na stronę główną Gazeta Wrocławska