Witamy - przed chwilą byliśmy w Lubinie, teraz już jesteśmy jakieś 600 km dalej, czyli w Białymstoku. Zimno. Znamy skład Śląska. Bez zmian.

Jagiellonia: Ptak - Bartczak, Porębski, Cionek, Norambuena - Kupisz, Grzyb, Hermes, Pejović, Cetković - Frankowski

Śląsk: R.Gikiewicz - Celeban, Fojut, Pietrasiak, Pawelec - Ćwielong, Elsner, Dudek, Mila, Sobota - Diaz.

Po drugiej stronie grypa żołądkowa, ale Grzegorz Rasiak podobno jest zdrowy, ale grać i tak nie będzie, bo nie ma certyfikatu. Zagiął na Cyprze.

Lenczyk: Chciałbym żeby to trwało dalej. W Spale zawsze nas mile przyjmują. Czujemy się jak w domu. A że była okazja to podzieliliśmy tę podróż. Ostatnio zespół wygrał 5:1 na boisku przeciwnika i postanowiłem nie zmieniać składu. Dlatego Gikiewicz broni.

Zaczynamy!
1 min. GOOOLLL! Diaz! ...spalony, ale minimalny.
Jagiellonia nie wie co się dzieje, my zresztą też nie. Rzut rożny dla Śląska.
Mamy wrażenie, że zawodnicy Jagiellonii, jeszcze nie mieli okazji przywitać się z Rafałem Gikiewiczem
Diaz! Wprost w Ptaka! Znów był spalony...
Argentyńczyk faulowany.
Gra się uspokoiła, ale nieporozumienie między Pawelcem i Dudkiem. Ruszył Kupisz, przerzucił na lewą stronę i Frankowski nad poprzeczką strzelił głową.
13 min. - Kupisz czaruje, ale Pawelec blokuje dośrodkowanie. Rzut rożny.
Grzyb prosto w Gikiewicza.
Trzech zawodników przy Kupiszu w polu karnym. No tego nie dało się przejść.
Cetković strzela prawie na aut. :)
Diaz nad poprzeczką. Rzut rożny dla Śląska, a chwile potem Elsner nad poprzeczką.
21 min. - Mila! Najpierw Dudek dostał żółta kartkę za zbyt szybkie wykonanie wolnego. Przy drugiej próbie Mila uderzył w okienko, ale broni Ptak!
Dośrodkowanie Mili, akcję zamykał Ćwielong, ale pany Bogu w okno.
32 min. - Sobota świetnie zszedł do środka, minął jednego z rywali, ale jego strzał zablokowany
Ćwielong! Dostał piłkę przed polem karnym od Pietrasiaka, ale nad poprzeczką. To powinna być bramka.
Rzut wolny dla Jagi. 35 m od bramki. Łapie Gikiewicz.
38 min. - obrona Jagiellonii czasem interweniuje dramatycznie. Teraz jakieś dalekie wybicie po zamieszaniu w polu karnym...
41 min. - nic się nie dzieje...
Szybka kontra Mili, prostopadle do Diaza, ale tam było za ciasno.
Koniec I połowy

Zaczynamy!
Ufff... Pietrasiak prawie złamał nogę Frankowskiemu, który wychodził przed Gikiewicza. Aaa, jednak nie - trafił w piłkę, nie w nogą. Pięknie.
Diaz nad poprzeczką! Szybko rozegrany rzut wolny poz ziemi, piłka wędruje do Diaza, nie sięgają obrońcy, Argentyńczyk przyjmuje "na klatę" i z półwoleja nad poprzeczką.
55 min. - niebezpiecznie w polu karnym Śląska
Arułkowicz! Gikiewicz broni strzał przy słupku
62 min. - teraz Jagiellonia rozklepała naszą obronę. Na końcu Kupisz podaje po ziemi do Frankowskiego, który wbiega w bramkę, ale przecina Fojut
Słupek! Pietrasiak dostał piłkę po rzucie wolnym, przyjął i strzelił. Ptak wybronił i słupek.
71 min. - GOOOOL! Fojut - rzut rożny wykonuje Mila i Fojut pakuje piłkę do bramki
Gikiewicz powalił... Pietrasiaka. Chwilę wcześniej po błędzie Dudka nad poprzeczką Jagiellonia
Kaźmierczak dwa razy potężnie ale broni Ptak!
90 min. - dwa zero!!! Samobój!