Tenis: Wielki mecz Fyrstenberga i Matkowskiego

Mariusz Wiśniewski
Mariusz Fyrstenberg z Marcinem Matkowskim w drugim meczu turnieju Masters w Londynie po dramatycznym meczu wygrali z najlepszym deblem świata - braćmi Bobem i Mike'em Bryanami po super-tiebreaku 2:6, 7:6, 10-8.

Pierwszego seta nasza para przegrała gładko i nic nie wskazywało, że może jeszcze zagrozić Bryanom. A jednak. W drugim secie trwała walka punkt za punkt. Przy stanie 5:5 Amerykanie przełamali serwis Polaków, ale seta nie wygrali, bo Fyrstenberg z Matkowskim po fantastycznym finiszu doprowadzili do super-tiebreaku, w którym poszli za ciosem i odprawili braci z kwitkiem.