Starsza pani utonęła w Odrze. Policja: Sprawdź, czy babcia jest w domu

m
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Jaroslaw Jakubczak / Polska Press
Policja apeluje: jeśli macie w rodzinie starszą osobę, sprawdźcie czy jest w domu, czy jest z nią kontakt. W poniedziałek z Odry w Oławie wyłowiono martwą 70-80 letnią kobietę. Z opinii lekarzy wynika, że nie utonęła dawno - do tragedii mogło dojść w ciągu ostatnich 2 dni. Nie wiadomo kim jest kobieta. Stąd apel policjantów.

Ciało w rzece znaleźli po godz. 15 wędkarze. Unosiło się w okolicach schroniska dla psów przy ulicy Siedleckiej.

– Kobieta ma około 70-80 lat, niespełna 160 cm wzrostu, siwe włosy i bliznę nad lewym łukiem brwiowym - opisuje Alicja Jędo z policji w Oławie. Była ubrana w czarną spódnicę z beżowymi wzorami, różową halkę i koszulę w kolorze seledynowym.

Kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów, policja nie wie kim jest. Dlatego apeluje do mieszkańców okolicy - jeśli macie w rodzinie starszą osobę czy też osoba taka mieszka w sąsiedztwie - sprawdźcie czy jest w domu, czy jest z nią kontakt.
Na informacje policjanci czekają pod numer telefonu 71 38 17 200.

Wrocław: Od września nowe ceny biletów MPK

Drożyzna nad Bałtykiem. Lepiej wyjechać za granicę?

Wideo

Komentarze 16

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Co ona tam robiła?

G
Gość

Wyrazy współczucia dla rodziny tej kobiety. :(

m
malec
2019-07-24T14:15:39 02:00, Winne PO razem z PSL:

Tak sie konczy zabieranie dowodu osobistego babci. Tusk z ferajną niech odpowiadaja za śmierć starszej pani.

Po wyborach wnuk oddaje dowód. Ostatnio żadnych wyborów nie było.

z
zasadniczo
2019-07-24T13:15:50 02:00, szkoła Rybaka:

Przecież babcia siedzi z tyłu!

2019-07-24T15:52:07 02:00, Gość:

To matka siedzi z tylu.

jeju tragedja a wy se jaja

robicie i to jest dziwne

https://www.youtube.com/watch?v=6Nl8Ws6pj3M

n
nie neguje..jeszcze
2019-07-24T13:14:37 02:00, Gość:

70 letnia staruszka ? Mam 60 lat, pracuję, mam dużo zajęć, fajnie wyglądam, za 10 lat będę staruszką ? Kto to pisał 15-latek ?

2019-07-24T13:29:30 02:00, 32latek:

Zależy jak Ty się będziesz czuła, ale tak, oficjalnie będziesz staruszką. Takie życie.

2019-07-24T13:36:38 02:00, M:

A Ty za chwil parę będziesz oficjalnie starszym panem..

Czas płynie szyyybciutkooo :))

Takie życie!

2019-07-24T13:44:38 02:00, Gość:

Ano będzie... on tego nie neguje przecież

A to będzie wiadome,jak będzie 40letnim staruszkiem.

G
Gość
2019-07-24T13:15:50 02:00, szkoła Rybaka:

Przecież babcia siedzi z tyłu!

To matka siedzi z tylu.

X
XDDD
2019-07-24T14:15:39 02:00, Winne PO razem z PSL:

Tak sie konczy zabieranie dowodu osobistego babci. Tusk z ferajną niech odpowiadaja za śmierć starszej pani.

XDDDDDDDD

G
Gość
2019-07-24T13:14:37 02:00, Gość:

70 letnia staruszka ? Mam 60 lat, pracuję, mam dużo zajęć, fajnie wyglądam, za 10 lat będę staruszką ? Kto to pisał 15-latek ?

2019-07-24T14:35:57 02:00, Gość:

Tak, będziesz staruszką

Nie. Zależy, jak kto się trzyma, ale obecnie staruszka to tak od 80-tki.

b
babcia
2019-07-24T12:24:44 02:00, Gość:

Utonęła Staruszka... Sprawdź czy babcia w domu...

Gorzej już chyba nie dało się napisać, tytuł brzmi jak jakaś reklama gry internetowej... :(

jestem , jestem w pracy , tera pracujemy do śmierci redaktoreczku. Co za cyniczny i arogancki tytuł.

s
starsza pani

Starsza pani - rozumiem, ale staruszka? I w dodatku tekst : 'Sprawdź czy babcia jest w domu" - w złym smaku - oględnie mówiąc.

G
Gość
2019-07-24T13:14:37 02:00, Gość:

70 letnia staruszka ? Mam 60 lat, pracuję, mam dużo zajęć, fajnie wyglądam, za 10 lat będę staruszką ? Kto to pisał 15-latek ?

2019-07-24T13:29:30 02:00, 32latek:

Zależy jak Ty się będziesz czuła, ale tak, oficjalnie będziesz staruszką. Takie życie.

2019-07-24T13:36:38 02:00, M:

A Ty za chwil parę będziesz oficjalnie starszym panem..

Czas płynie szyyybciutkooo :))

Takie życie!

Ano będzie... on tego nie neguje przecież

M
M
2019-07-24T13:14:37 02:00, Gość:

70 letnia staruszka ? Mam 60 lat, pracuję, mam dużo zajęć, fajnie wyglądam, za 10 lat będę staruszką ? Kto to pisał 15-latek ?

2019-07-24T13:29:30 02:00, 32latek:

Zależy jak Ty się będziesz czuła, ale tak, oficjalnie będziesz staruszką. Takie życie.

A Ty za chwil parę będziesz oficjalnie starszym panem..

Czas płynie szyyybciutkooo :))

Takie życie!

E
Empatia..

Życzę empatii kiepski "pisarzu" z GW

https://pl.wikipedia.org/wiki/Empatia

32latek
2019-07-24T13:14:37 02:00, Gość:

70 letnia staruszka ? Mam 60 lat, pracuję, mam dużo zajęć, fajnie wyglądam, za 10 lat będę staruszką ? Kto to pisał 15-latek ?

Zależy jak Ty się będziesz czuła, ale tak, oficjalnie będziesz staruszką. Takie życie.

G
Gość
2019-07-24T12:24:44 02:00, Gość:

Utonęła Staruszka... Sprawdź czy babcia w domu...