Śmiertelny wypadek na A4. Policja szuka świadków tego zdarzenia (ZDJĘCIA)

Jerzy Wójcik
Jerzy Wójcik
Śmiertelny wypadek na autostradzie A4 pod Kątami Wrocławskimi, 3 czerwca 2020 Czytelnik
Śmiertelny wypadek na autostradzie A4 pod Kątami Wrocławskimi. W zdarzeniu, do którego doszło 3 czerwca tego roku zginął młody - 31 letni mężczyzna. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia i osób które mają jakiekolwiek informacje o wypadku. Proszone są o kontakt z mundurowymi.

Policjanci Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 3 czerwca br. około godziny 19.45 na 140,1 kilometrze autostrady A4, na jezdni w kierunku Wrocławia. Wypadek miał miejsce na terenie gminy Kąty Wrocławskie. W zdarzeniu kierujący samochodem osobowym Marki BMW z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawą stronę drogi po czym wjechał do przydrożnego rowu, a następnie kilkukrotnie dachował. W wyniku wypadku śmierć poniósł młody mężczyzna.

Śmiertelny wypadek na autostradzie A4 pod Kątami Wrocławskimi - z kim się kontaktować?

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Zespołem Dochodzeniowo-Śledczym Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskim pod numerem tel. 47 871 67 28 lub 47 871 67 22.

źródło: KMP Wrocław

Będzie mniej wypadków na drogach?

Wideo

Dodaj ogłoszenie