Pędził ponad 205 km/h bo... nie chciał się dać wyprzedzić [FILM]

szZaktualizowano 
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcę, który na dolnośląskim odcinku drogi krajowej nr 12 pędził z prędkością 205 km/h.

Policjanci głogowskiej drogówki zwrócili uwagę na pojazd, który nie tylko szybko jechał, ale również nieprawidłowo wyprzedzał na skrzyżowaniu. Policjanci podjęli pościg za kierowcą golfa, ale ten gwałtownie przyspieszył i dopiero kiedy zorientował się, że jadący za nim pojazd to nieoznakowany radiowóz z włączonymi sygnałami, zwolnił i zatrzymał się do kontroli.

- Nie chciałem, aby wyprzedziło mnie jakieś auto - tak tłumaczył swoje wyczyny 26-letni mieszkaniec powiatu nowosolskiego. Swoim volkswagenem golfem pędził drogą krajową nr 12 z prędkością 205 km/h.

Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 115 km/h. Został ukarany mandatem, a na jego konto „wskoczyły” punkty karne.

Wideo

Materiał oryginalny: Pędził ponad 205 km/h bo... nie chciał się dać wyprzedzić [FILM] - Gazeta Wrocławska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 46

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
P
Policjant

ciekawe jak taki parch musi się czuć kiedy na ogonie siada mu GTR czy chociażby audi RS6. Pewnie kuli ogonek i musi pampersa zmienić,

zgłoś
a
anna
2019-05-22T21:32:19 02:00, Gość:

Jebana ciota powinna stracić prawo jazdy na kilka lat!!!! Prawo to jakaś kpina, od teraz zapierdalam ile fabryka dała i nie zatrzymuję się do kontroli, bo co mi psy zrobią?? Groszowy mandat wystawią co najwyżej. Prawo drogowe w Polsce to jest kurwa smutny żart. Jebać ten rząd.

wina rządu, że mamy debili?

zgłoś
R
Ragnarok
2019-05-23T01:28:49 02:00, Janusz:

ja tez zawsze dodaje gazu i zjezdzam do srodka gdy mnie ktos chce wypzedzic. niech znajo swoje miejce w szeregu

Twoje miejsce jest w czarnej dupce, biedny januszku z paserati....

zgłoś
J
Janusz

ja tez zawsze dodaje gazu i zjezdzam do srodka gdy mnie ktos chce wypzedzic. niech znajo swoje miejce w szeregu

zgłoś
t
taka prawda

Ostrzeżenie: potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa

Firefox wykrył potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa i nie wczytał „get.x-link.pl”. Jeśli otworzysz tę stronę, atakujący będą mogli przechwycić informacje, takie jak hasła, adresy e-mail czy dane kart płatniczych.

Co zrobić w takim przypadku?

Problem leży prawdopodobnie po stronie witryny i nie masz możliwości jego rozwiązania.

Materiał oryginalny: Pędził ponad 205 km/h bo... nie chciał się dać wyprzedzić [FILM] - Gazeta Wrocławska

zgłoś
m
matka

Mózg przedszkolaka w ciele doroslego faceta. Na goly tylek wlac trzdziesci pasow kablem od zelazka, mize wtedy rozum by szczeniakowi wrocil

zgłoś
W
Wro
2019-05-22T17:27:08 02:00, Maciej:

Hehe ale cwaniak starym golfem chciał kozaczyć. Ogólnie za takie przekroczenie predkosci powinien dostać mandat na równowartość samochodu czyli na jakieś 5tys zł np 200 godzin prac społecznych, żeby się nauczył pokory.

2019-05-22T18:14:18 02:00, Gość:

Wartość tego golfa to około 15k :) A Ty czym jeździsz ? Nowa fabia w leasingu ?

2019-05-22T19:12:23 02:00, Gość:

Wolę nową Fabią jeździć, niż złomem Golfem od Niemca z cofniętym licznikiem. Typowe myślenie cebularze.

2019-05-22T20:05:43 02:00, Gość:

Szmaciarzu odczep się od niemieckich wyposażonych samochodów i idź do salonu kup pustaka..

Pustaka? Wystarczy dopłacić do premium i masz w pełni wyposażony, komfortowy i bezpieczny samochód, a nie szrot typu 20 letnie passeratti czy inne BMW które ma poduszki powietrzne z pierza.

zgłoś
G
Gość

Jebana ciota powinna stracić prawo jazdy na kilka lat!!!! Prawo to jakaś kpina, od teraz zapierdalam ile fabryka dała i nie zatrzymuję się do kontroli, bo co mi psy zrobią?? Groszowy mandat wystawią co najwyżej. Prawo drogowe w Polsce to jest kurwa smutny żart. Jebać ten rząd.

zgłoś
G
Gość
2019-05-22T17:27:08 02:00, Maciej:

Hehe ale cwaniak starym golfem chciał kozaczyć. Ogólnie za takie przekroczenie predkosci powinien dostać mandat na równowartość samochodu czyli na jakieś 5tys zł np 200 godzin prac społecznych, żeby się nauczył pokory.

2019-05-22T18:14:18 02:00, Gość:

Wartość tego golfa to około 15k :) A Ty czym jeździsz ? Nowa fabia w leasingu ?

2019-05-22T19:12:23 02:00, Gość:

Wolę nową Fabią jeździć, niż złomem Golfem od Niemca z cofniętym licznikiem. Typowe myślenie cebularze.

2019-05-22T20:05:43 02:00, Gość:

Szmaciarzu odczep się od niemieckich wyposażonych samochodów i idź do salonu kup pustaka..

Szmaciarzem to jesteś ty , który gustuje w szmacianych samochodach. Niemiec płakał jak sprzedawał 😀

zgłoś
G
Gość

KPINY, bandyta usilujacy zabic nieokreslona liczbe ludzi dostal grzywnę!!!!! To jest zart. Domagam sie scigania i ukarania policjantow

zgłoś
G
Gość
2019-05-22T17:27:08 02:00, Maciej:

Hehe ale cwaniak starym golfem chciał kozaczyć. Ogólnie za takie przekroczenie predkosci powinien dostać mandat na równowartość samochodu czyli na jakieś 5tys zł np 200 godzin prac społecznych, żeby się nauczył pokory.

2019-05-22T18:14:18 02:00, Gość:

Wartość tego golfa to około 15k :) A Ty czym jeździsz ? Nowa fabia w leasingu ?

2019-05-22T19:12:23 02:00, Gość:

Wolę nową Fabią jeździć, niż złomem Golfem od Niemca z cofniętym licznikiem. Typowe myślenie cebularze.

Szmaciarzu odczep się od niemieckich wyposażonych samochodów i idź do salonu kup pustaka..

zgłoś
Y
Yeti

Typowy zwolennik pis - butny i głupi.

zgłoś
G
Gość

Polski wymiar sprawiedliwości = hańba, wstyd i jedna wielka porażka...

zgłoś
G
Gość
2019-05-22T17:27:08 02:00, Maciej:

Hehe ale cwaniak starym golfem chciał kozaczyć. Ogólnie za takie przekroczenie predkosci powinien dostać mandat na równowartość samochodu czyli na jakieś 5tys zł np 200 godzin prac społecznych, żeby się nauczył pokory.

2019-05-22T18:14:18 02:00, Gość:

Wartość tego golfa to około 15k :) A Ty czym jeździsz ? Nowa fabia w leasingu ?

Wolę nową Fabią jeździć, niż złomem Golfem od Niemca z cofniętym licznikiem. Typowe myślenie cebularze.

zgłoś
M
Maciej
2019-05-22T17:27:08 02:00, Maciej:

Hehe ale cwaniak starym golfem chciał kozaczyć. Ogólnie za takie przekroczenie predkosci powinien dostać mandat na równowartość samochodu czyli na jakieś 5tys zł np 200 godzin prac społecznych, żeby się nauczył pokory.

2019-05-22T18:14:18 02:00, Gość:

Wartość tego golfa to około 15k :) A Ty czym jeździsz ? Nowa fabia w leasingu ?

Nie, kupiłem za gotówkę 3 letnią rav4 hybrydę, a co?:) taki szrot z Niemiec za 15tys? Sporo.

zgłoś
Dodaj ogłoszenie