Odnowiona Pizza Hut tuż pod Wrocławiem startuje jutro (tj. we wtorek, 4 grudnia). W ramach specjalnej promocji dla pierwszych klientów przewidziano darmowe pizze, a także kupony na kupno drugiej pizzy za złotówkę. Żeby skorzystać z promocji, trzeba się pojawić w Bielanach Wrocławskich - tuż przy Alei Bielany o godz. 16.

We wtorek, 4 grudnia, na Bielanach Wrocławskich zadebiutuje nowa odsłona restauracji Pizza Hut z obsługą kelnerską i pizzą z kamiennego pieca. Marka przygotowała specjalną promocję dla pierwszych 100 osób, którzy w dniu otwarcia o godz. 16:00 odwiedzą restaurację – darmową pizzę, kupony umożliwiające zakup drugiej pizzy z pieca kamiennego za złotówkę, a także małe upominki!

Restauracja Pizza Hut zlokalizowana jest na Bielanach Wrocławskich przy ulicy Czekoladowej 14.

Zaoferuje pełną obsługą kelnerską, rozszerzone menu oraz funkcjonalny wystrój. Centralne miejsce lokalu zajmuje otwarta kuchnia, która pozwala na śledzenie procesu powstawania posiłku. Wizytówką restauracji jest kamienny piec, w którym wypiekane są pizze przygotowywane przez profesjonalnego pizzamastera.

LOKALIZACJA ODNOWIONEJ PIZZY HUT

Nowa restauracja oferuje również rozszerzone menu baru sałatkowego, podane w wyjątkowej, eleganckiej formie. Wystrój jest przystosowany do różnych potrzeb gości, a lokal podzielono na strefy funkcjonalne: miejsce dla rodzin z dziećmi na charakterystycznych lożach Pizzy Hut, kameralne stoliki dla par i wygodne fotele dla klientów biznesowych. W sumie, na Gości wrocławskiej restauracji czeka ponad 190 miejsc.

W nowych restauracjach Pizza Hut Goście mogą spróbować Stone Baked Pizza, czyli pizzy wypiekanej w kamiennym piecu, serwowanej na cienkim, chrupiącym, ręcznie wyciąganym cieście. Do tego w menu znajdują się pyszne sałatki, makarony i desery oraz dania dla dzieci.

Restauracja Pizza Hut na Bielanach Wrocławskich jest czynna codziennie w godzinach 10:00 – 22:00.

Zobacz też:
Rekord świata pobity - 11 tysięcy pizz w 12 godzin!