Liga Europy. Legia - Zoria 1:0 (LIVE, RELACJA ONLINE, LIVE STREAM)

TVN24/XNEWS, JEW
LEGIA WARSZAWA - ZORIA ŁUGAŃSK - NA ZYWO - LIVE STREAM - ONLINE - GDZIE w TV - RELACJA NA ZYWO - RELACJA W INTERNECIE - TRANSMISJA W INTERNECIE ZORIA LEGIA Polska Press Grupa
Zoria Ługańsk - Legia Warszawa mecz w IV rundzie Ligi Europy już od godz. 19. . Transmisja TV NA ŻYWO z meczu Zoria Ługańsk - Legia Warszawa zostanie przeprowadzona przez TVP 2 i TVP Sport. Relacja Legia - Zoria także na GazetaWroclawska.pl od godz. 19. Niestety, jak donoszą reporterzy, przed meczem Zoria - Legia w Kijowie nie jest bezpiecznie. Grupki kibiców z całej Ukrainy polują w stolicy Ukrainy na fanów z Polski. Zaangażowano spore siły policji, ale i tak przed meczem dochodziło do bijatyk. W pierwszej połowie meczu Legia - Zoria sporo walki. Więcej okazji bramkowych miała Legia, szczególnie pod koniec pierwszej połowy, zabrakło jednak precyzyjnego wykończenia dobrych akcji Legionistów. Do przerwy Zoria - Legia 0:0. Gol Michała Kucharczyka zaraz po przerwie! LEGIA PROWADZI Z ZORIĄ 1:0!

W pierwszej połowie więcej z gry miała Legia. Warszawiacy dłużej utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie kilka dogodnych okazji, trudno jednak mówić o 100 procentowych szansach. Brakowało wykończenia akcji, a dobrze bronił młody bramkarz drużyny Zoria Ługańsk. Do przerwy 0:0.

Tuż po przerwie gol Michała Kucharczyka. Podawał Jakub Rzeźniczak. Legia prowadzi z Zorią 1:0.

ZORIA ŁUGAŃSK - LEGIA WARSZAWA LE 2015 - IV RUNDA LIGI EUROPEJSKIEJ - LEGIA ZORIA NA ŻYWO - KLIKNIJ W WYNIK PONIŻEJ.

ZORIA - LEGIA. JERZY ENGEL: BĘDZIEMY MIELI LEGIĘ W NASTĘPNEJ RUNDZIE LIGI EUROPY!
Legia Warszawa zagra 20 sierpnia z ukraińską Zorią Ługańsk w IV rundzie eliminacji Ligi Europy. - Dla Legii to bardzo szczęśliwe losowanie. To dobrze wróży. Widać, że będziemy mieli Legię w następnej rundzie. „Wojskowi” są zdecydowanym faworytem - powiedział były trener Legii Warszawa, Jerzy Engel.