Kup prenumeratę i zwiedź z rodziną Zamek Grodno i Sztolnie Walimskie

MW
Udostępnij:
To wyjątkowa okazja dla miłośników tajemnic Dolnego Śląska. Czytaj Gazetę Wrocławską Plus i odbierz rodzinne zaproszenie do Sztolni Walimskich i Zamku Grodno. Promocja trwa od 12 do 19 maja.

Dla naszych Czytelników, którzy zdecydują się wykupić miesięczną prenumeratę serwisu plus.gazetawroclawska.pl w wersji Premium, czyli z e-wydaniem "Gazety Wrocławskiej" w formie pdf, przygotowaliśmy specjalny prezent – rodzinne zaproszenie do Zamku Grodno i Sztolni Walimskich ważne do końca 2017 roku (bilet łączony, który upoważnia do jednorazowego zwiedzania obu atrakcji turystycznych w Górach Sowich).

CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI I OTRZYMAĆ BILETY DO ZAMKU

Szczególnie polecamy wycieczkę w dniach 20-21 maja, kiedy na terenie Zagórza Śląskiego odbywać się będzie Średniowieczny Jarmark.
W tych dniach wszyscy spragnieni rozrywki - najmłodsi wraz z rodzicami i dziatkami - będą mieli okazję zobaczyć m.in. turnieje walk, łucznictwa i bitwy, stroje z różnych epok na przestrzeni dziejów, a także posmakować średniowiecznej kuchni i tańca.

Aby otrzymać bilet, wystarczy wykupić dostęp do miesięcznej prenumeraty serwisu plus.gazetawroclawska.pl w wersji Premium, czyli z e-wydaniem "Gazety Wrocławskiej" w formie pdf - ZAMÓW TUTAJ. Gazeta Wrocławska Plus to internetowa wersja "Gazety Wrocławskiej", którą można czytać wygodnie na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie. Czytelnicy zyskują dostęp do serwisu bez uciążliwych reklam, rozbudowanego o dodatkowe materiały. Przeczytają w nim najciekawsze, najwartościowsze artykuły dostępne tylko dla prenumeratorów.

CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI I OTRZYMAĆ BILETY DO ZAMKU

Osobom, które skorzystają z promocji, bilety wyślemy pocztą. (Czytelnicy z Wrocławia będą je mogli odebrać osobiście w redakcji gazety przy ul. św. Antoniego 2/4).

Akcja potrwa do 19 maja bądź do wyczerpania zapasów. Bilety dostanie pierwszych 10 Czytelników, którzy zdecydują się skorzystać z oferty.

Zapraszamy!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska