Kolejny dzień komunikacyjnego paraliżu Wrocławia. Co się dziś dzieje na torowiskach i drogach? Relacja na żywo

Jerzy Wójcik
Jerzy Wójcik
Atak zimy we Wrocławiu i komunikacyjny paraliż miasta
Atak zimy we Wrocławiu i komunikacyjny paraliż miasta Paweł Relikowski
Udostępnij:
Choć Wrocław odśnieżany jest już trzeci dzień i miejski przewoźnik przekonuje, że robi co może, trudno powiedzieć, że sytuacja wróciła do normy. W środę o poranku trudno gdziekolwiek dojechać na czas z MPK. Awarie zwrotnic, tramwajów, objazdy i komunikacyjny chaos. Wiele osób wybrało własne samochody, tworzą się korki. Relacjonujemy dla Was na żywo to, co dzieje się w komunikacji w mieście. Czekamy też na informacje i zdjęcia od Was: [email protected]

MATERIAŁ AKTUALIZOWANY - ODŚWIEŻ STRONĘ

20:05

Aktualne utrudnienia w komunikacji zbiorowej:

 • ul. Podwale - tramwaje linii 20>LEŚNICA skierowano przez ul. Grabiszyńską, Sądową, Krupniczą.
 • ul. Piłsudskiego/Świdnicka - linie 6>KOWALE, 7>POŚWIĘTNE skierowano od Arkad przez ul. Piłsudskiego, Kołłątaja, Teatralną, Szewską. Tramwaje linii 17>SĘPOLNO przez ul. Piłsudskiego, Kołłątaja, Skargi do pl. Dominikańskiego.
 • ul. Piotra Skargi/Teatralna - tramwaje linii 6>KRZYKI, 17>KLECINA skierowano od Galerii Dominikańskiej przez ul. Piotra Skargi, Kołłątaja, Piłsudskiego.
 • Dworzec Nadodrze - tramwaje linii 7>KLECINA skierowano objazdem przez ul. Słowiańską, Jedności Narodowej, pl. Bema, Drobnera.

19:15

Aktualne utrudnienia w komunikacji zbiorowej:

 • ul. Podwale - tramwaje linii 20>LEŚNICA skierowano przez ul. Grabiszyńską, Sądową, Krupniczą.
 • ul. Piłsudskiego/Świdnicka- linie 6>KOWALE, 7>POŚWIĘTNE, 17>SĘPOLNO skierowano od Arkad przez ul. Piłsudskiego, Kołłątaja, Teatralną
 • ul. Piotra Skargi/Teatralna- linia 6>KRZYKI, 17>KLECINA skierowana jest od Galerii Dominikańskiej przez ul. Piotra Skargi.
 • Dworzec Nadodrze - tramwaje linii 7>KLECINA skierowano objazdem przez ul. Słowiańską, Jedności Narodowej, pl. Bema, Drobnera.
 • pętla Karłowice. Tramwaje linii 8 skierowano objazdem do pętli Poświętne przez ul. Żmigrodzką.

18:40

Utrudnienia na Krzywoustego z powodu czołowego wypadku dwóch samochodów osobowych. Więcej poniżej.

15:45

Aktualne utrudnienia:

 • ul. Podwale - tramwaje linii 20>LEŚNICA skierowano przez ul. Grabiszyńską, Sądową, Krupniczą.
 • ul. Piłsudskiego/Świdnicka- linie 6>KOWALE, 7>POŚWIĘTNE, 17>SĘPOLNO skierowano od Arkad przez ul. Piłsudskiego, Kołłątaja, Teatralną
 • ul. Piotra Skargi/Teatralna- linia 6>KRZYKI, 17>KLECINA skierowana jest od Galerii Dominikańskiej przez ul. Piotra Skargi.
 • Dworzec Nadodrze - tramwaje linii 7>KLECINA skierowano objazdem przez ul. Słowiańską, Jedności Narodowej, pl. Bema, Drobnera.

14:40

Woda z kanału wylała, a potem zamarzła

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na ulicy Ludowej na wrocławskich Swojczycach. W ostatnich dniach woda z kanału, który przecina ulica Ludowa, wylała się na mostek i potem zamarzła, powstało tam jedno wielkie lodowisko. Więcej poniżej.

13:30

Awaria sygnalizacji w centrum Wrocławia

Nie działają światła na skrzyżowaniu Kazimierza Wielkiego i Ruskiej. Jest problem z przejazdem, zarówno dla aut jak i tramwajów.

13:10

Sople zwisają z wielu budynków we Wrocławiu

Dostajemy od rana bardzo dużo zgłoszeń o soplach lodu, zwisających z dachów budynków - mówi nam dyżurny wrocławskiej straży pożarnej. I przypomina, ze usuwanie sopli należy w pierwszej kolejności do zarządców budynków. A straż interweniuje tylko w wypadkach zagrożenia życia i zdrowia.

12:30

Aktualne utrudnienia w kursowaniu MPK

Na godzinę 12:15 utrudnienia występują:
* ul. Piłsudskiego/Świdnicka (objazdy dla linii 2, 6, 7, 17, 20)
* ul. Piotra Skargi/Teatralna (objazdy dla linii 6, 17).

Zobacz także

11:50

W całym Wrocławiu wciąż pracują pługi, odśnieżając ulice i chodniki. Cztery są na Starym Mieście, na Lotniczej albo w okolicach skrzyżowań z Lotniczą kolejne cztery. Odśnieżane są ulice w Leśnicy na Jerzmanowie, Solskiego, Aleja Piastów, Krzycka, Armii Krajowej, Kamienna, Borowska. Trzy pługi są na Wielkiej Wyspie. Odśnieżane są też Ołbin, Sołtysowice, Nadodrze, Psie Pole, Zakrzów.

11:00

Poważna awaria zwrotnicy w centrum. Dziś tego nie naprawią Awaria zwrotnicy u zbiegu Świdnickiej i Piłsudskiego okazała się poważniejsza niż zakładano. Nie ma mowy, by dziś udało się ją usunąć. Od rana tramwaje linii 20, 6 i 7 jadą z tego powodu objazdami. Część wozów utknęła na Świdnickiej.

Atak zimy we Wrocławiu i komunikacyjny paraliż miasta
Atak zimy we Wrocławiu i komunikacyjny paraliż miasta
Paweł Relikowski

Tramwaje linii 20 do Leśnicy skierowano przez ul. Piłsudskiego, Sądową, Linie 6, 7 skierowano od Arkad przez ul. Piłsudskiego, Kołłątaja, Teatralną. Te objazdy będą obowiązywać w środę przez cały dzień. Awaria będzie usuwana w nocy ze środy na czwartek.

10:10

Kłopoty ze zwrotnicą na Świdnickiej Ekipy MPK walczyły z niedziałającą zwrotnicą przy ważnym skrzyżowaniu ulicy Świdnickiej i Powstańców Śląskich. Tramwaje utknęły w długim zatorze wzdłuż Świdnickiej i dalej Powstańców Śląskich. - Te zwrotnice powinny być podgrzewane, niestety to nie działa - usłyszeliśmy od pracujących tam robotników.

9:35

Utrudnienia w ruchu tramwajów na godzinę 9.20

 • ul. Podwale - tramwaje linii 20 do Leśnicy skierowano przez ul. Piłsudskiego, Sądową. Linie 6, 7 skierowano od Arkad przez ul. Piłsudskiego, Kołłątaja, Teatralną
 • ul. Piotra Skargi/Teatralna- linia 6 na Krzyki , 17 na Klecinę skierowana jest od Galerii Dominikańskiej przez ul. Piotra Skargi,
 • ul. Skłodowskiej-Curie - linia 1 na Poświętne skierowana jest ul. Szczytnicką, pl. Bema.

9:22

Kłopoty na moście Grunwaldzkim Po godzinie 9.10. wrocławskie MPK poinformowało o problemach na moście Grunwaldzkim i pl. Grunwaldzkim. Tramwaje linii 4, 16,33, 70 skierowano przez Most Pokoju i ul. Szczytnicką. W dalszym ciągu jest też problem na Podwalu. Linia 20 jeździ przez Piłsudskiego i Sądową.

9:10

Gdzie są pługi we Wrocławiu? Po godzinie 9.00 na wrocławskie ulice wyjechały niemal wszystkie pługi. W okolicach Starego Miasta są dwa, dwa na Moście Pokoju, jeden przejechał Most Grunwaldzki i jedzie w stronę placu Grunwaldzkiego a kolejny odśnieża ul. Curie Skłodowskiej. Jeden jedzie przez Most Uniwersytecki w stronę Podwala a kolejny pracuje na Ostrowie Tumskim. Pługi odśnieżają też Lotniczą, Aleję Śląską,Klecińską aż dwa są na Grabiszyńskiej również dwa na Bardzkiej. Są też na Sępolnie, Psim Polu na Kromera, na Różance, Szczepinie, Nadodrzu, Muchoborze Małym i Wielkim.

8:50

We Wrocławiu mróz do -12 stopni. W środę nie będzie większych opadów śniegu – zapowiada dyżurny synoptyk Instytutu Meteorologii. Może trochę poprószyć – tak jak w tej chwili - ale nie spowoduje to dużego wzrostu pokrywy śnieżnej. Będzie mróz. W tej chwili jest we Wrocławiu minus 8,8 stopnia, w ciągu dnia temperatura wzrośnie najwyżej do - 6 stopni. W nocy minimalna temperatura to minus 12.

8:30

Wolno i ostrożnie do celu. Od rana kierowcy jeżdżą po Wrocławiu bardzo powoli, a co za tym idzie - ostrożnie. - W tej chwili mamy we Wrocławiu dwie niegroźne kolizje - powiedział nam o godzinie 8.20 rzecznik wrocławskiej policji.

7:55

Objazdy MPK w centrum oraz na Pilczycach i Karłowicach Według serwisu wrocławskiego MPK utrudnienia w ruchu – na godzinę 7.45 - dotknęły ulicę Podwale i Szewską. Tramwaje linii 20 zamiast Podwalem jadą przez Piłsudskiego i Sądową a linie 6 i 7 – zamiast Szewską – skierowano przez plac Dominikański i św Katarzyny. Wcześniej miejski przewoźnik sygnalizował problemy na pętlach Karłowice i Pilczyce. Tramwaje, które miały kończyć swoją trasę na Karłowicach skierowano na Poświętne a te z Pilczyc miały wydłużoną trasę do Leśnicy.

7:40

Opóźnienia na kolei Kilka pociągów, które miały już dawno pojawić się na stacji Wrocław Główny, ma spore opóźnienia. Rekordzistą jest skład relacji Katowice - Słupsk, który miał się pojawić we Wrocławiu o godz. 7:25, ale już wiadomo, że ma dwie godziny opóźnienia. Kilkadziesiąt minut opóźnienia mają też pociągi relacji Kraków - Świnoujście i Bydgoszcz - Zakopane. Nieco lepiej jest w komunikacji lokalnej. Ok. 20 minut opóźnienia złapał skład z Głogowa do Wrocławia (planowy przyjazd godz. 8:23).

7:30

Zamarzła zwrotnica Kłopoty z przejazdem tramwajów na skrzyżowaniu Jedności Narodowej i Nowowiejskiej. Tramwaje stały zarówno w stronę Kromera, jak i w stronę centrum.

7:15

Kłopoty na Nadodrzu Czytelnicy informują, że przed godziną 7 nie można było przez kilkadziesiąt minut uświadczyć żadnego tramwaju na ulicy Szczytnickiej. Ponoć sytuacja już wróciła tam do normy. Niewiele dowiemy się dziś z mediów społecznościowych MPK - tam po informacje odsyłają pasażerów do... tablic Dynamicznej Informacji Pasażerskiej.

7:05

Zakorkowane ulice Najgorsza sytuacja na wjeździe do Wrocławia od strony Siechnic. W długim zatorze wzdłuż ulicy Opolskiej stracimy nawet pół godziny. Mocno zakorkowane też: Grota-Roweckiego, Kosmonautów od Leśnicy do centrum, Krzywoustego oraz Grabiszyńska.

6:50

Awaria zwrotnicy na Ruskiej Motorniczowie wypuszczają ludzi z tramwajów, na razie nie ma tam przejazdu w stronę trasy W-Z. Podobny kłopot jest na Powstańców Śląskich w stronę centrum - tramwaje stanęły w długim wężyku ciągnącym się aż do ulicy skrzyżowania z ulicą Wielką.

6:35

Akcja zima we Wrocławiu Wtorek podsumował w mediach społecznościowych prezydent Jacek Sutryk. Napisał: - W całym Wrocławiu zużyto 180 ton mieszanki soli i piachu (chodniki), 190 ton chlorku sodu, prawie 5 ton chlorku magnezu. My działamy dalej - dodał prezydent i na dowód, że służby nie śpią załączył zdjęcie "czarnej ulicy".

6:10

Ekosystem: Główne miejskie drogi są przejezdne

Tak relacjonowaliśmy sytuację na drogach we wtorek 9 lutego:

Czekamy na Wasze zdjęcia - wysyłajcie je na: [email protected] lub w wiadomościach na Facebooku.

Gdzie zgłaszać śliskie drogi?
Do dyspozytora Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, dzwoniąc pod całodobowy numer:

 • 71-376-00-22

lub do Ekosystemu, który odpowiada za odśnieżanie miasta:

 • 71-758-69-58
 • 71-758-69-59
Okazje

Szukasz prezentu dla dziewczyny, partnerki, żony?

Materiały promocyjne partnera

Szukasz prezentu dla chłopaka, partnera, męża?

Materiały promocyjne partnera

Słodki prezent sprawdzi się na pewno

miejsce #2

Rapunzel

Rapunzel Czekoladki Gorzkie Małe Fair Trade Bio 4,5G

1,39 zł0,55 zł-60%
miejsce #5

Vivio

Baton Z Ciemnej Czekolady Bez Dodatku Cukru

3,80 zł2,19 zł-42%
miejsce #6

Storck

Storck Bombonierka Merci 250G

20,90 zł12,40 zł-41%
miejsce #8

Storck

Toffifee Bombonierka 125G

10,49 zł7,30 zł-30%
miejsce #9

Anthon Berg

Czekoladki Anthon Berg Liqueurs Zegar 187g

49,50 zł34,90 zł-29%
miejsce #10

Milka

Milka Naps Mix Mieszanka 207Szt

118,00 zł89,99 zł-24%
miejsce #11

Storck

Storck Merci Bombonierka z czekoladkami 400g

36,99 zł29,59 zł-20%
miejsce #12

Torras

Czekolada Gorzka Bio 100 g Torras

15,99 zł13,11 zł-18%
miejsce #14

Pralinki Koniakówki 200g

13,60 zł11,53 zł-15%
miejsce #17

Gunz Trufle Pomarańczowe 200G

15,42 zł13,73 zł-11%
miejsce #18

Celiko

Celiko Baton Frupp Kids Jabłko-Marakuja 10G

3,06 zł2,79 zł-9%
Materiały promocyjne partnera

Książka w prezencie? Świetny pomysł

miejsce #1

Mamo a dlaczego?

64,19 zł24,68 zł-62%
miejsce #2

Comfort! map Pieniny 1:50 000 minimapa

10,69 zł5,46 zł-49%
miejsce #4

Andaluzja. #Travel&Style

71,68 zł37,25 zł-48%
miejsce #5

Kreta lonely planet

64,90 zł34,78 zł-46%
miejsce #6

Rzepka

7,23 zł3,91 zł-46%
miejsce #7

WOPR. Życiu na ratunek

44,90 zł24,87 zł-45%
miejsce #9

Bushcraft. Jak radzić sobie w dziczy...

49,90 zł28,53 zł-43%
miejsce #13

Istria, Rijeka i Triest. Travelbook

26,90 zł15,83 zł-41%
miejsce #14

Świry u władzy. Historia bez cenzury. Tom 6

47,21 zł29,39 zł-38%
miejsce #16

My konformiści Przeżyć w NRD

59,00 zł39,00 zł-34%
miejsce #17

Sycylia. Travelbook. Wydanie 2

24,90 zł17,58 zł-29%
miejsce #18

Gruzja, Armenia, Azerbejdżan

59,99 zł43,14 zł-28%
Materiały promocyjne partnera

Zmysłowe perfumy w dobrych cenach

Materiały promocyjne partnera

Odrobina relaksu należy się każdemu

miejsce #1

Medisana

Medisana MCH 88935

245,88 zł162,45 zł-34%
miejsce #2

Medisana

Medisana MCH 88935

245,88 zł171,11 zł-30%
miejsce #3

Medisana

Medisana MCH 88935

245,88 zł171,11 zł-30%
miejsce #4

Medisana

Medisana MCH 88935

245,88 zł171,11 zł-30%
miejsce #5

Medisana

Medisana MCH 88935

245,88 zł171,11 zł-30%
miejsce #6

Medisana

Medisana MCH 88935

245,88 zł171,11 zł-30%
miejsce #7

Medisana

Medisana MCH 88935

245,88 zł171,11 zł-30%
miejsce #8

Medisana

Medisana MCH 88935

245,88 zł171,11 zł-30%
miejsce #9

Medisana

Medisana MCH 88935

245,88 zł171,11 zł-30%
miejsce #10

Medisana

Medisana MCH 88935

245,88 zł171,11 zł-30%
miejsce #11

Medisana

Medisana MCH 88935

245,88 zł171,11 zł-30%
miejsce #12

Medisana

Medisana MCH 88935

245,88 zł171,11 zł-30%
miejsce #13

Medisana

Medisana MCH 88935

245,88 zł171,11 zł-30%
miejsce #14

Medisana

Medisana MCH 88935

245,88 zł171,11 zł-30%
miejsce #15

Medisana

Medisana MCH 88935

245,88 zł171,11 zł-30%
miejsce #16

Medisana

Medisana MCN 88930

608,00 zł457,42 zł-25%
miejsce #17

Inny

BODY SCULPTURE BTS 002

188,99 zł144,00 zł-24%
miejsce #18

Activeshop

Xpreen Masażer Pod Oczy Z Podgrzewaniem

78,99 zł71,00 zł-10%
miejsce #19

Medisana

Medisana MCN 88930

419,00 zł
miejsce #20

Beurer

Beurer FB 50

378,99 zł
Materiały promocyjne partnera

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Jak długo będzie rządził drugi rząd Élisabeth Borne?

Wideo

Komentarze 38

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
10 lutego, 12:11, Kamil:

Panie,Panowie,obywatelki,obywatele,towarzyszki,towarzysze,lewaczki,lewacy oraz pozostałe 55 płci!

Czy chcecie partii ,która Wam przywróci wiek emerytalny od 67 lat?

Czy chcecie partii ,która zabierze 500 ?

Czy chcecie partii ,która zabierze wyprawki szkolne?

Czy chcecie partii ,która zabierze emerytom 13 i 14 emeryturę?

Czy chcecie partii,która przywróci podatek dochodowy dla osób poniżej 26 roku życia?

Czy chcecie partii,która wyprzeda resztki Sreber Rodowych za “czapkę śliwek”?

Czy chcecie parii,która będzie jeżdzić po dyrektywy za Odre lub Smoleńsk?

Czy chcecie partii ,która zalegalizuje małżeństwa hom...?

Czy chcecie partii ,która ściągalność Vat i podatków przywróci do poziomu 2014 roku?

Czy chcecie Prezydenta ,który w orędziach będzie beczał?

Jeżeli tak to bardzo proszę!

10 lutego, 14:38, Gość:

Chyba za dużo naoglądałeś się pewnej tv.

Oglądał, nie oglądał. Każdy ma prawo oglądać to co lubi i żaden lewicujący faszysta nie ma prawa zabraniać. Pytanie zasadnicze. Bardzo zasadnicze! CZY NAPISAŁ GDZIEŚ NIEPRAWDĘ?

G
Gość
10 lutego, 12:11, Kamil:

Panie,Panowie,obywatelki,obywatele,towarzyszki,towarzysze,lewaczki,lewacy oraz pozostałe 55 płci!

Czy chcecie partii ,która Wam przywróci wiek emerytalny od 67 lat?

Czy chcecie partii ,która zabierze 500 ?

Czy chcecie partii ,która zabierze wyprawki szkolne?

Czy chcecie partii ,która zabierze emerytom 13 i 14 emeryturę?

Czy chcecie partii,która przywróci podatek dochodowy dla osób poniżej 26 roku życia?

Czy chcecie partii,która wyprzeda resztki Sreber Rodowych za “czapkę śliwek”?

Czy chcecie parii,która będzie jeżdzić po dyrektywy za Odre lub Smoleńsk?

Czy chcecie partii ,która zalegalizuje małżeństwa hom...?

Czy chcecie partii ,która ściągalność Vat i podatków przywróci do poziomu 2014 roku?

Czy chcecie Prezydenta ,który w orędziach będzie beczał?

Jeżeli tak to bardzo proszę!

Chyba za dużo naoglądałeś się pewnej tv.

G
Gość

Chaos trwa.

Wszystkie lewackie media wyłączone

J
Już nie długo !

Jeszcze trochę , i ORLEM zrobi z wami porządek :) całą redakcja na zbity pysk !

P
Parchy
10 lutego, 12:11, Kamil:

Panie,Panowie,obywatelki,obywatele,towarzyszki,towarzysze,lewaczki,lewacy oraz pozostałe 55 płci!

Czy chcecie partii ,która Wam przywróci wiek emerytalny od 67 lat?

Czy chcecie partii ,która zabierze 500 ?

Czy chcecie partii ,która zabierze wyprawki szkolne?

Czy chcecie partii ,która zabierze emerytom 13 i 14 emeryturę?

Czy chcecie partii,która przywróci podatek dochodowy dla osób poniżej 26 roku życia?

Czy chcecie partii,która wyprzeda resztki Sreber Rodowych za “czapkę śliwek”?

Czy chcecie parii,która będzie jeżdzić po dyrektywy za Odre lub Smoleńsk?

Czy chcecie partii ,która zalegalizuje małżeństwa hom...?

Czy chcecie partii ,która ściągalność Vat i podatków przywróci do poziomu 2014 roku?

Czy chcecie Prezydenta ,który w orędziach będzie beczał?

Jeżeli tak to bardzo proszę!

do kogo ty apelujesz ? przecież to bydło nie nauczone normalnej i uczciwej pracy !

w
wpad
10 lutego, 12:11, Kamil:

Panie,Panowie,obywatelki,obywatele,towarzyszki,towarzysze,lewaczki,lewacy oraz pozostałe 55 płci!

Czy chcecie partii ,która Wam przywróci wiek emerytalny od 67 lat?

Czy chcecie partii ,która zabierze 500 ?

Czy chcecie partii ,która zabierze wyprawki szkolne?

Czy chcecie partii ,która zabierze emerytom 13 i 14 emeryturę?

Czy chcecie partii,która przywróci podatek dochodowy dla osób poniżej 26 roku życia?

Czy chcecie partii,która wyprzeda resztki Sreber Rodowych za “czapkę śliwek”?

Czy chcecie parii,która będzie jeżdzić po dyrektywy za Odre lub Smoleńsk?

Czy chcecie partii ,która zalegalizuje małżeństwa hom...?

Czy chcecie partii ,która ściągalność Vat i podatków przywróci do poziomu 2014 roku?

Czy chcecie Prezydenta ,który w orędziach będzie beczał?

Jeżeli tak to bardzo proszę!

Wa-l się na ry-j pe-da-le

K
Kamil
Panie,Panowie,obywatelki,obywatele,towarzyszki,towarzysze,lewaczki,lewacy oraz pozostałe 55 płci!

Czy chcecie partii ,która Wam przywróci wiek emerytalny od 67 lat?

Czy chcecie partii ,która zabierze 500 ?

Czy chcecie partii ,która zabierze wyprawki szkolne?

Czy chcecie partii ,która zabierze emerytom 13 i 14 emeryturę?

Czy chcecie partii,która przywróci podatek dochodowy dla osób poniżej 26 roku życia?

Czy chcecie partii,która wyprzeda resztki Sreber Rodowych za “czapkę śliwek”?

Czy chcecie parii,która będzie jeżdzić po dyrektywy za Odre lub Smoleńsk?

Czy chcecie partii ,która zalegalizuje małżeństwa hom...?

Czy chcecie partii ,która ściągalność Vat i podatków przywróci do poziomu 2014 roku?

Czy chcecie Prezydenta ,który w orędziach będzie beczał?

Jeżeli tak to bardzo proszę!
T
Tomek
BUZANCJUM – co wonolno wojewodzie to nie tobie ********ie

W pierwszym półroczu 2020 roku Agora zanotowała 88,2 mln zł straty. Podczas pandemii Zarząd Agory zaproponował okrojenie funduszu socjalnego w firmie, ale odmówił obniżki własnych wynagrodzeń.

W 2018 roku pięcioosobowy zarząd zainkasował aż 5,37 mln zł, wobec 4,64 mln zł rok wcześniej. W 2019 roku było to nieco mniej, bo 4,77 mln zł, wzrosły za to wynagrodzenia dla sześcioosobowej rady nadzorczej - z 468 tys. zł w 2018 roku do 546 tys. zł w ub.r. Warto podkreślić, że w tym samym czasie zatrudnienie w Agorze zmalało o 216 etatów! Widać zatem, że mimo trudnej sytuacji w firmie, zarobki jej kierownictwa znacząco nie maleją.
G
Gość
10 lutego, 8:30, Gość:

Gdzie jest gej zasrany ssutryk, jeździ rowerem czy z pedofilem dupkiewiczem chleją po kątach

10 lutego, 09:09, Gość:

Już niedługo będziesz tu czytał dyrdymały Macierowicza o katastrofie smoleńskiej i wybuchu w gazowni samolotu. Szkodniku społeczny!

10 lutego, 10:29, Gość:

Co ty pitolisz.

Skończy się szczucie i napuszczanie mieszkanców na siebie nie tylko według klucza politycznego ale np kierowców na pieszych i rowerzystów.

Jeśli jesteś lewakiem idź na GWno czy TVN czy WP, onet interia itd.

Tam jest cenzura i kasują prawicowe komentarze więc lewakom się wydaje że wszyscy myślą po lewacku ha ha, a potem 8 kolejne przegrane wybory

Im bardziej wciskają lewacką i antypolska propagandę bo Soros im za to zapłacił 20 mld $ tym wiecej Polaków głosuje na PIS

Taka jest przekorna natura Polaków

Tak samo było za komunizmu.

Im wiecej wciskano komuny tym bardziej rósł patriotyzm Polaków i chęć uwalenia czerwonej zarazy

Widze, że ci bardzo przeszkadza katastrofa smoleńska.Nawalny pewnie też sam prosił o umieszczenie w kolonii karnej

Rosja nie toczy wojny z Ukrainą

Gdzie sie tacy głupi i ślepi lewacy rodzą?

Z takich jak ty PZPR czerpało kadry przepuszczając ich przez ZSMP

A kiedy w Polsce był komunizm?

F
FB
10 lutego, 11:23, Piotr:

Do TVN, Polsatu, Onetu, Interii i całej reszty protestujących dziś komercyjnych mediów: chcecie skutecznie zaprotestować by rząd wycofał się z tego pomysłu? To powiedzcie dzisiaj jednym chórem prawdę o koronawirusie, tragicznych skutkach walki z pandemią i planie Wielkiego Resetu. Od razu rządowi zmięknie rura. Ale… nie macie po prostu odwagi.

10 lutego, 11:32, Gość:

Oni cha aby podatek płacił tylko żydowski Facebook i google

Co za antysemici

Zaraz im FB zablokuje konta a google wyrzuci z wyników wyszukiwarki ha ha

Najśmieszniejsze jest ze jak sie włączy ich kanał albo stronę to czyta sie że

" musieliśmy zablokować twój ulubiony program lub stronę"

Jak ja ich za to lubię, że są tacy naiwni

Prywatni przedsiębiorcy ponoszą koszty pandemii a jeszcze większe ludzie bo cała ta tarcza to z naszej kieszeni.

A tu podatek podobny do tego co wiele lat był dopisywany do ceny pocztówki

Media najmniej straciły na pandemii a nie chcą wesprzeć NFZ

Działalność ogłoszeniowa jest bardzo intratna np giganci co kradna nasze dane płaca po 5 mld $ kary a dalej lamią prawo o ochronie danych.

FB ? to chyba dobre dla średnio uzdolnionego szympansa :)

D
Dołącz do nas
10 lutego, 11:23, Piotr:

Do TVN, Polsatu, Onetu, Interii i całej reszty protestujących dziś komercyjnych mediów: chcecie skutecznie zaprotestować by rząd wycofał się z tego pomysłu? To powiedzcie dzisiaj jednym chórem prawdę o koronawirusie, tragicznych skutkach walki z pandemią i planie Wielkiego Resetu. Od razu rządowi zmięknie rura. Ale… nie macie po prostu odwagi.

10 lutego, 11:32, Gość:

Oni cha aby podatek płacił tylko żydowski Facebook i google

Co za antysemici

Zaraz im FB zablokuje konta a google wyrzuci z wyników wyszukiwarki ha ha

Najśmieszniejsze jest ze jak sie włączy ich kanał albo stronę to czyta sie że

" musieliśmy zablokować twój ulubiony program lub stronę"

Jak ja ich za to lubię, że są tacy naiwni

Prywatni przedsiębiorcy ponoszą koszty pandemii a jeszcze większe ludzie bo cała ta tarcza to z naszej kieszeni.

A tu podatek podobny do tego co wiele lat był dopisywany do ceny pocztówki

Media najmniej straciły na pandemii a nie chcą wesprzeć NFZ

Działalność ogłoszeniowa jest bardzo intratna np giganci co kradna nasze dane płaca po 5 mld $ kary a dalej lamią prawo o ochronie danych.

a ja mam na to wyj... dziś w ramach protestu ! KUPÓJE TYLKO POLSKIE PRPDUKTY !

G
Gość
10 lutego, 11:23, Piotr:

Do TVN, Polsatu, Onetu, Interii i całej reszty protestujących dziś komercyjnych mediów: chcecie skutecznie zaprotestować by rząd wycofał się z tego pomysłu? To powiedzcie dzisiaj jednym chórem prawdę o koronawirusie, tragicznych skutkach walki z pandemią i planie Wielkiego Resetu. Od razu rządowi zmięknie rura. Ale… nie macie po prostu odwagi.

Oni cha aby podatek płacił tylko żydowski Facebook i google

Co za antysemici

Zaraz im FB zablokuje konta a google wyrzuci z wyników wyszukiwarki ha ha

Najśmieszniejsze jest ze jak sie włączy ich kanał albo stronę to czyta sie że

" musieliśmy zablokować twój ulubiony program lub stronę"

Jak ja ich za to lubię, że są tacy naiwni

Prywatni przedsiębiorcy ponoszą koszty pandemii a jeszcze większe ludzie bo cała ta tarcza to z naszej kieszeni.

A tu podatek podobny do tego co wiele lat był dopisywany do ceny pocztówki

Media najmniej straciły na pandemii a nie chcą wesprzeć NFZ

Działalność ogłoszeniowa jest bardzo intratna np giganci co kradna nasze dane płaca po 5 mld $ kary a dalej lamią prawo o ochronie danych.

b
bolo
10 lutego, 11:23, Piotr:

Do TVN, Polsatu, Onetu, Interii i całej reszty protestujących dziś komercyjnych mediów: chcecie skutecznie zaprotestować by rząd wycofał się z tego pomysłu? To powiedzcie dzisiaj jednym chórem prawdę o koronawirusie, tragicznych skutkach walki z pandemią i planie Wielkiego Resetu. Od razu rządowi zmięknie rura. Ale… nie macie po prostu odwagi.

to prawda :) zresztą do kogo ty apelujesz ? to oni właśnie sieją ten zamęt TVN i GWniana gazeta

r
rower
10 lutego, 10:16, Gość:

Jeżdżę rowerem i zadne karki od aut czy niedogodnosci związane z tramwajami mnie nie dotykają

10 lutego, 10:39, Gość:

Jeździj dalej miernoto społeczna

10 lutego, 10:56, Gość:

Jestem miernotą społeczną dlatego, że nie lubię się denerwowac i stać w korkach.?

Dlatego, że stać mnie na rower i lubię sie ruszać, bo dbam o zdrowie?

Jaką musisz być miernotą społeczną aby takie testy pisać i na ludzi napadac bez powodu.

Może się leczysz psychiatrycznie albo cię paraliż miesta doprowadził do tego stanu?

Polecam ruch.

Kup rower a szybko zauważysz jak korzystnie wpływa na twoje zdrowie

10 lutego, 11:26, Gość:

Jak kupisz pralkę, albo lodówkę, albo towar spożywczy że sklepu, to też rowerem?

spokojnie :) przy minus -5 i jazda rowerem , szkity ci upie... i przybędzie inwalidów na wózkach :)

G
Gość
10 lutego, 10:16, Gość:

Jeżdżę rowerem i zadne karki od aut czy niedogodnosci związane z tramwajami mnie nie dotykają

10 lutego, 10:39, Gość:

Jeździj dalej miernoto społeczna

10 lutego, 10:56, Gość:

Jestem miernotą społeczną dlatego, że nie lubię się denerwowac i stać w korkach.?

Dlatego, że stać mnie na rower i lubię sie ruszać, bo dbam o zdrowie?

Jaką musisz być miernotą społeczną aby takie testy pisać i na ludzi napadac bez powodu.

Może się leczysz psychiatrycznie albo cię paraliż miesta doprowadził do tego stanu?

Polecam ruch.

Kup rower a szybko zauważysz jak korzystnie wpływa na twoje zdrowie

Jak kupisz pralkę, albo lodówkę, albo towar spożywczy że sklepu, to też rowerem?

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie