Kandydaci do Sejmu i Senatu - Wrocław [PEŁNA LISTA]

RedakcjaZaktualizowano 
09.09.2015 warszawa sejm dr adam bodnar rzecznik praw obywatelskich slubowanie<br>nz dr adam bodnar rzecznik praw obywatelskich<br>fot grzegorz jakubowski/polska press<br><br><br><br><br>
09.09.2015 warszawa sejm dr adam bodnar rzecznik praw obywatelskich slubowanienz dr adam bodnar rzecznik praw obywatelskichfot grzegorz jakubowski/polska press Grzegorz Jakubowski
Wybory 2015 - kandydaci do Sejmu i Senatu - Wrocław. W okręgu nr 3 (Wrocław i okoliczne powiaty) swoje listy kandydatów do Sejmu zarejestrowało 10 komitetów wyborczych. Są to (według numerów list - Prawo i Sprawiedliwość, Platforma Obywatelska, Partia Razem, KORWiN, Polskie Stronnictwo Ludowe, Zjednoczona Lewica, Kukiz '15, Nowoczesna Ryszarda Petru, KWW Zbigniewa Stonogi oraz KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!".

Z nami wygrasz wybory! Kliknij i zobacz!

KANDYDACI DO SEJMU

Kandydaci do Sejmu z komitetu Prawo i Sprawiedliwość - lista nr 1
1. Mirosława Stachowiak-Różecka broker Wrocław Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2 Piotr Babiarz parlamentarzysta Wrocław Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3. Jacek Świat specjalista marketingu Wrocław Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4. Beata Kempa prawnik Syców Członek partii Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
5. Przemysław Czarnecki parlamentarzysta Wrocław Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6. Andrzej Jaroch nauczyciel akademicki Wrocław Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7. Zdzisław Brezdeń przedstawiciel władzy samorządowej Godzikowice Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8. Agnieszka Soin ekspert prawa pracy Warszawa Członek partii Prawica Rzeczypospolitej
9. Łukasz Ciołek ekonomista Wołów Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10. Mariusz Jędrysek nauczyciel akademicki Wrocław Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11. Małgorzata Calińska-Mayer zawodowy działacz organizacji związkowej Wrocław Nie należy do partii politycznej
12 Aleksander Ziółkowski przedstawiciel władzy samorządowej Kuropatnik Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13. Sławomir Węgrzynowicz historyk Oborniki Śląskie Nie należy do partii politycznej
14. Rafał Czepil ekonomista Wrocław Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15. Wojciech Bartnik sportowiec Oleśnica Nie należy do partii politycznej
16. Jacek Augustyn informatyk Wrocław Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17. Dariusz Grech nauczyciel akademicki Wrocław Nie należy do partii politycznej
18. Małgorzata Ziołkowska-Ciesielska ekonomista Będkowice Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19. Karolina Mrozowska doradca finansowy Wrocław Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20. Mirosław Stanisławski doradca podatkowy Wrocław Nie należy do partii politycznej
21. Piotr Chmurzyński inżynier geodeta i kartograf Sadków Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22. Elżbieta Pater fizyk medyczny Łozina Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
23. Renata Popławska ekonomista Wrocław Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
24. Tomasz Małek grafik komputerowy Wrocław Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
25. Barbara Dobrzańska-Buczek inżynier zarządzania produkcją Wrocław Nie należy do partii politycznej
26. Maria Zygmaniak-Lesiak artysta śpiewaczka operowa Wrocław Nie należy do partii politycznej
27. Daniel Uszyński żołnierz zawodowy Lutynia Nie należy do partii politycznej
28. Magdalena Szymczuk kierownik ds. kadr oraz administracji i przetargów Piotrkowiczki Nie należy do partii politycznej

Kandydaci do Sejmu z komitetu Platforma Obywatelska - lista nr 2
1. Alicja Chybicka lekarz Wrocław Nie należy do partii politycznej
2. Jacek Protasiewicz filolog polski Radomierzyce Członek partii Platforma Obywatelska RP
3. Aldona Młyńczak parlamentarzysta Wrocław Członek partii Platforma Obywatelska RP
4. Michał Jaros parlamentarzysta Wrocław Członek partii Platforma Obywatelska RP
5. Irena Krzyszkiewicz wyższy urzędnik samorządowy Czernina Dolna Członek partii Platforma Obywatelska RP
6. Sławomir Piechota radca prawny Wrocław Członek partii Platforma Obywatelska RP
7. Marek Łapiński prawnik Trzebnica Członek partii Platforma Obywatelska RP
8. Ewa Wolak parlamentarzysta Wrocław Członek partii Platforma Obywatelska RP
9. Maciej Zieliński parlamentarzysta Wrocław Członek partii Platforma Obywatelska RP
10. Ryszard Lech pedagog Milicz Członek partii Platforma Obywatelska RP
11. Jarosław Charłampowicz parlamentarzysta Brzeg Dolny Członek partii Platforma Obywatelska RP
12. Roman Kaczor parlamentarzysta Oława Członek partii Platforma Obywatelska RP
13. Mateusz Żak przedsiębiorca Wrocław Członek partii Platforma Obywatelska RP
14. Bogusław Krasucki bezrobotny Środa Śląska Nie należy do partii politycznej
15. Anna Horodyska przedstawiciel władzy samorządowej Szczawin Członek partii Platforma Obywatelska RP
16. Maria Domaradzka nauczyciel Oława Członek partii Platforma Obywatelska RP
17. Marek Laryś nauczyciel Syców Nie należy do partii politycznej
18. Sławomir Pytel kierownik budowy Dziadowa Kłoda Członek partii Platforma Obywatelska RP
19. Agnieszka Zakęś wyższy urzędnik samorządowy Oborniki Śląskie Nie należy do partii politycznej
20. Helena Kosztyło-Kobiec pedagog Śliwice Członek partii Platforma Obywatelska RP
21. Marek Wargocki przedsiębiorca Wrocław Nie należy do partii politycznej
22. Renata Sikora przedsiębiorca Siechnice Nie należy do partii politycznej
23. Anna Marchewka radca prawny Wrocław Nie należy do partii politycznej
24. Sebastian Lelas specjalista do spraw handlu Oleśnica Członek partii Platforma Obywatelska RP
25. Małgorzata Jakubczyk-Rydlicka specjalista do spraw marketingu Kiełczów Nie należy do partii politycznej
26. Krzysztof Mickiewicz doradca podatkowy Wrocław Członek partii Platforma Obywatelska RP
27. Michał Gołąb pracownik samorządowy Wińsko Członek partii Platforma Obywatelska RP
28. Aleksander Skorupa matematyk Brzeg Dolny Członek partii Platforma Obywatelska RP

Kandydaci do Sejmu z komitetu Partia Razem - lista nr 3
1. Roland Zarzycki koordynator projektów kulturalnych Wrocław Członek partii Partia Razem
2 Marzena Gabryk redaktor Wrocław Nie należy do partii politycznej
3. Iwo Augustyński nauczyciel akademicki Wrocław Członek partii Partia Razem
4. Katarzyna Wieliczko menedżer Wrocław Członek partii Partia Razem
5. Matthew La Fontaine prawnik Wrocław Członek partii Partia Razem
6. Izabela Rutkowska-Dobosz animator kultury Psary Członek partii Partia Razem
7. Wojciech Browarny nauczyciel akademicki Wrocław Członek partii Partia Razem
8. Anna Staniorowska historyk sztuki Wrocław Członek partii Partia Razem
9. Paweł Dembowski tłumacz Wrocław Członek partii Partia Razem
10. Agata Kreska pracownik kancelaryjny Wrocław Członek partii Partia Razem
11. Bartosz Uniejewski politolog Kiełczówek Członek partii Partia Razem
12 Katarzyna Pastuszka doradca do spraw rynku nieruchomości Bieruń Członek partii Partia Razem
13. Makary Gołosz grafik komputerowy Wrocław Członek partii Partia Razem
14. Gabriela Pienias plastyczka Wrocław Członek partii Partia Razem
15. Michał Sznajder inżynier oprogramowania Wrocław Członek partii Partia Razem
16. Barbara Bagnowska nauczyciel Wrocław Członek partii Partia Razem
17. Bogdan Kosturek menedżer Wrocław Członek partii Partia Razem
18. Aleksandra Staniorowska student Wrocław Członek partii Partia Razem
19. Tomasz Stereńczak projektant baz danych Wrocław Członek partii Partia Razem
20. Marta Szumielewicz lekarz dentysta - specjalista ortodoncji Wrocław Członek partii Partia Razem

Kandydaci do Sejmu z komitetu KORWiN - lista nr 4
1. Henryk Nowakowski akredytowany asystent parlamentarny Wrocław Członek partii KORWiN
2 Robert Grzechnik przedsiębiorca Wrocław Członek partii KORWiN
3. Artur Balczun przedsiębiorca Nowy Dwór Członek partii KORWiN
4. Karolina Lange studentka Kalisz Nie należy do partii politycznej
5. Klaudiusz Lipiński przedsiębiorca Wrocław Członek partii KORWiN
6. Mariusz Pigłowski student Pęgów Członek partii KORWiN
7. Paulina Matuszewska studentka Wrocław Członek partii KORWiN
8. Krzysztof Wiśniewski kierowca Wrocław Członek partii KORWiN
9. Ewa Kawicka studentka Wrocław Członek partii KORWiN
10. Maciej Iwaszkiewicz inżynier budownictwa Wrocław Członek partii KORWiN
11. Sabina Grzyb artysta malarz Głoska Nie należy do partii politycznej
12. Justyna Poświatowska studentka Imbramowice Członek partii KORWiN
13. Tomasz Grelich agent ubezpieczeniowy Głubczyce Nie należy do partii politycznej
14. Monika Ołpińska-Bierska przedsiębiorca Chrząstawa Mała Nie należy do partii politycznej
15. Adrian Modras student Bolesławiec Członek partii KORWiN
16. Michał Śmieszkowski sprzedawca branży przemysłowej Trzebnica Członek partii KORWiN
17. Tomasz Siebyła student Wrocław Członek partii KORWiN
18. Iwona Majchrzak przedsiębiorca Wysoka Nie należy do partii politycznej
19. Marcin Dudek przedsiębiorca Wrocław Członek partii KORWiN
20. Marzena Leszczyńska przedsiębiorca Wrocław Nie należy do partii politycznej
21. Ilona Gębka nauczyciel Wrocław Nie należy do partii politycznej
22. Dariusz Ladra przedsiębiorca Groblice Nie należy do partii politycznej
23. Alicja Puchalska prawnik Wrocław Nie należy do partii politycznej
24. Karolina Gościniak przedsiębiorca Wrocław Nie należy do partii politycznej
25. Krzysztof Kawa magazynier Olbrachtowice Członek partii KORWiN
26. Paweł Heniec inżynier budownictwa Słubice Nie należy do partii politycznej
27. Tomasz Bukata inżynier mechanik Wrocław Członek partii KORWiN
28. Piotr Dołęga przedsiębiorca Wrocław Członek partii KORWiN

Kandydaci do Sejmu z komitetu Polskie Stronnictwo Ludowe - lista nr 5
1. Ewa Mańkowska wyższy urzędnik samorządowy Strzelin Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2. Tomasz Pilawka nauczyciel akademicki Ślubów Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Joanna Bronowicka wyższy urzędnik państwowy Jarząbkowice Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4. Henryk Geringer de Oedenberg nauczyciel akademicki Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5. Ryszard Borys rolnik Dębina Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6. Robert Lewandowski wyższy urzędnik samorządowy Skokowa Nie należy do partii politycznej
7. Jan Socha urzędnik Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8. Jowita Tomaszewska urzędnik Wrocław Nie należy do partii politycznej
9. Barbara Szczerba zootechnik Oleśnica Nie należy do partii politycznej
10. Andrzej Kozdrowicki przedsiębiorca Siechnice Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
11. Zbigniew Dobrzański nauczyciel akademicki Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12. Genowefa Ulman urzędnik państwowy Wrocław Nie należy do partii politycznej
13. Adam Orylski przedsiębiorca Bielany Wrocławskie Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14. Teresa Olkiewicz wyższy urzędnik samorządowy Udanin Nie należy do partii politycznej
15. Katarzyna Gurdak urzędnik Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16. Barbara Kwiecień nauczyciel Milicz Nie należy do partii polityczne
17. Teresa Jaworska urzędnik Wrocław Nie należy do partii politycznej
18. Katarzyna Czyżycka urzędnik Jaworów Nie należy do partii politycznej
19. Aneta Kuźnik technik administracji Krośnice Nie należy do partii politycznej
20. Piotr Surdyka nauczyciel Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
21. Andrzej Drapiewski urzędnik Twardogóra Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
22. Grażyna Krajewska urzędnik Jankowa Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
23. Krzysztof Stachurski inżynier rolnik Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
24. Urszula Bartoszewicz urzędnik Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
25. Ewa Galik urzędnik Oleśnica Nie należy do partii politycznej
26. Rafał Kubacki nauczyciel akademicki Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
27. Hieronim Kuryś przedsiębiorca Smolec Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

Kandydaci do Sejmu z komitetu Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni - lista nr 6
1. Małgorzata Tracz filolog Wrocław Członek partii "Zieloni"
2. Andrzej Dołecki dziennikarz Warszawa Nie należy do partii politycznej
3. Dawid Mirowski politolog Wrocław Członek partii SLD
4. Joanna Kruk-Gręziak zootechnik Oława Członek partii SLD
5. Bartłomiej Ciążyński radca prawny Wrocław Członek partii SLD
6. Stanisław Wicha inżynier rolnik Paźdiorno Członek partii SLD
7. Jacek Tabisz pisarz Wrocław Nie należy do partii politycznej
8. Anna Rusin inżynier rolnictwa Wrocław Członek partii Unia Pracy
9. Konrad Rychlewski psycholog Wrocław Członek partii "Zieloni"
10. Jarosław Milian technik mechanik Milicz Członek partii SLD
11. Henryk Stachel ekonomista Środa Śląska Członek partii Twój Ruch
12. Łukasz Krzysztofczyk urzędnik Strzelin Członek partii SLD
13. Marzenna Karkoszka technik administracji Oborniki Śląskie Członek partii Twój Ruch
14. Eugeniusz Opyd nauczyciel Warzęgowo Członek partii SLD
15. Michał Karaś filolog Oleśnica Nie należy do partii politycznej
16. Olga Ludwiczak studentka Wrocław Członek partii Twój Ruch
17. Maria Banach bibliotekarz Groblice Nie należy do partii politycznej
18. Piotr Kluz politolog Marcinkowice Członek partii Stronnictwo Demokratyczne
19. Henryk Michałowski inżynier górnictwa Wrocław Członek partii Twój Ruch
20. Paweł Górny logistyk Wrocław Członek partii SLD
21. Adrian Wąsik student Wrocław Członek partii SLD
22. Aleksandra Padiasek technik-ekonomista Wrocław Członek partii Unia Pracy
23. Joanna Uryn nauczyciel Kobierzyce Nie należy do partii politycznej
24. Joanna Kowalska pracownik administracyjny Wrocław Członek partii SLD
25. Grzegorz Makowski technik informatyk Wrocław Członek partii SLD
26. Jacek Makówka mechanik samochodowy Wrocław Członek partii Unia Pracy
27. Joanna Lebiedzińska specjalista ochrony środowiska Wrocław Nie należy do partii politycznej
28. Czesław Cyrul dziennikarz Wrocław Członek partii SLD

Kandydaci do Sejmu z komitetu KUKIZ'15 - lista nr 7.
1. Kornel Morawiecki fizyk Wrocław Nie należy do partii politycznej
2. Edyta Kubik księgowa Godzikowice Nie należy do partii politycznej
3. Waldemar Bednarz inż. elektronik Wrocław Nie należy do partii politycznej
4. Joanna Gębala ekonomista Wrocław Nie należy do partii politycznej
5. Leszek Gorski przedsiębiorca Wrocław Nie należy do partii politycznej
6. Maciej Lisowski przedsiębiorca Wrocław Nie należy do partii politycznej
7. Tomasz Osieleniec pracownik administracyjny Zębice Nie należy do partii politycznej
8. Mariola Kwiatkowska prawnik Międzybórz Nie należy do partii politycznej
9. Zbigniew Rudnik technik budowlany Wrocław Nie należy do partii politycznej
10. Rafał Merski koordynator kontraktu Wrocław Członek partii Ruch Narodowy
11. Arkadiusz Chwaścik inż. ochrony środowskia Wrocław Nie należy do partii politycznej
12 Jan Skowera inż. mechanik Ratowice Nie należy do partii politycznej
13. Małgorzata Porębska lekarz Wrocław Nie należy do partii politycznej
14. Adam Grabowski renowator zabytków Wrocław Nie należy do partii politycznej
15. Łukasz Olejniczak motorniczy Wrocław Nie należy do partii politycznej
16. Agata Ładońska trener sportowy Wrocław Nie należy do partii politycznej
17. Dariusz Duda ekonomista Huta Kryształowa Nie należy do partii politycznej
18. Jolanta Pomykaj grafik komputerowy Wrocław Nie należy do partii politycznej
19. Jakub Ostropolski analityk finansowy Siechnice Członek partii Partia Libertariańska
20 Halszka Bielecka filolog Wrocław Członek partii Kongres Nowej Prawicy
21. Ewa Ryżanowska pielęgniarka Chrzanów Nie należy do partii politycznej
22. Witold Studniarczyk trener spadochronowy Wrocław Nie należy do partii politycznej
23. Selena Żabowska ekonomistka Wrocław Nie należy do partii politycznej
24. Marcin Markowski pracownik administracji Wrocław Nie należy do partii politycznej
25. Patrycja Szymańska prawnik Wrocław Nie należy do partii politycznej
26. Piotr Góra rolnik Sokołowo Budzyńskie Nie należy do partii politycznej
27. Alicja Grzymalska historyk Wrocław Nie należy do partii politycznej

Kandydaci do Sejmu z komitetu Nowoczesna Ryszarda Petru - lista nr 8
1. Krzysztof Mieszkowski kulturoznawca Wrocław
2. Joanna Augustynowska ekonomista Wrocław
3. Michał Górski kierownik projektu Wrocław
4. Damian Dudała nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne Wrocław
5. Mariusz Butler dyrektor sprzedaży Wrocław
6. Klaudia Jachira aktor Wrocław
7. Mirosław Wacławczyk matematyk Wrocław
8. Jolanta Donaj kierownik do spraw sprzedaży Wrocław
9. Andrzej Waśków audytor Wrocław
10. Paulina Całko inżynier organizacji i planowania produkcji Wrocław
11. Sławomir Sobieraj inżynier mechanik-technologia mechaniczna Wrocław
12. Ewa Frankiewicz architekt Malin
13. Piotr Laska lekarz dentysta Wołów
14. Karolina Jachymczyk dyrektor generalny Wrocław
15. Adam Kaźmierczak inżynier elektronik Wrocław
16. Karolina Trzeciak-Wach radca prawny Wrocław
17. Janusz Kucharski właściciel zakładu usługowego Wrocław
18. Agnieszka Czerkawska dyrektor generalny Wrocław
19. Rafał Sroka nauczyciel akademicki - nauki matematyczne Królikowice
20. Agnieszka Kubit architekt Wrocław
21. Jarosław Firlit wykładowca na kursach Wrocław
22. Ewa Górska kierownik projektu Ligota Piękna
23. Wojciech Sitarski ekonomista Wrocław
24. Agnieszka Szachidewicz inżynier zootechnik Oleśnica
25. Szymon Sorówka radca pawny Wrocław
26. Agata Szlenk-Ćwiąkała pielęgniarka dyplomowana Godzikowice
27. Krzysztof Siekierski ekonomista Wrocław
28. Piotr Zwoździak inżynier budownictwa - budownictwo ogólne Wrocław

Kandydaci do Sejmu z komitetu KWW Zbigniewa Stonogi - lista nr 10
1. Kamil Całek politolog Wrocław Nie należy do partii politycznej
2 Michał Steć geodeta Warszawa Nie należy do partii politycznej
3. Jacek Pawluć przedsiębiorca Gdynia Nie należy do partii politycznej
4. Katarzyna Burzyńska bezrobotna Skoki Nie należy do partii politycznej
5. Maciej Wojciechowski student Bydgoszcz Nie należy do partii politycznej
6. Paweł Leśniak pracownik biurowy Wrocław Nie należy do partii politycznej
7. Marlena Jarosz fryzjer Iwowe Nie należy do partii politycznej
8. Michał Szelewicz spedytor Słupca Nie należy do partii politycznej
9. Marcin Sewera ekonomista Wrocław Nie należy do partii politycznej
10. Łukasz Mizera lakiernik Działoszyn Nie należy do partii politycznej
11. Izabela Gromadzka fizyk Słupsk Nie należy do partii politycznej
12 Bartłomiej Gawlik przedsiębiorca Jelcz-Laskowice Nie należy do partii politycznej
13. Krzysztof Kulczycki student Wrocław Nie należy do partii politycznej
14. Łukasz Parzybót technolog budowlany Wrocław Nie należy do partii politycznej
15. Izabela Rudnicka handlowiec Stary Chwalim Nie należy do partii politycznej
16. Paulina Stefko pielęgniarka Wrocław Nie należy do partii politycznej
17. Marta Brzyska kucharz Zamość Nie należy do partii politycznej

Kandydaci do Sejmu z komitetu Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" - lista nr 14
1. Tadeusz Marczak nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne Strzelin Członek partii Jedność Narodu
2. Robert Bogusławski technik mechanizacji rolnictwa Pisarzowice Nie należy do partii politycznej
3. Jolanta Dumnicka filolog polski Wrocław Członek partii Kongres Nowej Prawicy
4. Marek Natusiewicz nauczyciel akademicki Wrocław Nie należy do partii politycznej
5. Krzysztof Szokalski filozof Wrocław Nie należy do partii politycznej
6. Janusz Dzielendziak chemik Wrocław Nie należy do partii politycznej
7. Paweł Dengler projektant grafiki stron internetowych Wrocław Nie należy do partii politycznej
8. Ryszard Bąk technik budownictwa Wrocław Nie należy do partii politycznej
9. Dorota Święta pracownik socjalny Oława Nie należy do partii politycznej
10. Paweł Tama technik informatyk Michałowice Nie należy do partii politycznej
11. Bartosz Granos inżynier automatyki i robotyki Pisarzowice Nie należy do partii politycznej
12. Igor Miazek programista aplikacji Oleśnica Nie należy do partii politycznej
13. Karolina Szulc projektant grafiki i stron internetowych Grabowno Wielkie Nie należy do partii politycznej
14. Czesław Wierzbicki technik rolnik Wyszkowice Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15. Małgorzata Łabędzka ekonomista Wrocław Nie należy do partii politycznej
16. Jolanta Broszczakowska inżynier inżynierii środowiska Wrocław Nie należy do partii politycznej
17. Ewa Bartkowiak ogrodnik Wrocław Nie należy do partii politycznej
18. Artur Kazimierowicz technik mechanizacji rolnictwa Wrocław Nie należy do partii politycznej
19. Patryk Sochański bez zawodu Wrocław Nie należy do partii politycznej
20. Bartosz Rojek politolog Wrocław Członek partii Kongres Nowej Prawicy

KANDYDACI DO SENATU

Okręg nr 6
powiat górowski, powiat milicki, powiat oleśnicki, powiat oławski, powiat strzeliński, powiat średzki, powiat trzebnicki, powiat wołowski, powiat wrocławski

  • Jarosław Duda socjolog Wrocław Członek partii Platforma Obywatelska RP
  • Paweł Hreniak ekonomista Wrocław Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  • Jerzy Fitek geodeta Radwanice Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • Dariusz Stasiak urzędnik Milicz Nie należy do partii politycznej

Okręg nr 7
Wrocław Bieńkowice, Biskupin - Sępolno - Dąbie - Bartoszowice, Borek, Brochów, Gaj, Gajowice, Grabiszyn - Grabiszynek, Huby, Jagodno, Klecina, Krzyki - Partynice, Księże, Oporów, Plac Grunwaldzki, Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto, Tarnogaj, Wojszyce - Ołtaszyn, Zacisze - Zalesie - Szczytniki

  • Krzysztof Grzelczyk politolog Wrocław Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
  • Barbara Zdrojewska kulturoznawca Wrocław Członek partii Platforma Obywatelska RP
  • Radosław Mołoń urzędnik Wrocław Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • Zbigniew Jarząbek przedsiębiorca Brodno Członek partii Kongres Nowej Prawicy

Okręg nr 8
Wrocław Gądów-Popowice Pd, Jerzmanowo - Jarnołtów - Strachowice - Osiniec, Karłowice - Różanka, Kleczków, Kowale, Kużniki, Leśnica, Lipa Piotrowska, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nadodrze, Nowy Dwór, Ołbin, Osobowice - Rędzin, Pawłowice, Pilczyce - Kozanów - Popowice, Polanowice - Poświętne - Ligota, Pracze Odrzańskie, Psie Pole - Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce - Strachocin - Wojnów, Szczepin, Świniary, Widawa, Żerniki

  • Jarosław Obremski senator RP Wrocław Nie należy do partii politycznej
  • Józef Pinior senator RP Wrocław Nie należy do partii politycznej

polecane: FLESZ: Ekologia na co dzień: 6 mitów, w które wierzymy

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 45

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
t
tęca ytbe - sylwia lipka

chce muj kanaŁ mieć wŁamano miśie na muj kanaŁ iwylogowano mnie zniego znaczy
zmojego kanaŁu tęca i chce muj kanaŁ i kropka Grzybek pl Borowik

P
Paweł

Pan Mieszkowski-kulturoznawca wśród "bankowców" Petru a to zdziwienie? No fakt o ile pamiętamy to kasę potrafi wydawać szczególnie nie swoją.Teatr Polski we Wrocławiu do dziś łata dziury finansowe po Panu Mieszkowskim. Czym zajmie się w sejmie - można by sądzić, że robieniem kolejnych i to już olbrzymich dziur w budżecie.

C
Czesław

Zenku. W bayerze Lewandowski nie grał wcale. W okolicy kopał tylko w borussii.

G
Gość

A o działaniach wczoraj nagrodzonej, protegowanej kandydata na senatora Pana O rekomendowanego przez PiS można poczytać na:
www.mazurekgenewski.blogspot.com/

g
gość

może to najlepszy dziennikarz wśród weterynarzy i najlepszy weterynarz wśród dziennikarzy panowie

k
kolo

Kolejny interesujący kandydat do sejmu to Pan Mieszkowski z " miękkiej tkanki społecznej kultury", nadal podobno nie rozliczony z długów Teatru Polskiego, zdegradowany przez byłego wicemarszałka województwa Pana Mołonia na ...dyrektora tegoż Teatru Polskiego (tego Pana Mołonia, który dziś kandyduje na senatora) . Polityczne rebusy jak widać to kolejne pomysły polityków dla wyborców.

p
prawy do lewego

A ten Pinior to wytłumaczył się z odszkodowań które Polska musi teraz wypłacać arabskim terrorystom ??? Człowieku rusz głową zanim coś wymodzisz .... Rozsądku ci brakuje

W
Wrocek

Ogórek o mało co też nie wystartowała z list KUKIZA. Jaka lewica tacy reprezentanci

c
czytacz

Teraz Waldemar Bednarz -inż elektronik nie przyznając się do wrocławskiego SLD, szuka wsparcia do sejmu w partii Kukiza. Brawo Panie Waldemarze!!! Może tym razem się uda ogłupić wyborców?

a
aga-ton

" Lewica walczy o życie nie po to, żeby ogłosić nową opowieść o Polsce i Europie (której nie ma ), ale aby nie wypaść z gry... Regionalni działacze SLD przebierają nogami, aby dostać choć malutki kawałek władzy. Szczególnie jeśli układ krajowy miałby zagwarantować im udział w regionalnych strukturach władzy "- tak pisze w Przeglądzie inny skompromitowany wrocławski polityk SLD Piotr Ż. o "swoich partyjnych kolegach" takich jak Cyrul czy Mirowski i on sam. Jak widać cel jest jeden. Za wszelką cenę nie wypaść z "gry" gdzie są darmowe społeczne pieniądze.

L
Lenkowskizalewski

Weterynarz może zostać dziennikarzem, dziennikarz weterynarzem nie zostanie.

L
LOL MAN

A co z partią KORWiN???? >:((((

z
zdrojewski

głosowal w parlamencie za przjęciem do Polski ponad 9000 tzw. uchodzców islamskich. Ciekawe ilu będzie mieszkało w jego posiadłosci.

z
zenek z DST

Robert Lewandowski
co juz nie gra w Bayer?:)

l
levy

Ostoja wrocławskiego SLD

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3