DLA-PRZEMYSLU.PL wie, jak zdobyć pozycję w biznesie

Materiał informacyjny DLA-PRZEMYSLU.PL
Coraz mniej osób z uruchomieniem działalności gospodarczej czeka do chwili zdobycia dyplomu uczelni. Młodość pomaga rozwinąć skrzydła w biznesie, bowiem wtedy ma się mało doświadczenia, ale za to dużo wiary w sukces. To bardzo ułatwia start.

Dobrym przykładem, że łączenie ciężkiej pracy i studiów się opłaca jest wrocławska firma Dla-Przemyslu.pl Sikora, która ma na swoim koncie kilka Gazel Biznesu. Każda nagroda jest dla przedsiębiorstwa potwierdzeniem dobrze obranego kierunku rozwoju. Sklep Dla-Przemyslu.pl czterokrotnie otrzymał prestiżowy tytuł dynamicznie rozwijającej się firmy działającej w branży e-commerce w konkursie E-Gazele Biznesu. W 2021 i 2022 r. firma została doceniona wyróżnieniem w konkursie Gazele Biznesu.

Dla-Przemyslu.pl Sikora istnieje ponad 10 lat. Stworzyli ją wtedy jeszcze studenci Politechniki Wrocławskiej Aleksandra Zdanowicz i Bartosz Sikora. Dziś cieszą się wypracowaną dobrą opinią i uznaniem swoich klientów.

Początkowo ich firma koncentrowała się na sprzedaży elementów małej architektury miejskiej. Na start musiały wystarczyć skromne studenckie oszczędności. Metodą błędów i prób wypracowali swój pomysł na obecny biznes zdobywając w tym czasie dyplomy Aleksandra na architekturze, Bartosz na budownictwie.

Wypracowany koncept na Sklep Internetowy Dla-Przemyslu.pl był prosty. Szybko zaopatrywać klientów w różnorodne produkty do wyposażenia i odpowiednie zabezpieczenia obiektów przemysłowych. Dziś firma Dla-Przemyslu.pl Sikora - specjalizuje się w projektowaniu systemów zabezpieczeń, produkcji konstrukcji stalowych oraz dystrybucji elementów zabezpieczenia firm i budów. To m.in. profile i pianki ochronne, lustra bezpieczeństwa, odbojnice przemysłowe, systemy wygrodzeń, artykuły drogowe, progi i ograniczniki parkingowe, maty podłogowe, wanny wychwytowe i wiele innych.

Zdobyć pozycję na rynku

Firma Dla-Przemyslu.pl Sikora ma coś, co ją wyróżnia wśród konkurencji.

- Jako jedni z niewielu na rynku możemy poszczycić się własną produkcją oraz rozbudowanym zapleczem magazynowym. To daje nam unikatową przewagę w zapewnianiu szybkiej i elastycznej obsługi naszych klientów biznesowych, ponieważ nie ograniczamy się tylko do sprzedaży przez Internet - twierdzi prezes Bartosz Sikora.

W planach rozwoju firmy są inwestycje w dalszy rozwój parku maszynowego, czyli zakup nowego sprzętu i wdrażanie procesów automatyzacji. Pozwoli to na zwiększenie efektywności i skali produkcji.

Ważni są ludzie i pomaganie

Obecnie firma zatrudnia 30 wykwalifikowanych specjalistów, w tym doświadczonych projektantów, montażystów, pracowników produkcji, magazynierów oraz zespół obsługi klienta. - To zaangażowanie i wysoki poziom kompetencji naszych pracowników stanowią o sile naszej firmy - mówi z dumą wiceprezes Aleksandra Zdanowicz. To klucz do dynamicznego rozwoju i stabilnej pozycji na rynku.

Dla energicznych twórców marki Dla-Przemyslu.pl liczy się nie tylko finansowy aspekt biznesu. Firma co roku wspiera domy dziecka, ochotnicze straże pożarne, organizując zbiórki darów dla schronisk dla zwierząt, uczestniczy w akcjach sprzątania świata. Sponsoruje też wrocławską drużynę żużlową.

- Wierzymy, że takie działania przynoszą korzyści nie tylko społeczności, ale również budują wartość naszej firmy - mówi Aleksandra Zdanowicz. Każdy z nas jest częścią szerszej społeczności, więc ważne jest, aby być otwartym na otaczający nas świat.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska