Ciężarówka spadła z nasypu na DK 25. Kierowca ranny [ZDJĘCIA]

szZaktualizowano 
Wypadek na drodze krajowej 25 Oleśnica – Międzybórz. W pobliżu miejscowości Ose samochód ciężarowy wypadł z drogi i spadł z kilkumetrowego nasypu. Kierowca został ciężko ranny.

Jak informuje portal ratowniczy Oleśnica998.pl, ze wstępnych ustaleń wynika, że ciężarówka jadąca w kierunku Międzyborza, na łuku drogi wpadł w poślizg. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, który zjechał z drogi, następnie spadł z kilkumetrowego nasypu i wpadł do rowu, gdzie się przewrócił. Kierowca ciężarówki z urazami kręgosłupa został odwieziony do szpitala.

Przez kilka godzin ruch na drodze krajowej 25 odbywał się wahadłowo.

Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja.

ZOBACZ TEŻ:

Burze w regionie. Lokalnie mocne ulewy, grad i wichury [ZDJĘCIA]

polecane: Flesz - Ukraińcy chcą więcej zarabiać

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 15

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

L
Logistyk
2019-07-30T08:36:31 02:00, DAREK:

Gdyby nie Kierowcy to byscie Owieczki cieplych buleczek w Bidronce nie mieli.Maselka tez.

2019-07-30T09:11:03 02:00, Darek ofiara szparek:

Naucz się pisać - to po pierwsze. Po drugie dla twojej informacji CIEPŁE bułeczki w markecie biorą się z własnego wypieku na miejscu z mrożonego ciasta

2019-07-30T12:30:04 02:00, A:

Ale kto to ciasto przywiózł. Koń?

Dostawca... I tyle w temacie

A
A
2019-07-30T08:36:31 02:00, DAREK:

Gdyby nie Kierowcy to byscie Owieczki cieplych buleczek w Bidronce nie mieli.Maselka tez.

2019-07-30T09:11:03 02:00, Darek ofiara szparek:

Naucz się pisać - to po pierwsze. Po drugie dla twojej informacji CIEPŁE bułeczki w markecie biorą się z własnego wypieku na miejscu z mrożonego ciasta

Ale kto to ciasto przywiózł. Koń?

W
WSNR

Ciekawe czy to kolejny mistrz jazdy bez zapiętych pasów będzie leczony za publiczne pieniądze

D
Darek ofiara szparek
2019-07-30T08:36:31 02:00, DAREK:

Gdyby nie Kierowcy to byscie Owieczki cieplych buleczek w Bidronce nie mieli.Maselka tez.

Naucz się pisać - to po pierwsze. Po drugie dla twojej informacji CIEPŁE bułeczki w markecie biorą się z własnego wypieku na miejscu z mrożonego ciasta

P
Precz z TIRami
2019-07-29T21:34:06 02:00, TIRY na TORY:

Ile jeszcze ludzi musi stracić życie i zdrowie by w końcu pozbyć się takiej ilości tirów co mamy teraz na drodze. Pół biedy że tylko kierowca ucierpiał. A jak by tak zabił jakiegoś człowieka, psa czy kota...

Dlatego nieustannie powtarzam i apeluję! TIRY na TORY!!!

2019-07-30T06:06:54 02:00, Gość:

Porównujesz życie kierowcy z istnieniem psa czy kota ?? Zastanów się nad swoim życiem, bo dotychczasowe marnie przeżyłeś skoro takie głupoty wypisujesz. Nieważne jaki kto zawód wykonuje, ma takie samo prawo do szczęścia jakiego ty żądasz od życia. Pajacu.

Widzę że ty durny pajacu nie wiesz, że pies, kot czy człowiek mają takie same prawo do życia które może być pozbawione przez głupiego kierowcę. Ile ludzi w osobówkach zginęło z powodu tego że tir w nich wjechał. A moim szczęściem się nie martw. Na pewno mam lepiej niż niejeden tirowiec który woli sikać na koło i spać w budzie (niczym piesek na wsi), bo szkoda mu kilku złotych na nocleg. Zaraz się tu odezwą tirowcy ze syndromem Boga którzy będą pieprzyć że bez nich świat nie będzie istniał i nikt mi chleba nie dowiezie. Spokojniee...

D
DAREK

Gdyby nie Kierowcy to byscie Owieczki cieplych buleczek w Bidronce nie mieli.Maselka tez.

G
Gość
2019-07-29T21:34:06 02:00, TIRY na TORY:

Ile jeszcze ludzi musi stracić życie i zdrowie by w końcu pozbyć się takiej ilości tirów co mamy teraz na drodze. Pół biedy że tylko kierowca ucierpiał. A jak by tak zabił jakiegoś człowieka, psa czy kota...

Dlatego nieustannie powtarzam i apeluję! TIRY na TORY!!!

Porównujesz życie kierowcy z istnieniem psa czy kota ?? Zastanów się nad swoim życiem, bo dotychczasowe marnie przeżyłeś skoro takie głupoty wypisujesz. Nieważne jaki kto zawód wykonuje, ma takie samo prawo do szczęścia jakiego ty żądasz od życia. Pajacu.

H
Heniek

Barany tirowe tak jeżdżą niestety. Dobrze ze ten mistrz sikania na koło nikomu krzywdy nie zrobił...

m
mrównik

Szkoda kierowcy. Niech wraca do zdrowia.

G
Gość
2019-07-29T19:35:34 02:00, cbd:

A opony jakby nieco łysawe?

Łysy to chyba masz łeb ćwoku

G
Gość

Nocne kontrole. Inspekcja Transportu Drogowego sprawdziła 99 pojazdów. 12 dowodów rejestracyjnych zatrzymanych

https://nto.pl/nocne-kontrole-inspekcja-transportu-drogowego-sprawdzila-99-pojazdow-12-dowodow-rejestracyjnych-zatrzymanych/ar/c4-14311663

c
cbd

A opony jakby nieco łysawe?

G
Gość

Dobrze że kogoś nie zabił jak ten:

https://www.youtube.com/watch?v=gut1TAeJw0o

T
Tesla

uuu prawa fizyki ,są jednak nie ubłagane

K
Kierowca zawodowy

Ja bym jechał szybciej, hehehe

Dodaj ogłoszenie