MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Brak prądu w dolnośląskim. Sprawdź gdzie 15.06 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w dolnośląskim 15.06? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 15.06 w dolnośląskim. Taka sytuacja może być irytującą, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w dolnośląskim.

Spis treści

Gdzie obecnie (15.06 8:02) nie ma prądu w dolnośląskim?

powiat głogowski

miejscowości Jaczów ul. Kalinowa, Jesionowa, Kasztanowa, Lawendowa, Magnoliowa, Pogodna, Miodowa, Łagodna, Dębowa, Podgórna, Smardzowska, Cisowa, Bukowa, Górska, Spadzista, Główna, Olchowa, Obwodowa, Polna, Stroma, Akacjowa, Słoneczna, Jaśminowa, Przedszkole gminne - brak prądu
15.06 od godz. 7:00 do 20:00


Planowane wyłączenia prądu w dolnośląskim

Jelenia Góra

Jelenia Góra, ul. Różyckiego, Karłowicza - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
17.06 od godz. 8:00 do 9:00


Jelenia Góra, ul. Różyckiego, Karłowicza - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
17.06 od godz. 14:00 do 15:00


Legnica

miejscowości Legnica Urząd Miasta - brak prądu
22.06 od godz. 8:00 do 17:00


miejscowości Legnica ul. Senatorska 21 brak prądu
26.06 od godz. 8:00 do 10:00


miejscowości Legnica ul Boiskowa, ROD "Wypoczynek", Jaworzyńska 151-163, Wilcza, Borsucza - brak prądu
27.06 od godz. 11:00 do 16:00


Wałbrzych

Wałbrzych ul. Wiosenna działka nr 244/1
15.06 od godz. 9:00 do 16:00


Wałbrzych ul. Ludowa 1B, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
18.06 od godz. 9:00 do 15:00


Wrocław

Wrocław Psie Pole: Bagatela od 5 do 19 i od 6 do 20, Torfowa od 1 do 23 i od 2 do 18, Gimnazjalna od 3 do 15 i od 8 do 20, Sołtysowicka POD "Podgrodzie".
17.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Krzyki: Jarzynowa.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Psie Pole: Wilczkowska od 1 do 25 i od 2 do 18, Pedagogiczna od 1 do 19 i od 2 do 18, Bratysławska od 7 do 27 i od 12 do 20, Siedzikówny od 33 do 57 i od 22 do 50, Brzuchowicka od 9 do 31 nieparzyste, Charkowska od 1 do 9 nieparzyste, Odeska od 1 do 17 nieparzyste, Sewastopolska od 2 do 10 parzyste, Omska od 1 do 15 nieparzyste, Wołgogradzka od 2 do 10 parzyste, Ryska od 1 do 15 nieparzyste, Kurska od 2 do 6 parzyste, Motykówny od 13 do 39 i od 14 do 28, Belgradzka od 1 do 31 nieparzyste.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Śródmieście: Sienkiewicza od 2 do 4 parzyste.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Fabryczna: Wysoka od 8 do 10 parzyste, Manganowa dz.1/2 PKP.
19.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Psie Pole: Okulickiego 14 i 19.
19.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Fabryczna: Przednia 93 i od 104 do 108.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Psie Pole: Okulickiego 2, Motykówny od 1 do 19 i od 2 do 16, Wilczkowska od 1 do 31 i od 2 do 18, Lublańska od 1 do 3 nieparzyste, Sarajewska od 1 do 13 i od 2 do 14, Zagrzebska od 1 do 11 i od 2 do 14, Siedzikówny od 15 do 31 nieparzyste, Belgradzka od 1 do 31 i od 2 do 70, Dubrownicka od 1 do 39 nieparzyste, Irkucka 5 i od 12 do 18 oraz dz.102/43, Bora-Komorowskiego od 69 do 73 nieparzyste, Skopijska od 1 do 13 i od 2 do 14.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Krzyki: Międzyrzecka 1, Nizinna, Bierdzańska oraz ogródki działkowe MPWiK "Nowe Bierdzany".
21.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Krzyki: Grójecka od 11 do 17 i od 12 do 18, Skierniewicka od 7 do 11 i 16, Ślężna od 173 do 211 nieparzyste, Sokola od 71 do 81 i od 62 do 68 oraz dz.96, Sochaczewska 1, Akacjowa 17, Kutrzeby od 91 do 109 nieparzyste, Wittek od 11 do 27 nieparzyste.
24.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Psie Pole: Cholewkarska dz.1/3 i dz.17/6.
24.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Fabryczna: Starogajowa od 66 do 68 parzyste, Boguszowska 79, Sieroszowicka dz.6/3 i dz.5/3, Wróblowicka.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Krzyki: Ulanowskiego 23 i 23a, Orla 15.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Fabryczna: Zagony 42 i 47, Mińska od 3 do 7 i od 4 do 10 oraz dz.5/2 i dz.9/4, Stanisławowska 103.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Krzyki: Chińska od 1 do 5 i od 2 do 4, Polna od 1 do 5 i 4, pl. Mongolski od 1 do 3 i od 2 do 4, 3-go Maja 1b, Komandorska od 53d do 53h.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Stare Miasto: Podwale od 5 do 7, 6, od 45 do 47 i 46, Czysta od 1 do 5 i od 2 do 4 oraz dz.53/2.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Fabryczna: Zagony 42 i 47, Mińska od 3 do 7 i od 4 do 10 oraz dz.5/2 i dz.9/4, Stanisławowska 103.
27.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Krzyki: Leonarda da Vinci od 1 do 5 i od 2 do 6.
27.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Psie Pole: Zagrodnicza od 13 do 13b, Zielna, Farna, Rycerska, Krzywoustego od 257 do 273 i od 250 do 260 oraz przepompownia ścieków "Widawa", Odrodzenia Polski od 1 do 31 i od 2 do 28 oraz dz.13/1, Skarbu Zakrzowskiego od 1 do 13 i od 2 do 10, Jagiellońska od 1 do 17 i od 2 do 10, Marynarska od 1 do 31 i od 2 do 6a, Stoczniowa od 9 do 21 i od 2 do 8a, Okrętowa 6, Masztowa od 1 do 17 i od 2 do 12.
27.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Stare Miasto: Zachodnia od 20 do 22 parzyste, Zgorzelecka 1.
27.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Stare Miasto: pl. Kościuszki od 7 do 9 i od 8 do 10 oraz dz.6/51 i dz.6/50.
28.06 od godz. 7:00 do 16:00


powiat bolesławiecki

miejscowości Iwiny od nr 41 do nr 60A - brak prądu
18.06 od godz. 11:00 do 15:00


miejscowości Tomaszów Bolesławiecki numery 99 i 100 - brak prądu
22.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat dzierżoniowski

Łagiewniki ul.: Słowiańska 14, 16, 16a, od numeru 21 - do końca, Polna, Orla, Sowia, Błękitna, Srebrna 9, Południowa 8, od 10 do 15, Poprzeczna od 1 do 3, Półwiejska 4a
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Piława Górna ul.: Groszowiecka dz. 374; Staszica 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12A, 12, 14, 16; pl. Piastów Śląskich od 7 do 11, Szkolna, Krótka.
20.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat głogowski

miejscowości Dankowice - brak prądu
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat jaworski

miejscowości Kłonice: 6A,8A, dz. nr 24 - brak prądu
17.06 od godz. 9:00 do 16:00


Wolbromek, Świny - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowości Zębowice nr 50 baza transportowa, działka nr 63/8 zakład kamieniarski - brak prądu
20.06 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowości Wiadrów dz. nr 107/3 - brak prądu
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowości Wądroże Wielkie 170A, 170E, dz nr 319/2, dz. nr 319/3, dz. nr 316/5 - brak prądu
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowości Męcinka: od nr 12 do 36, od nr 72A do 78, od nr 98 do 113 - brak prądu
26.06 od godz. 9:00 do 17:00


Sichów dz. nr 173/3
6.07 od godz. 9:00 do 16:00


powiat kamiennogórski

Błażkowa, od 18 do 21, od 36 do 43.
20.06 od godz. 8:00 do 13:00


Kamienna Góra, ul. Magazynowa 4, 7.
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat karkonoski

Piechowice, ul. Pakoszowska 1c.
15.06 od godz. 11:00 do 15:00


Wojcieszyce, ul. Olchowa, Palmowa, Oliwkowa, Leszczynowa, Lipowa, Irysowa, Szkolna, Uzdrowiskowa, Modrzewiowa, Malinowa, Jałowcowa, Jaworowa, Jabłoniowa, Jeleniogórska
18.06 od godz. 6:00 do 8:00


Wojcieszyce, ul. Leszczynowa, Lipowa - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 7:00 do 9:00


Wojcieszyce, ul. Pomarańczowa, Pistacjowa, Rumiankowa, Porzeczkowa, Pomarańczowa, Platanowa, Palmowa, Olchowa - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 7:00 do 9:00


Wojcieszyce, ul. Pomarańczowa, Pistacjowa, Rumiankowa, Porzeczkowa, Pomarańczowa, Platanowa, Palmowa, Olchowa - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 18:00 do 20:00


Wojcieszyce, ul. Leszczynowa, Lipowa - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 18:00 do 20:00


Wojcieszyce, ul. Lipowa, Irysowa, Szkolna, Uzdrowiskowa, Modrzewiowa, Malinowa, Jałowcowa, Jaworowa, Jabłoniowa.
20.06 od godz. 6:00 do 8:00


Kromnów, od 15 do 47A, Kościół, Remiza.
21.06 od godz. 8:00 do 11:00


powiat kłodzki

Gajów od 1 do 21, działka 100/1, 104/7, 105/4, 166/2, 180/4, 180/3, 180/2, 105/4
19.06 od godz. 9:00 do 13:00


Polanica-Zdrój Kościuszki 1, 2, 3, 5, 7, działka 107/1, Głowackiego od 3 do 6, działka 387/1, 387/2
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Polanica-Zdrój Staffa 1, 1A, Bema od 1 do 3, Czarnieckiego 1, 3, Pułaskiego od 1 do 16, Kościuszki od 13 do 15A, Stary Wielisław 131,131A
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat legnicki

miejscowości Czernikowice od nr 2 do 8 oraz działki od nr 144/2 do 144/15 - brak prądu
18.06 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowości Kłębanowice - Brak prądu
18.06 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowości Krotoszyce ul. Piastowska 9-37, Gwarna, Polna, Zielona, Parkowa, Kościuszki 2 - Brak prądu
19.06 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowości Grzybiany Ogródki Działkowe - Brak prądu
20.06 od godz. 8:00 do 16:00


miejscowości Prochowice Elektrownia Wodna - Brak prądu
21.06 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowości Gniewomirowice dz. 328/195, 328/192 brak prądu
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


miejscowości Kwiatkowice nr od 27a do 47 brak prądu
28.06 od godz. 9:00 do 17:00


Dunino 2Z, 2W, dz. 16/8-9
23.09 od godz. 8:00 do 14:00


powiat lubański

Olszyna, ul. Legnicka 47, 52, Sienkiewicza od 1 do 10, działki budowlane.
17.06 od godz. 8:30 do 13:30


Wesołówka - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 8:00 do 10:00


Zaręba, ul. Słowackiego, Osiedlowa, Lipowa, Rolnicza, Słoneczna, Podgórna, Wąska.
18.06 od godz. 8:00 do 10:00


Pisaczów - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 8:00 do 10:00


Świeradów Zdrój, ul. Wierzbowa działki budowlane.
18.06 od godz. 8:30 do 12:00


Olszyna, ul. Legnicka 47, 52, Sienkiewicza od 1 do 10, działki budowlane.
18.06 od godz. 8:30 do 13:30


Zgorzelec, ul. Warszawska 27, 27A, 27B.
18.06 od godz. 8:30 do 14:00


Olszyna, ul. Legnicka 47, 52, Sienkiewicza od 1 do 10, działki budowlane.
19.06 od godz. 8:30 do 13:30


Olszyna, ul. Górna od 1 do 7, Legnicka od 66 do 70.
20.06 od godz. 8:30 do 13:30


Olszyna, ul. Górna od 1 do 7, Legnicka od 66 do 70.
21.06 od godz. 8:30 do 13:30


powiat lubiński

miejscowości Niemstów (Łazek) - okolice ulic/numerów: ul. Grabowa nr od 22 do 66, ul. Palisandrowa, ul. Bukowa, ul. Dębowa; działki budowlane przy tych ulicach/numerach - brak prądu
19.06 od godz. 8:00 do 18:00


miejscowości Lubin - okolice numerów/działek: ul. Makowa: 11, 13, dz.37/5, dz.37/25; ul. Tulipanowa 11, dz.424/2-15 - brak prądu
20.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat lwówecki

Młyńsko, działka budowlana 393/1.
17.06 od godz. 8:00 do 16:00


Radomiłowice - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 8:00 do 9:00


Górczyca - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 8:00 do 9:00


Chmieleń, od 33 do 97 - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 8:00 do 9:00


Chmieleń, od 33 do 97 - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


Chmieleń, od 96 do 145, Młyńsko 2.
18.06 od godz. 9:00 do 14:00


Radomiłowice - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 17:00 do 20:00


Górczyca - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 17:00 do 20:00


Wolbromów, od 2 do 52.
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Rząsiny kolonia, od 1 do 12, przekaźniki sieci komórkowej.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Pławna Dolna, od 1 do 9, Mojesz, od 28 do 49, maszt telekomunikacyjny, Dębowy Gaj, od 43 do 47.
20.06 od godz. 8:00 do 18:00


Mirsk, ul. Spacerowa od 3 do 43, budynki dawnego SKR, stacja paliw.
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


Mojesz, od 11b do 26j .
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat milicki

Żeleźniki od nr 1 do 36, od nr 39 do 40, dz. 47/1, 48, 88/4, dz. 169. gm. Krośnice.
17.06 od godz. 8:00 do 14:00


Koruszka, Kaszowo od nr 1 do 4b, od nr 40 do 56 oraz działki przyległe. Gm. Milicz.
18.06 od godz. 8:00 do 12:00


Stara Huta od nr 1 do 8, od nr 37 do 44. Gm. Krośnice.
18.06 od godz. 8:30 do 14:00


Sułów ul. Rynek od nr 1 do 5, od nr 14 do 15, Ogrodowa od nr 1 do 14, Milicka od nr 1 do 26, Szkolna od nr 1 do 6. Gm. Milicz.
19.06 od godz. 8:00 do 12:00


Dunkowa od nr 1 do 19, od nr 31A do 52, oraz Dunkowa dz. 130, 379, (sklep, szkoła, tartak). Gm. Milicz.
19.06 od godz. 8:30 do 14:00


Milicz ul. Fiołkowa, Konwaliowa, Aleja Niepodległości 15, 17, Rzemieślnicza, Lotnicza 3, 4, 6, 8, 10, Nowowiejska, Poprzeczna od nr 1 do 14A, Art Zbyt, działki 7/87, 7/31, Ogródki Działkowe, Spółdzielcza od nr 2 do 8P, Powstańców Wielkopolskich 2, 2A, 3, 7, 8, 10, 18, 20, Straż Pożarna, działki 19/1-2, Kobiałka.
20.06 od godz. 8:00 do 9:30


Milicz ul. Krótka 1, Dąbrowskiego od nr 5 do 25 nieparzyste, Poprzeczna od nr 1 do 2, Kościuszki 44, 50, 57, 59, 61, Powstańców Wielkopolskich 5 Ośrodek Sportu, Sycowska 1B, działka 7/47, Trzebnicka 31, od nr 31A do 31G, Sklep DINO, działka nr 70 AKWARIUM.
20.06 od godz. 8:00 do 9:00


Milicz ul. Fiołkowa, Konwaliowa, Aleja Niepodległości 15, 17, Rzemieślnicza, Lotnicza 3, 4, 6, 8, 10, Nowowiejska, Poprzeczna od nr 1 do 14A, Art Zbyt, działki 7/87, 7/31, Ogródki Działkowe, Spółdzielcza od nr 2 do 8P, Powstańców Wielkopolskich 2, 2A, 3, 7, 8, 10, 18, 20, Straż Pożarna, działki 19/1-2, Kobiałka.
20.06 od godz. 13:00 do 15:30


Milicz ul. Krótka 1, Dąbrowskiego od nr 5 do 25 nieparzyste, Poprzeczna od nr 1 do 2, Kościuszki 44, 50, 57, 59, 61, Powstańców Wielkopolskich 5 Ośrodek Sportu, Sycowska 1B, działka 7/47, Trzebnicka 31, od nr 31A do 31G, Sklep DINO, działka nr 70 AKWARIUM.
20.06 od godz. 13:30 do 15:30


powiat oleśnicki

Oleśnica ul. Kopernika od nr 13 do 13H, garaże. Spalice ul. Topolowa dz. 193/9 i działki przyległe.
17.06 od godz. 8:00 do 13:00


Oleśnica ul. Matejki 20, 21, 22, Okrężna 11 i działki przyległe.
18.06 od godz. 7:00 do 9:00


Zbytowa dz. 26/2,3 i działki przyległe. Gm. Bierutów.
18.06 od godz. 8:00 do 10:00


Oleśnica ul. Matejki 20, 21, 22, Okrężna 11 i działki przyległe.
18.06 od godz. 17:00 do 19:00


Oleśnica ul. Matejki 20, 21, 22, Okrężna 11 i działki przyległe.
19.06 od godz. 7:00 do 9:00


Oleśnica ul. Wiśniowa, Kasztanowa, Różana, Miła 1, 4, 5, Ogrodowa 15A, Łąkowa 21.
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


Oleśnica ul. Matejki 20, 21, 22, Okrężna 11 i działki przyległe.
19.06 od godz. 15:00 do 16:00


Świerzna dz. 127/24, dz. 127/27, dz. 127/19 i działki przyległe. Gm. Oleśnica.
21.06 od godz. 8:00 do 11:00


Poniatowice od nr 72 do 72O, 67BNMLKJH. Gm. Oleśnica.
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat oławski

Swojków.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00


Jelcz-Laskowice ul. Wrocławska od nr 2 do 46, od nr 48 do 58 parzyste, Kukułcza 2A, 4, dz. 13/1, Fabryczna od nr 1 do 6.
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Jankowice ul. Sportowa 34, 36 oraz obręb działek numer 155/5.
21.06 od godz. 7:00 do 16:00


Jelcz-Laskowice ul. Oławska 272, 274 i działki przyległe.
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat polkowicki

Miejscowości Polkowice ul. Fabryczna działki nr 297/4, 355 - brak prądu
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


miejscowości Stara Rzeka od nr 17 do 27 - brak prądu
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat strzeliński

Kondratowice: ul. Długa numery od 38 do 54, ul. Słowiańska 17, od numeru 26 do 30, ul. Ogrodowa, ul. Makowa, ul. Różana oraz działki przyległe do wymienionych ulic.
18.06 od godz. 7:00 do 20:00


Kuropatnik: ul. Modrzewiowa, ul. Krajobrazowa od numeru 1 do 8, ul. Kaczerki, ul. Strzelińska od numeru 28 do 54, od 51 do 87, ul. Spacerowa od numeru 1 do 58, ul. Ogrodowa, ul. Wiśniowa, ul. Widokowa 1, 2, 4, 10, 18, 20 oraz obręb działek numer 419/14,
787/1, 550, 548/4, 548/2, 695/10, 676, 678
24.06 od godz. 7:00 do 18:00


Gęsiniec obręb działek numer 41/13
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


Gościęcice Średnie od numeru 39 do 88
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


powiat trzebnicki

Przeborów.
17.06 od godz. 8:00 do 16:00


Gąski.
17.06 od godz. 8:00 do 16:00


Ligota Piękna ul. Lipowa, Morelowa, Wiśniowa, Brzoskwiniowa, Stawowa, Wrocławska 2, 2a, Prosta, Główna, Brzozowa, "DINO".
17.06 od godz. 9:00 do 15:00


Księginice ul. Trzebnicka, Sadowa, Zielona, Świerkowa, Czereśniowa, Działkowa, Malinowa, Nowa, Krótka. Nowy Dwór 35, 35a, 35b.
18.06 od godz. 7:30 do 17:00


Kałowice od nr 16 do 89.
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Bagno.
25.06 od godz. 7:30 do 9:00


Osolin osiedle "Drzewa", Stawowa, Klasztorna, Rozmarynowa, Rumiankowa, Tymiankowa, Śliwowa, Chmielowa, Piłsudskiego, Zielona, Szkoła.; Bagno.
25.06 od godz. 7:30 do 19:00


Bagno.
25.06 od godz. 17:00 do 19:00


powiat wałbrzyski

Boguszów Gorce ul. Olimpijska, Kościuszki, Warszawska, Chopina
17.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat wołowski

Warzęgowo 2-12;18-38 a.
17.06 od godz. 9:00 do 17:00


Wińsko ul. Wschodnia, Sadowa, Mickiewicza 19-56, 8-Maja, Widokowa dz. 7/2.
18.06 od godz. 9:00 do 17:00


Mysłoszów, Rudawa, Smogorzów.
19.06 od godz. 7:30 do 9:00


Stryjno.
19.06 od godz. 7:30 do 19:00


Brzózka, Stryjno.
19.06 od godz. 9:00 do 17:00


Mysłoszów, Rudawa, Smogorzów.
19.06 od godz. 16:00 do 18:00


Straszowice, Żychlin, Straszowice SUW.
20.06 od godz. 9:00 do 17:00


Biskupice.
20.06 od godz. 9:00 do 17:00


Trzcinica Wołowska.
21.06 od godz. 8:00 do 19:00


Nieszkowice.
21.06 od godz. 8:00 do 19:00


Głębowice od nr 1 do 54.
21.06 od godz. 8:00 do 19:00


Radecz od nr 2 do 22; 62.
21.06 od godz. 9:00 do 15:00


Głębowice bloki 1/I, 1/II, 2/I, 2/II, 3/I, 3/II, 61, 4/I, 4/II.
21.06 od godz. 10:00 do 17:00


Wińsko dz. 1011/9; 1011/11; 1011/12; 1011/14; 1011/23; 1011/20; 1011/18; 1011/17; 1011/49; 1011/56; 1011/65.
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


Wołów ul. Ludowa od nr 7 do 27; Krzywy Wołów od nr 1 do 23.
25.06 od godz. 8:00 do 10:00


Wołów ul. Krzywy Wołów 7.
25.06 od godz. 10:00 do 15:00


Wołów ul. Ludowa od nr 7 do 27; Krzywy Wołów od nr 1 do 23.
25.06 od godz. 15:00 do 17:00


powiat wrocławski

Olbrachtowice
17.06 od godz. 7:00 do 14:00


Księginice Małe ul. Zbożowa oraz obręb działek numer 66/2.
17.06 od godz. 7:00 do 16:00


Żerniki Małe: ul. Racławicka 1, 2, 6, 18, 20, 22 oraz obręb działek numer 147/7,8.
17.06 od godz. 7:00 do 16:00


Radwanice: Bzowa dz.207/16.
17.06 od godz. 7:00 do 16:00


Św. Katarzyna: Dąbrowskiego 8 oraz Klasztor i dz.608, Miła, Cicha, Urocza, Jastrzębia, Sokola, Prosta od 9 do 23 nieparzyste, Kolejowa od 10 do 10e oraz dz.837/6, dz.820/3 i dz.1104/4, Bzowa 3 oraz dz.819/7 i dz.823/4.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00


Siechnice: Bzowa, Czeremchowa, Cyprysowa, Kalinowa od 1 do 7, od 21 do 25f i od 2 do 12, Berberysowa, Magnoliowa 6 oraz dz.36/15 i dz.37/16, Jaśminowa, Zielona, Różana, Piastów Śląskich 40.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00


Cesarzowice ul. Działkowa 1, 2 oraz obręb działek numer 76/11, 76/26.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00


Domasław ul. Słoneczna , Promykowa, Fiołkowa ,Kwiatowa.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00


Tokary od nr 1 do 36B (cała miejscowość). Godzieszowa od nr 80 do 82. Gm. Długołęka.
18.06 od godz. 8:00 do 14:00


Św. Katarzyna: Nowa od 35 do 65 nieparzyste oraz dz.959/5 i dz.649, Żernicka od 11 do 23 i od 20 do 30 oraz dz.570/1, dz.570/6, dz.570/7 i dz.969/3, Parkowa od 1 do 9, od 19 do 23 i od 2 do 26, Bukowa 9 oraz dz.273.
19.06 od godz. 7:00 do 16:00


Żerniki Wrocławskie: Strzelińska od 1 do 11 i od 2 do 12 oraz dz.412/2, Długosza od 1 do 15 i od 2 do 20, Kolejowa od 5 do 7b i od 8 do 10c, Miodowa od 5 do 7 i od 10 do 18, Akacjowa 6 oraz dz.155/2 i dz.154/4, Krótka.
19.06 od godz. 7:00 do 16:00


Mokronos Górny: ul. Klonowa
19.06 od godz. 7:00 do 16:00


Rogów Sobócki: ul. Młynarska, Żarnowa, Kuźnicza, Jęczmienna, Kalinowa, Wrocławska od numeru 103 i 128 w kierunku Sobótki.
20.06 od godz. 7:00 do 14:00


Św. Katarzyna: Żernicka od 11 do 23 i od 20 do 30 oraz dz.570/1, dz.570/6, dz.570/7 i dz.969/3, Bukowa 9 oraz dz.273, Akacjowa, Jesionowa, Lipowa, Klonowa, Parkowa.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Rogów Sobóck:i ul. Złoty Widok, ul. Szkolna oraz obręb działek numer 391/10, 391/17, 524/5.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Tyniec Mały: ul. Pszenna 1, 2, 4, ul. Domasławska 60 oraz obręb działek numer 363/3, 364/19.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Kiełczów ul. Wrocławska od nr 91 do 142, 146, dz. 221/1, dz. 221/8, Sezamkowa, Boczna, Kamienna, Zgodna, Południowa od nr 17 do 21, od nr 34 do 42, Akacjowa 85A, 85C, od nr 87 do 92, Polna 68, dz. 167/3. Piecowice ul. Wrocławska dz. 106/4, dz. 117/2 i działki przyległe. Gm. Długołęka.
20.06 od godz. 8:00 do 10:00


Gajków ul. Janowicka 1. Jeszkowice ul. Bażantowa, Kanałowa, Sosnowa, Jelczańska 69, 74, 97. Gm. Czernica.
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Kiełczów ul. Wrocławska 146, dz. 212/1, Akacjowa 85A, 85c, od nr 87 do 92, Polna 68, dz. 167/3. Piecowice ul. Wrocławska dz. 106/4, dz. 117/2 i działki przyległe. Gm. Długołęka.
20.06 od godz. 9:00 do 18:00


Sobótka: ul. Świdnicka 36 oraz obręb działek numer 14/2, 14/3.
21.06 od godz. 7:00 do 16:00


Nasławice: ul. Lipowa 1A oraz obręb działek numer 56.
24.06 od godz. 7:00 do 16:00


Kiełczów ul. Bawarska, Południowa od nr 22 do 34 parzyste, od nr 27 do 37 nieparzyste, 34A, 37BDEFGHIJKL, Boczna 6DE, Sezamkowa 6, 8, Zachodnia od nr 1 do 5A. Gm. Długołęka.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Kiełczów ul. Słowicza, Szarotkowa, Bławatna, Sportowa od nr 16 do 53, Skowronkowa od nr 1 do 16, od nr 18 do 24 parzyste, 19, 19ABC, Zielona 5, 5B, 9,
dz. 315/24. Gm. Długołęka.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Sobótka ul. Włosta Piotra.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wysoka: Lipowa, Jeżynowa, Malinowa, Parkowa, Kutrzeby, Chabrowa od 10 do 14 parzyste.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


Żerniki Wrocławskie: Jesienna 15 oraz dz.217/22.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wojnowice ul. Jelczańska 30 (Ferma Drobiu). gm. Czernica.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Wojnowice ul. Słoneczna, Pogodna. Gm. Czernica.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Dobrzykowice ul. Ogrodowa, Spokojna, Polna, Akacjowa, Krótka, Wiosenna i działki przyległe. Gm. Czernica.
25.06 od godz. 8:30 do 12:30


Wojnowice ul. Szczere Pole, Główna 21a, 25, 27, Pałac, Poprzeczna 7, 9, 18, Ogrodowa 1, 3, 5, Czereśniowa 1, 2, 5, 11, 13, od nr 4 do 24c parzyste, działka 208/3. Gm. Czernica.
25.06 od godz. 8:30 do 14:00


Domasław: dz.263.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Komorowice: dz.242/2.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Bielany Wrocławskie: dz.300/8 oraz Polski Związek Łowiecki.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Groblice: Polna od 37 do 43 nieparzyste oraz dz.148/5, dz.147/13 i dz.147/14, Słoneczna od 7 do 9 nieparzyste.
28.06 od godz. 7:00 do 16:00


Żerniki Wrocławskie: Migdałowa dz.272/6, Poziomkowa od 60 do 66 parzyste oraz dz.467/4.
28.06 od godz. 7:00 do 16:00


powiat zgorzelecki

Bogatynia, ul. Olgi Boznańskiej 2 Dom weselny.
17.06 od godz. 8:00 do 14:00


Zgorzelec, ul. Boczna od 2 do 15, Reymonta 15.
18.06 od godz. 8:00 do 14:00


Radzimów Górny, od 16 do 16G.
19.06 od godz. 9:00 do 14:00


Radzimów Górny, od 16 do 16G.
20.06 od godz. 9:00 do 14:00


Stary Węgliniec, ul. Główna od 46 do 67, Górnicza 2, Rzeczna 2, 4, Słowackiego, Skargi, Krótka, Leśna 2, Cmentarna, Konopnickiej 2A, 4A od 6 do 24A, działka budowlana 803/2, 614/3.
21.06 od godz. 8:30 do 13:30


powiat złotoryjski

Stara Kraśnica, od 44 do 71, od 73 do 80 - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
20.06 od godz. 8:00 do 10:00


Stara Kraśnica, od 44 do 71, od 73 do 80 - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
20.06 od godz. 18:00 do 20:00


powiat średzki

Wilkszyn: Pod Lasem, Poziomkowa, Pogodna, Jagodowa, Szczęśliwa, Różana, Leśna, Łąkowa, Truskawkowa i wszystkie do nich przyległe.
19.06 od godz. 7:00 do 14:00


Malczyce: ul. Górna, Kolonia, Cukrowni, Szkolna, Mazurowicka, Wesoła, Gałowa, Pogodna, Środkowa, Stawowa, Ogrodowa, Szkolna i wszystkie do nich przyległe
21.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wróblowice: ul. Sosnowa, Osiedlowa, Krótka
21.06 od godz. 7:00 do 16:00


Piotrowice: ul. Mostowa 1, 2, Fabryczna 34, Stacja uzdatniania wody, budynki na działce nr 486/7,8
21.06 od godz. 7:00 do 16:00


powiat świdnicki

Świdnica ul. Mikołaja Kopernika od nr 34 do nr 40 oraz dz. nr 967 - przewidujemy zasilanie z agregatu prądotwórczego.
18.06 od godz. 7:30 do 8:30


Bystrzyca Dolna ogródki działkowe
18.06 od godz. 9:00 do 14:00


Świdnica ul. Mikołaja Kopernika od nr 34 do nr 40 oraz dz. nr 967 - przewidujemy zasilanie z agregatu prądotwórczego.
18.06 od godz. 14:00 do 15:00


Wyłączeni czasowo odbiorcy: 53320 Pasieczna Z-d kamieniarski , 53381 Stanowice Zakład doświadczalny, WBW10301 R- Żelazko Żółkiewka, WBW10002 R-Agat Stanowice.
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Pasieczna 31
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Pasieczna Zakład Kamieniarski
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Strzegom ul. Kamienna cała, ul. T. Kościuszki od nr 1 do nr 13 oraz 2A, ul. Krótka cała, ul. Bohaterów Getta 1, Rynek od nr 12 do 13, od nr 32-36A do nr 48 - przewidujemy zasilanie z agregatu prądotwórczego.
20.06 od godz. 7:30 do 8:30


Mokrzeszów 140, 143
20.06 od godz. 9:00 do 14:00


WBW10020 R-Betoniarnia.
20.06 od godz. 9:00 do 16:00


Strzegom ul. Kamienna cała, ul. T. Kościuszki od nr 1 do nr 13 oraz 2A, ul. Krótka cała, ul. Bohaterów Getta 1, Rynek od nr 12 do 13, od nr 32-36A do nr 48 - przewidujemy zasilanie z agregatu prądotwórczego.
20.06 od godz. 14:00 do 15:00


Lutomia Dolna od 14 do 106
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd wiemy o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska