AAA AUTO z rekordowym wynikiem

Materiał informacyjny AAA Auto
Rok 2023 był dla Aures Holdings operatora sieci AAA AUTO rekordowy. Międzynarodowy dealer samochodów używanych sprzedał, aż 98 134 samochody. To najlepszy wynik w 31 letniej historii firmy.

Rok rekordów

AAA AUTO to największy dealer samochodów używanych w Europie Środkowej. Działa w ramach Grupy Aures Holdings, która jest obecna w prawie 60 lokalizacjach na terenie 5 krajów (Polska, Czechy, Węgry, Słowacja, Niemcy). W Polsce już w 12 lokalizacjach oferuje sprzedaż i skup aut używanych. Po publikacji wyników podsumowujących sprzedaż z 2022 roku mówiono, że firma pobiła w nim rekord wszechczasów w liczbie dokonanych transakcji. Sprawozdanie zeszłorocznej sprzedaży, pokazuje, że ten rekord pobito już w 11 miesięcy 2023 roku osiągając w ten sposób najlepszy wynik w 31 letniej historii firmy notując przy tym ciąg dziesięciu miesięcy z rekordowymi liczbami transakcji.

– Te wyniki udowadniają, że nasi odbiorcy widzą i doceniają wartości nad którymi codziennie pracujemy. Bezpieczeństwo, jakość i zaufanie klientów jest dla nas najważniejsze. Stale podnosimy jakość świadczonych usług na terenie całej Polski. Osiągane rekordy to nagroda za ciężką pracę każdego z pracowników naszej sieci – mówi Paweł Molasy, country business manager AAA AUTO w Polsce.

Bezpieczeństwo w 260 punktach

AAA AUTO jest właścicielem każdego sprzedawanego samochodu, dzięki temu zapewnia dożywotnią gwarancję legalnego pochodzenia pojazdu. Ciekawą propozycją dla kupujących jest program „10 dni na wymianę auta bez podania powodu”. Carlife to ubezpieczenie gwarancyjne na stan mechaniczny do 36 miesięcy. Największą uwagę przykuwa kontrola przez którą przechodzi każdy z samochodów sieci AAA AUTO. Sprawdzeniu podlega, aż 260 parametrów techniczno-prawnych każdego auta.
Obecnie sieć oferuje blisko 14 tysięcy samochodów. Poza salonami na terenie Bielan Wrocławskich, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Piaseczna i Poznania pełna oferta aut dostępna jest na stronie https://www.aaaauto.pl/. Dla najbardziej wymagających klientów dealer oferuje możliwość sprowadzenia wybranego auta do wskazanego salonu w pobliżu miejsca zamieszkania z każdego oddziału na terenie Polski i innych krajów w których działa Grupa Aures Holdings (Czechy, Węgry, Słowacja, Niemcy).

Monitoring satysfakcji klientów

W ubiegłym roku Grupa Aures Holdings przekroczyła liczbę 3 milionów klientów, którym sprzedano lub od których kupiono samochody podczas 31 letniej działalności firmy.

– Nasza skala działalności jest ogromna. Jesteśmy liderem rynku sprzedaży i skupu aut używanych. Tytuły i osiągane rekordy są efektem ciągłej pracy nad najwyższym poziomem zadowolenia klientów. Poziom satysfakcji monitorujemy za pośrednictwem programu Net Promoter Score. Dzięki temu systemowi możemy szybko reagować na prośby i uwagi klientów. Wśród firm z rynku aut używanych w krajach w których działamy jesteśmy pionierem pomiaru NPS – powiedział Paweł Molasy, country business manager AAA AUTO w Polsce.

Rozwój drogą do kolejnych rekordów

Tegorocznym celem Grupy Aures Holdings jest pobicie kolejnych rekordów i przekroczenie psychologicznej bariery 100 tysięcy sprzedanych samochodów. Spełnienie tego planu będzie historycznym wydarzeniem na Europejskim rynku aut używanych. W realizacji tych planów ma pomóc rozbudowa i powiększenie oferty Polskich oddziałów AAA AUTO, otwarcie nowych salonów oraz większa liczba miejsc w których klienci będą mogli sprzedać swoje auta dealerowi. W tym momencie wyceny można dokonywać w oddziałach lub przez stronę https://www.aaaauto.pl/skup-samochodow.

AAA AUTO z rekordowym wynikiem

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska