MKTG SR - pasek na kartach artykułów
6 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Rogowiec, Łódzkie - Kierownik budowy/kierownik robót....
fot. pixabay.com

Z zawodu to ja jestem dyrektorem! Takie zarobki oferują kierownikom i managerom. Aktualne oferty pracy w lutym 2022

Oferta pracy dla kierownika budowy w Łódzkiem

Rogowiec, Łódzkie - Kierownik budowy/kierownik robót. Wynagrodzenie brutto: od 9 do 13 tys. zł. Praca w godz. 7:00 - 15:00.

Zakres obowiązków:
- nadzór nad realizacją prac na budowie,
- sprawdzanie i opiniowanie dokumentacji technicznej,
- nadzór nad poprawnością rozwiązań technicznych tworzonych koncepcji, projektów i innych opracowań,
- kontrola jakości, terminowości oraz zgodności wykonania z dokumentacją nadzorowanych prac,
- nadzór nad wykonywaniem prac zgodnie z harmonogramem projektu oraz wymaganiami inwestora,
- kontrola procesu koordynacji podwykonawców oraz rozliczanie zawartych z nimi kontraktów,
- poszukiwanie rozwiązań organizacyjnych i technicznych, które usprawnią przebieg kontraktu i wpłyną na jego pozytywny wynik,
- zarządzanie zespołem podległych pracowników,
- nadzór nad pracą firm podwykonawczych w przypadku robót prowadzonych w ramach Generalnego Wykonawstwa,
- kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją projektową,
- zabezpieczenie podległej załodze odpowiednich warunków socjalno-bytowych,
- zgodne z dokumentacją techniczną i wymogami współczesnej wiedzy prowadzenie i organizowanie robót oraz terminowe ich zakańczanie w oparciu o ustalony harmonogram lub zawartą umową,
- terminowe i zgodne z przepisami prowadzenie zapisów w dokumentacji budowy tj. w dziennikach budowy, księdze bhp i księdze odbioru rusztowań.