Z Wrocławia wyruszyła piesza pielgrzymka na Jasną Górę (ZDJĘCIA)

JEWZaktualizowano 
Rozpoczęła się 39. Piesza Pielgrzymka Wrocławska. Pielgrzymy wyruszyli w piątek 2 sierpnia 2019 roku spod wrocławskiej katedry, po mszy świętej, która rozpoczęła się o godz. 6 rano.

Dziś pielgrzymi mają w planie trasę do Trzebnicy, kolejny nocleg zaplanowano w Oleśnicy. Pielgrzymka zakończy się 10 sierpnia w Częstochowie. Wejście na Jasną Górę i przed obraz Matki Bożej przewidziane jest w kolejną sobotę o godz. 9.00. Msza św. na zakończenie pielgrzymki na wałach Jasnogórskich sprawowana będzie o godz. 11.00.

39. Piesza Pielgrzymka Wrocławska na ulicach miasta - 2 sierpnia 2019



polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 104

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-03T09:58:39 02:00, Gość:

Znowu ta nachalna kato-propaganda. Nic nie mam do tych ludzi, niech sobie wierzą w dowolną książeczkę, ale niech nie epatują tym publicznie.

Tak cię tata SB-k wychował więc włącz TVN jak cię razi, że ludzie pielgrzymują od wieków.

Aha komunizmu już nie ma, bo to było zgniłe.Truchło twego ojca i dziadka zgniło jak idea komunizmu.

Jak ktoś wierzy w szatana to go razi, że ludzie wierzą w boga.

Osoba niewierząca ma w dupie w co ludzie wierzą i gdzie sobie chodzą a chodzą do sanktuarium bo im się chcę.

A tobie sienie che ani iść ani wieżyc bo to męczące jest i wymaga poświeceń.

Kup piwo i włącz mecz ale nie zapomnij iść na pedalski marsz a kiedy będzie to dowiesz się z TVN.

Masz prawo chodzić z pedałami i tak manifestować kim jesteś.

Wielu potomków komunistów wierzy, że za pomocą pedalstwa marszy kobiet chcących zabijać swoje dzieci na etapie płodu, wskrzeszą czerwoną zarazę.

G
Gość

Znowu ta nachalna kato-propaganda. Nic nie mam do tych ludzi, niech sobie wierzą w dowolną książeczkę, ale niech nie epatują tym publicznie.

G
Gość
2019-08-02T13:18:06 02:00, Gość:

Obnoszą się ze swoją wiarą xD

Gdzie Narodowcy i obrońcy wszystkiego przed wszystkim?!

2019-08-02T14:40:29 02:00, M.:

A gdzie ty jesteś ?

2019-08-02T14:46:16 02:00, Gość:

W pracy xD

Mam nadzieję, że maszerujący odnajdą prawdziwą wiarę w sercach a nie nieuzasadnioną nienawiść do bliźnich ;)

2019-08-02T15:05:36 02:00, M.:

I tam zostań.

2019-08-02T19:44:20 02:00, Gość:

Prawdziwie chrześcijańska postawa xD

Wydawało mi się, że katolik powinien pokojowo ewangelizować, zaprosić do wspólnej modlitwy.

Ale jak widać niektórzy nie pojmują własnej wiary.

Szkoda.

2019-08-02T19:57:21 02:00, Tesla:

A kto Ci powiedział że jesus jest tylko w kościele? To zgromadzenie wiernych, i jak myślisz że Jezus chodził na randki z apostolami, to lepiej zostań w domu, bo w domu Pana mego nie ma dla ciebie miejsca szatanie

2019-08-02T20:07:52 02:00, Gość:

Będziesz miłował bliźniego swego...

Widzę, że bliżej mi do Boga niż Tobie

Buziaki

2019-08-02T20:10:55 02:00, Gość:

Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo dajecie dziesięcinę z mięty, kopru i kminku, lecz pomijacie to, co ważniejsze jest w Prawie: sprawiedliwość, miłosierdzie i wiarę. To zaś należało czynić, a tamtego nie opuszczać. Przewodnicy ślepi, którzy przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda! (Mt 23,23-24)

Ewangelia sama mówi...

Swoją drogą to jak wy tego wielbłąda połykacie?

2019-08-02T20:36:44 02:00, Tesla:

Człowieku a ty wiesz w jakim języku jest napisana ewangelia? Apostołowie mieli nauczać, w tym czasie na papier stać było tylko bogatych, a inna sprawa jak myślisz takie wsparce lbgt to za darmo? nazwisko soros, a swoją drogą stać by cię by było pracować i utrzymać chodź jeden kościół, tyle z twojej teori, jak na świadka jehowe

Skąd pomysł, że jestem świadkiem jehowy XD?

L
LEKARZ
2019-08-03T01:59:31 02:00, czarna mafia:

Ciemny ludu, wstań w końcu z kolan!

Weź leki go zaczynasz bredzić.

G
Gość
2019-08-03T01:59:31 02:00, czarna mafia:

Ciemny ludu, wstań w końcu z kolan!

Powtarzasz hasła swego dziadka komucha.

Jesteś ciemny jak i on.

Jego nie ma i nawet grobu czy krzyża na grobie nie ma.

A jak się rodzina zlitowała i krzyż mu ufundowała to pewnie nikt grobu nie odwiedza

G
Gość
2019-08-03T08:11:16 02:00, Andrzej:

Pan Jędraszewski pobłogosławi was do dalszej walki z tęczową zarazą!

trzeba walczyć z każdą zarazą nie tylko z ideą LGBT.

Ludzie mają tu swój rozum i nie potrzeba do otwierania oczu rad biskupa

G
Gość
2019-08-03T08:24:49 02:00, Gość:

I kogo to obchodzi.

Najbardziej wojujących ateistów czyli ludzi źle się czujących z powodu swoich wyborów

G
Gość
2019-08-02T19:49:26 02:00, Tesla:

Tesla sfiksował i poszedł w duchowość na stare lata? Bu ha ha no hawking twierdził że Boga nie, bo był inwalida, a chciał być taki jak belmondo, coś mnie zalatujesz świadkowie jehows

Jakbym by jehowy to bym nie "bluźnił" przyrównywając boga do naczelnego kosmity. Podpisujesz się Tesla a nie wiesz pod jakim wpływem jakiegoś duchownego był Tesla?

Zresztą jego ojciec zdaje się też był duchownym,

trudno mi się wypowiadając jaka była kolejność i czy Tesla najpierw tłumaczył że wynalazki zdobywa dzięki umiejętności koncentracji i podłączaniu się do centralnego komputera czy takie teksty puszczał dopiero gdy wpadł pod wplyw tego duchownego.

Niezależnie od chronologii Tesla zdradził ze telepatycznie można zdobywać wiedzę, bo przecież było wieli o niepojętym umyśle którzy nie mogli tego co zrobili sami wymyślać gdyż nie było wzorców i odniesień, które mogliby poprawiać a ludzie ci wyprzedzali epokę o stulecia.Zresztą jak się analizuje osiągnięcia starych cywilizacji to tez jest wiele wynalazków nie pasujących do poziomu wiedzy współczesnych.Często też widać skokowy rozwój cywilizacji.

My też tak ukierunkowujemy postęp że dochodzimy do momentu że 10-20 lat suszy czy zawalenie się systemu energetycznego lub pojawienie się jakiś odmiany bakterii będzie skutkowało wymarciem wiekszosci ludzi bo ludzie wyzbyli się wszelkich umiejętności przydatnych dla przetrwania.Z każdym rokiem wiedzą i potrafią mniej.Ci co np potrafią sobie zmagazynować i spreparować żywność zostaną ograbieni i zabici przez tych co będą chcieli przeżyć kilka dodatkowych dni

G
Gość

I kogo to obchodzi.

A
Andrzej

Pan Jędraszewski pobłogosławi was do dalszej walki z tęczową zarazą!

c
czarna mafia

Ciemny ludu, wstań w końcu z kolan!

M
M.
2019-08-02T13:18:06 02:00, Gość:

Obnoszą się ze swoją wiarą xD

Gdzie Narodowcy i obrońcy wszystkiego przed wszystkim?!

2019-08-02T14:40:29 02:00, M.:

A gdzie ty jesteś ?

2019-08-02T14:46:16 02:00, Gość:

W pracy xD

Mam nadzieję, że maszerujący odnajdą prawdziwą wiarę w sercach a nie nieuzasadnioną nienawiść do bliźnich ;)

2019-08-02T15:05:36 02:00, M.:

I tam zostań.

2019-08-02T19:44:20 02:00, Gość:

Prawdziwie chrześcijańska postawa xD

Wydawało mi się, że katolik powinien pokojowo ewangelizować, zaprosić do wspólnej modlitwy.

Ale jak widać niektórzy nie pojmują własnej wiary.

Szkoda.

2019-08-02T20:47:16 02:00, Gość:

A Ty jesteś katolikiem? Czy tyko udajesz i podszywasz się pod niego. Widać nie chcesz pojąć nauki Jezusa.

2019-08-02T21:13:44 02:00, Ghost:

Ale jak widać niektórzy nie pojmujalą własnej fujary i wciskając ja?

A wiarę to zostaw katolicką, i dziwne że uważasz że islam, judaizm jest o.k

2019-08-02T21:18:34 02:00, Gość:

Wciskasz fujarę? To lecz się ze zboczeń. Islam jest OK? Judaizm też? To faktycznie jesteś obrzezany. I wszystko jasne.

2019-08-02T21:46:36 02:00, Guru:

Tak wciskam, w szkole cię nie uczyli, panowie mają, susiaka, a panie pochwe, wiesz jakie to przyjemne, a potem moi rodzice też katolicy, jak miałem 18, jak palne dziecko, to ołtarz i nie było opcji, alimenty tak jak kijowski, teraz do ciebie dociera cóś, czy dalej masz zaparcie na katolików?

2019-08-02T21:50:49 02:00, Gość:

Ja nie. Ty na pewno. Wciskaj dalej fujarę. Tylko uważaj gdzie. Bo jeszcze sobie krzywdę zrobisz.

2019-08-02T21:58:29 02:00, Pan:

Ty a wylizac kobiecie, ale już naprawdę nie rozumiem żeby nie mieć obrzydzenia? I lizać facet facetowi rowa?

2019-08-02T21:59:32 02:00, Gość:

Rób co lubisz. Jak lubisz z facetem. No cóż... Twój problem.

2019-08-02T22:15:31 02:00, Guru:

Widzę że chcesz ojca uczyć jak dzieci robić? A takim jak ty bo nie twierdzę że jesteś homo, ale dajesz przyzwolenie tej tenczowej paradzie, dla mnie możesz być żydem islamista, eskimos ale nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy, do jeszcze ze być może z pokolenia u.b. Już mi się nie chce pisać

2019-08-02T22:23:34 02:00, M.:

Nie chce ci się? Słusznie bo nić ciekawego nie piszesz. A czy jesteś żydem czy islamistą to twój problem. No to czemu wtykasz nos w nie swoje sprawy? Jeśli jesteś eskimosem to musisz jechać bardziej na północ. Tam ochłoniesz.

2019-08-02T22:34:37 02:00, Guru:

M jak na boot.a to wcale jesteś nie głupi, jeśli Ci chodzi o moje katolickie pojmowanie nowych technologii.

Guru Ty odwrotnie, za mądry nie jesteś. Ale to nie twoja wina.

G
Guru
2019-08-02T13:18:06 02:00, Gość:

Obnoszą się ze swoją wiarą xD

Gdzie Narodowcy i obrońcy wszystkiego przed wszystkim?!

2019-08-02T14:40:29 02:00, M.:

A gdzie ty jesteś ?

2019-08-02T14:46:16 02:00, Gość:

W pracy xD

Mam nadzieję, że maszerujący odnajdą prawdziwą wiarę w sercach a nie nieuzasadnioną nienawiść do bliźnich ;)

2019-08-02T15:05:36 02:00, M.:

I tam zostań.

2019-08-02T19:44:20 02:00, Gość:

Prawdziwie chrześcijańska postawa xD

Wydawało mi się, że katolik powinien pokojowo ewangelizować, zaprosić do wspólnej modlitwy.

Ale jak widać niektórzy nie pojmują własnej wiary.

Szkoda.

2019-08-02T20:47:16 02:00, Gość:

A Ty jesteś katolikiem? Czy tyko udajesz i podszywasz się pod niego. Widać nie chcesz pojąć nauki Jezusa.

2019-08-02T21:13:44 02:00, Ghost:

Ale jak widać niektórzy nie pojmujalą własnej fujary i wciskając ja?

A wiarę to zostaw katolicką, i dziwne że uważasz że islam, judaizm jest o.k

2019-08-02T21:18:34 02:00, Gość:

Wciskasz fujarę? To lecz się ze zboczeń. Islam jest OK? Judaizm też? To faktycznie jesteś obrzezany. I wszystko jasne.

2019-08-02T21:46:36 02:00, Guru:

Tak wciskam, w szkole cię nie uczyli, panowie mają, susiaka, a panie pochwe, wiesz jakie to przyjemne, a potem moi rodzice też katolicy, jak miałem 18, jak palne dziecko, to ołtarz i nie było opcji, alimenty tak jak kijowski, teraz do ciebie dociera cóś, czy dalej masz zaparcie na katolików?

2019-08-02T21:50:49 02:00, Gość:

Ja nie. Ty na pewno. Wciskaj dalej fujarę. Tylko uważaj gdzie. Bo jeszcze sobie krzywdę zrobisz.

2019-08-02T21:58:29 02:00, Pan:

Ty a wylizac kobiecie, ale już naprawdę nie rozumiem żeby nie mieć obrzydzenia? I lizać facet facetowi rowa?

2019-08-02T21:59:32 02:00, Gość:

Rób co lubisz. Jak lubisz z facetem. No cóż... Twój problem.

2019-08-02T22:15:31 02:00, Guru:

Widzę że chcesz ojca uczyć jak dzieci robić? A takim jak ty bo nie twierdzę że jesteś homo, ale dajesz przyzwolenie tej tenczowej paradzie, dla mnie możesz być żydem islamista, eskimos ale nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy, do jeszcze ze być może z pokolenia u.b. Już mi się nie chce pisać

2019-08-02T22:23:34 02:00, M.:

Nie chce ci się? Słusznie bo nić ciekawego nie piszesz. A czy jesteś żydem czy islamistą to twój problem. No to czemu wtykasz nos w nie swoje sprawy? Jeśli jesteś eskimosem to musisz jechać bardziej na północ. Tam ochłoniesz.

M jak na boot.a to wcale jesteś nie głupi, jeśli Ci chodzi o moje katolickie pojmowanie nowych technologii.

A
A co sprawdzasz czy są
2019-08-02T22:00:49 02:00, czarna mafia:

Ciekawe, że łyse karki kibolskie nie idą z nimi?

2019-08-02T22:10:34 02:00, M.:

Jasne , banda lewaków już by tam była. I dążyła do prowokacji.

Jojo ale masz zmartwienie, czytać nie potrafisz? Pielgrzymka i nie ma tam obstawy policji, to napewno nie jest parada miłości tęczowej, teraz możesz spokojnie iść spać

M
M.
2019-08-02T13:18:06 02:00, Gość:

Obnoszą się ze swoją wiarą xD

Gdzie Narodowcy i obrońcy wszystkiego przed wszystkim?!

2019-08-02T14:40:29 02:00, M.:

A gdzie ty jesteś ?

2019-08-02T14:46:16 02:00, Gość:

W pracy xD

Mam nadzieję, że maszerujący odnajdą prawdziwą wiarę w sercach a nie nieuzasadnioną nienawiść do bliźnich ;)

2019-08-02T15:05:36 02:00, M.:

I tam zostań.

2019-08-02T19:44:20 02:00, Gość:

Prawdziwie chrześcijańska postawa xD

Wydawało mi się, że katolik powinien pokojowo ewangelizować, zaprosić do wspólnej modlitwy.

Ale jak widać niektórzy nie pojmują własnej wiary.

Szkoda.

2019-08-02T20:47:16 02:00, Gość:

A Ty jesteś katolikiem? Czy tyko udajesz i podszywasz się pod niego. Widać nie chcesz pojąć nauki Jezusa.

2019-08-02T21:13:44 02:00, Ghost:

Ale jak widać niektórzy nie pojmujalą własnej fujary i wciskając ja?

A wiarę to zostaw katolicką, i dziwne że uważasz że islam, judaizm jest o.k

2019-08-02T21:18:34 02:00, Gość:

Wciskasz fujarę? To lecz się ze zboczeń. Islam jest OK? Judaizm też? To faktycznie jesteś obrzezany. I wszystko jasne.

2019-08-02T21:46:36 02:00, Guru:

Tak wciskam, w szkole cię nie uczyli, panowie mają, susiaka, a panie pochwe, wiesz jakie to przyjemne, a potem moi rodzice też katolicy, jak miałem 18, jak palne dziecko, to ołtarz i nie było opcji, alimenty tak jak kijowski, teraz do ciebie dociera cóś, czy dalej masz zaparcie na katolików?

2019-08-02T21:50:49 02:00, Gość:

Ja nie. Ty na pewno. Wciskaj dalej fujarę. Tylko uważaj gdzie. Bo jeszcze sobie krzywdę zrobisz.

2019-08-02T21:58:29 02:00, Pan:

Ty a wylizac kobiecie, ale już naprawdę nie rozumiem żeby nie mieć obrzydzenia? I lizać facet facetowi rowa?

2019-08-02T21:59:32 02:00, Gość:

Rób co lubisz. Jak lubisz z facetem. No cóż... Twój problem.

2019-08-02T22:15:31 02:00, Guru:

Widzę że chcesz ojca uczyć jak dzieci robić? A takim jak ty bo nie twierdzę że jesteś homo, ale dajesz przyzwolenie tej tenczowej paradzie, dla mnie możesz być żydem islamista, eskimos ale nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy, do jeszcze ze być może z pokolenia u.b. Już mi się nie chce pisać

Nie chce ci się? Słusznie bo nić ciekawego nie piszesz. A czy jesteś żydem czy islamistą to twój problem. No to czemu wtykasz nos w nie swoje sprawy? Jeśli jesteś eskimosem to musisz jechać bardziej na północ. Tam ochłoniesz.

Dodaj ogłoszenie