#WspieramyLokalnyBiznes - sport i fitness - te firmy działają online i zdalnie w dolnośląskim

Newsroom 360
Newsroom 360
Wesprzyj lokalny biznes w dolnośląskim!
Wesprzyj lokalny biznes w dolnośląskim! PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z dolnośląskiego, w branży „sport i fitness”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w dolnośląskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „sport i fitness”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

SPORT I FITNESS - usługi (siłownie i indywidualne plany treningowe, treningi zdalne etc.)

Wrocław

ENTALPIA - fitness Babiniec

Przenieśliśmy treningu grupowe do rzeczywistości wirtualnej. Na naszej zamkniętej grupie facebookowej prowadzimy codzienne zajęcia na żywo.


Cross GYM

Treningi funkcjonalne, kettlebell


Wałbrzych

Planet Jump Sp z o o

Park trampolin


Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne AQUA-ZDRÓJ Spółka z o.o.

Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu to nowoczesny ośrodek turystyczno-sportowy, największy w Sudetach, oferujący bardzo szeroką gamę atrakcji dla każdego, kto chce aktywnie spędzić czas w niezwykłym miejscu. W tym wyjątkowym czasie zmieniamy się dla Was.
Codziennie w dni robocze ćwiczymy online i zachęcamy do spędzania aktywnie czasu w domu wraz z rodzinami. Zapraszamy o godz. 11.00 na bezpłatne lekcje wf dla dzieci, a o godz 20.00 na bezpłatne treningi online prowadzone przez doświadczonych instruktorów Top Trener Team.


Trzebnica

BSC Trzebnica

BSC Trzebnica, to studio treningowe dla kobiet, gdzie codziennie pomagamy wielu osobom schudnąć, zredukować cellulit, wspomóc zdrowie, poprawić kondycję, a jednocześnie dobrze się bawić. W aktualnej sytuacji prowadzimy treningi grupowe oraz personalne online. Razem możemy więcej!


Zobacz inne branże w regionie

Przygotuj swój turystyczny biznes na sezon

Wideo

Dodaj ogłoszenie