Wiosna dookoła Wrocławia: dziś odwiedziliśmy Oborniki...

  Wiosna dookoła Wrocławia: dziś odwiedziliśmy Oborniki Śląskie

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wiosna dookoła Wrocławia: dziś odwiedziliśmy Oborniki Śląskie
  Wiosna dookoła Wrocławia zawitała do Obornik Śląskich. Burmistrz Arkadiusz Poprawa zaprosił nas tutaj z okazji XI Dni Obornik Ślaskich. Pojawiliśmy się jednak nie tylko na tym wydarzeniu - z kamerą 360 stopni odwiedziliśmy też najciekawsze miejsca na terenie gminy, m.in. port nad Odrą w Urazie czy Wyższe Seminarium Duchowne Salwatorianów w Bagnie. Zobaczcie film i zdjęcia sferyczne - rozglądajcie się na nich, posługując się myszką lub gestami.
  Wiosna dookoła Wrocławia: dziś odwiedziliśmy Oborniki Śląskie

  Film 360 stopni - rozglądaj się wokół, posługując się myszką lub gestami
  Port w Urazie


  Wyższe Seminarium Duchowne Salwatorianów w Bagnie
  Dworzec i biblioteka w Obornikach Śląskich
  Park Miejski w Obornikach Śląskich
  Wzniesienie "Grzybek" w Obornikach Śląskich
  Świetlica w Jarach  WIOSNA DOOKOŁA WROCŁAWIA  "Wiosna dookoła Wrocławia" - to tytuł akcji, w ramach której w ciągu dwóch miesięcy dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl odwiedzą przynajmniej 20 gmin, miast i powiatów na Dolnym Śląsku. Pokażemy jak bardzo się zmieniają, będziemy szukali nieodkrytych dotąd miejsc, uśmiechniętych ludzi i Dolnoślązaków, którzy mogą zarazić innych swoją pasją. Pojawimy się w Waszych firmach, zapukamy do szkół i przedszkoli, będziemy brali udział w lokalnych wydarzeniach. Chcemy spotkać się z Wami!

  A relacje z naszych spotkań przedstawiamy Wam na GazetaWroclawska.pl w technologii 360 stopni - na zdjęciach i filmach, które pozwalają zobaczyć nie tylko to co przed obiektywem, ale i wszędzie wokół. Jeden ruch komputerowej myszki czy gest ręki na smartfonie wystarczy, abyście mogli sami rozejrzeć się po miejscach, które odwiedzamy i zobaczyć je dokładnie tak, jak widzieli je nasi dziennikarze.

  Kolejne przystanki już niebawem. W środę, 31 maja pojawimy się w Akademii Kuraszków, w sobotę - 3 czerwca - będziemy w Świeradowie-Zdroju, w niedzielę - 4 czerwca - spotkacie nas na Dniach Rodziny w Trzebnicy. W kolejnych dniach wybierzemy się także m.in. do Oławy, Polanicy-Zdroju, Borowa, Leśnej, Kłodzka, Wołowa, Długopola-Zdroju i Lądka-Zdroju..

  Możecie też zaprosić nas do siebie - piszcie na adres 360@gazeta.wroc.pl

  I bądźcie pewni, że nas zobaczycie! Dolny Śląsk przemierzamy specjalnie oznakowanym samochodem od partnera naszej akcji, którym jest Autoryzowany Salon i Serwis marki Volkswagen - Centrum Wrocław.

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Cykl "wiosna dookoła Wrocławia" to bardzo dobry pomysł.

  Leszek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 2

  W pobliżu jest wiele miejsc, które warto odwiedzić, a nie wszyscy o nich wiedzą.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo