Wielki Finał Brave Kids już we wtorek [FILM, ZAPOWIEDŹ]

sz
Za nami Wielki Finał Brave Kids Reunion. W niedzielę na scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu zaprezentowało się ponad trzydziestu młodych artystów z Iranu, Ugandy, Gruzji, Indii oraz Polski. To jednak nie koniec, bo największy spektakl dopiero przed nami. We wtorek (9 lipca) setka uczestników Brave Kids wystąpi przed publicznością w Wielkim Finale Brave Kids 2019 w Teatrze Polskim.

Mocny głos dzieci, które swoją postawą są w stanie zmienić świat. W takim duchu ponad stu młodych artystów Brave Kids wystąpiło w niedzielę przed publicznością Teatru Polskiego we Wrocławiu. Najpierw na deskach zaprezentowali się uczestnicy Brave Kids Reunion, czyli artyści z Iranu, Indii, Gruzji, Ugandy oraz Polski. Potem na scenę wkroczyła setka młodych artystów m.in. z Kenii, Palestyny, Peru, Kolumbii, Korei Północnej, Nikaragui, Indii.

– Niesamowita energia uczestników pokazała, że te dzieci naprawdę są w stanie zmienić świat. Przedpremierowy pokaz Wielkiego Finału Brave Kids udowodnił, że głos młodego pokolenia naprawdę jest ważny – zaznacza Iwona Frydryszak i zachęca do udziału w Wielkim Finale Brave Kids we wtorek, 9 lipca. – Mogę śmiało powiedzieć, że ten kto nie przyjdzie, naprawdę dużo straci. Tego spektaklu nie można przegapić – dodaje.

Za finałowy spektakl odpowiada międzynarodowa grupa instruktorów artystycznych: Mary Sadowska, Mateusz Godlewski, Creo Kellab, Gabriel Almagro, Arash Fattahi, Justyna Król, Kinga Maciejewska, Ashu Satvika Goyal, Jolanta Sikorska.

Projekt artystyczno-edukacyjny Brave Kids powstał w 2009 roku przy wrocławskim Brave Festival, jednym z najbardziej uznanych i prestiżowych wydarzeń kulturalnych Wrocławia i Polski. Głównym organizatorem i pomysłodawcą Brave Kids jest wrocławskie Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Pieśń Kozła. Edycje odbywające się w każdym z miast organizowane są w partnerstwie z lokalnymi organizacjami pozarządowymi i instytucjami kultury.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie