MKTG SR - pasek na kartach artykułów
5 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 32 160 zł...
fot. Piotr Krzyżanowski / Polska Press

Tutaj zarobisz ponad 10 tysięcy złotych. Najnowsze oferty pracy z Wrocławia i okolic

KIEROWNIK PROJEKTU INWESTYCYJNEGO

Wynagrodzenie brutto: 32 160 zł

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Zakres obowiązków:
Nadzorowanie i koordynowanie pracy osób odpowiedzialnych za wdrożenie projektu na każdej fazie projektu (od projektu inwestycyjnego do osiągnięcia uruchomienia produkcji i przekazania projektu do fabryki). Dostarczanie uzgodnionego tonażu i wydajności zgodnie z kryteriami sukcesu projektu, utrzymywanie wydajności poprzez budowanie zespołu rozruchowego BIC zapewniającego wszystkie niezbędne metodologie i działania w celu budowania kompetencji pracowników fabryki. Zapewnienie terminowego przygotowania wszelkich zezwoleń i pozwoleń zgodnie z lokalnymi władzami i potrzebami realizacji projektu we współpracy z rynkiem i fabryką.

Godziny pracy 9:00 – 16:00. Praca na czas określony: 01.03.2024 do 28.02.2027

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagania: wykształcenie wyższe, staż pracy 6 lat, koordynowanie pracy międzynarodowego zespołu, zarządzanie projektami, przygotowywanie wniosków inwestycyjnych, efektywne komunikowanie się na różnych, efektywne zarzadzanie zespołem pracowniczym, język angielski B1 w mowie i piśmie.

Kontakt: za pośrednictwem urzędu, Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, tel. 717701713