4 z 12
Wynagrodzenie brutto: od 11 250 do 12 700 zł (8000-9000 zł...
fot. Unsplash

Tutaj zarobisz ponad 10 tysięcy złotych. Najnowsze oferty pracy z Wrocławia i okolic

KIEROWCA PRZEWOZÓW MIĘDZYNARODOWYCH

Wynagrodzenie brutto: od 11 250 do 12 700 zł (8000-9000 zł netto)

Miejsce pracy: Strzelińska 13, 55-010 Żerniki Wrocławskie

Zakres obowiązków:
Przewóz towaru na terenie kraju i zagranicy. Miejsce pracy: obszar Europy.

Praca od poniedziałku do piątku. Godziny pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania: wykształcenie: podstawowe, staż pracy: brak wymagań, prawo jazdy kat C+E, kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy, ważne badania lekarskie.

Kontakt: Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Sp. z o.o., Strzelińska 13, 55-010 Żerniki Wrocławskie, tel. 71 333 95 28