Tropiki w mieście. Tak Wrocław w negliżu szukał ochłody [ZDJĘCIA]

JJ
Tak Wrocław w negliżu szukał ochłody
36,4 stopnia Celsjusza w cieniu pokazały dziś w najcieplejszym momencie dnia termometry Zakładu Klimatologii i Ochrony Atmosfery Uniwersytetu Wrocławskiego na Biskupinie. I choć do rekordu ciepła w mieście zabrakło 2,5 stopnia, wrocławianie gdzie się da szukali dziś ochłody. A dla wielu najlepszym sposobem było po prostu porzucenie zbędnego ubrania!

Wrocławianie szukają chłodu nie tylko na kąpieliskach, ale również w mniej zatłoczonych miejscach. Jak zawsze popularne są wały nad Odrą. W okolicach np. kładki Zwierzynieckiej (przy odrobinie szczęścia, trafi się nawet wolny cypelek nad samą rzeką) lub na polanie nad rzeką Oława w pobliżu mostu Rakowieckiego można poopalać się w spokoju i ciszy na świeżo skoszonej trawie.

Nie wszystkie popularne dotąd i chętnie odwiedzane w ubiegłych latach przez mieszkańców stolicy Dolnego Śląska miejsca nadają się jednak do plażowania. W wielu z nich, jak nigdy dotąd, polany między rzeką a wałami zamieniły się w zarośnięte łąki. Tak jest np. między mostami Jagiellońskimi a Warszawskimi lub w okolicach mostu Milenijnego.

Tylko dla dorosłych! Tańczyły nago w centrum Legnicy!

Najgorętsze miejsca we Wrocławiu. Unikajcie ich!

Wideo

Komentarze 65

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

s
sołtys

młode blond cielęcinki się grzeją, chyba są chętne haha

G
Gość

Jestescie dziennikarzami, czy marnymi podglądaczami? Wstyd Gazeto....

G
Gość
2019-06-26T21:33:26 02:00, Gość:

Po komentarzach widać jakie z was prostaki :-)

2019-06-26T22:13:55 02:00, Prostata:

Masz rację prostaku

2019-06-26T22:28:46 02:00, Gość:

Podzielam zdanie autora głównego komentarza... Niektóre posty świadczą o tym jacy ludzie tu komentują, ten temat jak widać pomaga wyciągać ich słomę z butów :P

2019-06-26T22:29:36 02:00, Gość:

Hej panie Prostata, jedno słówko: współczuję xD

2019-06-26T23:08:28 02:00, Prostata:

I wzajemnie

Dzięki, jak bedzie dokuczać - wspomnę tę troskę ;)

l
lekarza wam trzeba

jesteście chorzy w tej gazecie wrocławskiej

d
dr Kaftan

TYLKO Zboczeń Obleśny lepki i śmierdzący, incel fotografuje ludzi z ukrycia bez pytania o zgodę.. : /

G
Gość
2019-06-26T20:13:37 02:00, Yhm:

Nie życzyłbym sobie swojego zdjecia tutaj, nawet jeśli twarz niewidoczna. Troszkę poszanowania prywatności... Dramat.

2019-06-26T20:17:10 02:00, Gość:

To się nie rozwalaj jak prostytutka w miejscu publicznym, to będziesz mieć prywatność.

2019-06-26T20:26:01 02:00, Yhm:

Spójrz proszę na te zdjęcia wykonane z prawie "ukrycia". Chyba osoby na nich uwiecznione nie były tego świadome. A może się mylę? Jeśli wyraziły zgodę, to jestem w błędzie i tyle. Jeśli Tobie nie przeszkadza fotografowanie siebie w czasie kiedy wypoczywasz to zazdroszczę liberalizmu. Na koniec, dla Twojej wiadomości - nie rozwalam się jak prostytutka, korzystam z przestrzeni publicznej w sposób zgodny z ogólnie przyjętymi zasadami współżycia społecznego i zdrowego rozsądku.

2019-06-26T20:28:32 02:00, Gość:

Nie sadź się tak, ryje tych ekshibicjonistów są zamazane. A rozbieranie się i obrzydzanie ludziom obiadu wykracza daleko poza ramy "gólnie przyjętymi zasadami współżycia społecznego i zdrowego rozsądku."

To po kiego tu zaglądasz pajacu.

G
Gość
2019-06-26T20:57:33 02:00, anty Wieś DSR DWR:

wieśniara z gołą dupą. Brawo. Breslau stolica kultury. Same wieśniaki

Niemiecki śmieciu, breslau nie istnieje od 1945r, dziadek ss nie mówił tego tobie?

G
Gość
2019-06-26T22:45:43 02:00, Gość:

Nie wierzę, wrocławska ty szmatławcu... Jebane paparazzi, zdjęcia jak do fap folderu. Tak się kurwa nie robi. Poziom niedojebania tej gazety osiągnął kolejny poziom!

Niemiecki poziom.

G
Gość
2019-06-26T20:52:34 02:00, Gość:

Kiedy polski motłoch zrozumie, że łażenie po mieście w klapkach i bez koszulki nie jest ok? To nie plaża ani wioska w jakiej mieszkali. Dlaczego w Madrycie tak nie chodzą ani w Atenach. To tylko środkowo europejska mentalność bo podobny chlew jest na Słowacji, Ukrainie i krajach Bałkańskich.

2019-06-27T01:53:52 02:00, Gość:

Masz rację, tylko prostak i bydło łazi po mieście bez koszuli!

Nie porównuj Słowian do reszty zachodniej hołoty, jak ci źle to wypad do adolfa, tam będziesz nagrodzony.

G
Gość
2019-06-27T07:12:11 02:00, Gość:

nie wierze w to co właśnie zobaczyłem...

Najpierw prawa kobiet, seksizm, polacy tacy źli, a teraz wrzucają jakieś zdjęcie rozebranych dziewczyn... słów brak..

Niemiecki brukowiec, czego oczekujesz?

...
2019-06-26T22:16:48 02:00, Kretyn nie ojciec:

Tatusia, który naraził dziecko na takie słońce powinno zamknąć się w pełnym słońcu w samochodzie z włączonym na ful ogrzewaniem.

dokładnie tak, nie wspominając o dotkliwej karze finansowej

G
Gość

A macie zgodę na wykorzystanie wizerunku tych osób na zdjęciach? W myśl ustawy prawo prasowe wizerunek tych osób podlega prawnej ochronie !!!

G
Gość

wywalono pieniadze po powodzi 97r na oczyszczenie łąk przed wałami , a w tej chwili powyrastały tam drzewa i w razie duzej wody zaś będzie bieda

np w rejonie Biskupina

G
Gość
2019-06-27T07:23:01 02:00, Kamila:

Jeśli chodzi o negliż to zapraszam na Trestno . Bo tam nie dość że można sie poopalać nago to jeszcze troszkę pobzykać na łonie natury ... Pozdrawiam Wrocławskich Naturystów

2019-06-27T07:30:06 02:00, Gosia:

Dokładnie ... również pozdrawiam naturystów i zapraszam na forum www.zbiornik.com Dolny Śląsk naturyści ..

Ale tam rzeki w pobliżu nie ma, Sahara ?

I
Igma
2019-06-27T00:07:22 02:00, Gość:

Naprawdę? Bawicie się w podglądaczy? :(

Podglądacz do podglądacza;

Co dzisiaj robimy?

Zobaczymy.

Dodaj ogłoszenie