SOŁTYS ROKU | Materiały promocyjne | Numery 1601 - 2000

MW
  • Materiały są uporządkowane według numerów w głosowaniu przypisanych poszczególnym sołtysom.
  • Aby pobrać grafikę na Facebook, wystarczy odnaleźć kandydata w tabeli poniżej i kliknąć w nazwę wybranego projektu.
  • Projekt otworzy się w oknie przeglądarki. Należy zapisać ją na swoim urządzeniu (na komputerze: prawy klawisz myszki -> Zapisz obraz jako...)
  • Grafikę można zawiesić na stronie sołectwa, gminy lub innych zaprzyjaźnionych stronach www, lub wydrukować i wyeksponować na terenie miejscowości, wsi, można je również wydrukować w formacie ulotek do rozdania mieszkańcom wsi
  • Grafiki można zamieszczać na Facebooku na prywatnych profilach, fanpage'ach i stronach www.
  • Wybierz dobrą godzinę publikacji posta. To powinien być czas, w którym wielu Twoich znajomych lub fanów zagląda na Facebooka.
  • Publikując post na Facebooku napisz w nim kilka słów zachęcających do głosowania. Poproś o lajkowanie, udostępnianie i komentowanie posta. Później odpowiadaj na komentarze - dzięki temu Twój post wyświetli się u większej liczby znajomych lub fanów.
  • Najlepszym i najskuteczniejszym działaniem na Facebooku jest utworzenie Wydarzenia dotyczącego udziału w plebiscycie i zaproszenie wszystkich znajomych lub fanów.
  • Jeśli w tabeli brakuje materiałów dla Ciebie lub jeśli chcesz wprowadzić jakieś poprawki napisz na marketing@gazeta.wroc.pl lub zadzwoń pod nr 512 499 815
1601Joanna Musiał, PaniowiceGrafika na FB
1602Marta Rogala, PęgówGrafika na FB
1603Arkadiusz Winter, PiekaryGrafika na FB
1604Ryszard Węgłowski, PrzecławiceGrafika na FB
1605Mieczysław Czarny, RakówGrafika na FB
1606Martyna Ostaszewska, RościsławiceGrafika na FB
1607Dawid Stawiak, SiemianiceGrafika na FB
1608Natalia, UrazGrafika na FB
1609Wojciech Osiński, Wielka LipaGrafika na FB
1610Jolanta Łojkuc, WilczynGrafika na FB
1611Monika Mączka, ZajączkówGrafika na FB
1612Mirosława Szymczyszyn, BorówGrafika na FB
1613Czesław Suchacki, BorówekGrafika na FB
1614Tomasz Podobiński, BrzeźnoGrafika na FB
1615Jacek Oksiński, BudziczGrafika na FB
1616Ryszard Nowak, ChodlewkoGrafika na FB
1617Maria Zalewska, DębnicaGrafika na FB
1618Krzysztof Pawełkowicz, GolaGrafika na FB
1619Henryk Dyjak, GórowoGrafika na FB
1620Andrzej Podrygajło, JagoszyceGrafika na FB
1621Jan Jakubiak, Kaszyce WielkieGrafika na FB
1622Grzegorz Piotrowski, KopaszynGrafika na FB
1623Wanda Maryniak, KosinowoGrafika na FB
1624Zofia Koncewicz, Krościna MałaGrafika na FB
1625Grażyna Wirecka, Krościna WielkaGrafika na FB
1626Agata Gorazdowska, Ligota StrupińskaGrafika na FB
1627Andrzej Butrak, LigotkaGrafika na FB
1628Ewelina Fajer, Pawłów TrzebnickiGrafika na FB
1629Sławomir Tomaszek, PększynGrafika na FB
1630Artur Garliński, Pietrowice MałeGrafika na FB
1631Katarzyna Chuchrak, PiotrkowiceGrafika na FB
1632Mieczysława Klimek, PrusiceGrafika na FB
1633Anna Korzeniowska, SkokowaGrafika na FB
1634Janina Słota, StrupinaGrafika na FB
1635Andrzej Syrnyk, ŚwierzówGrafika na FB
1636Wiesław Gryz, WilkowaGrafika na FB
1637Dorota Olszańska, WszemirówGrafika na FB
1638Kazimierz Koziełko, Zakrzewo - RaszowiceGrafika na FB
1639Małgorzata Wojciechowska, BędkowoGrafika na FB
1640Kamil Czajkowski, Biedaszków MałyGrafika na FB
1641Andrzej Janik, Biedaszków WielkiGrafika na FB
1642Ewa Warzecha, BlizocinGrafika na FB
1643Arletta Majder, BoleścinGrafika na FB
1644Barbara Świdzińska, BrochocinGrafika na FB
1645Krystyna Borecka-Roszak, BrzezieGrafika na FB
1646Tadeusz Cepiel, BrzykówGrafika na FB
1647Edward Sikora, CerekwicaGrafika na FB
1648Zenobiusz Modliborski, DomanowiceGrafika na FB
1649Ewelina Turlej-Szyjka, DroszówGrafika na FB
1650Ewelina Chorzępa, Głuchów GórnyGrafika na FB
1651Marta Nowak, JaszyceGrafika na FB
1652Bogusława Kubica, JaźwinyGrafika na FB
1653Tomasz Katura, KobyliceGrafika na FB
1654Zbigniew Magdziarz, KoczurkiGrafika na FB
1655Józef Zabiegalski, KomorowoGrafika na FB
1656Lidia Warjan, KomorówkoGrafika na FB
1657Elżbieta Sroga, KoniowoGrafika na FB
1658Maria Ciepluch, KsięginiceGrafika na FB
1659Marcin Pietrasik, KuźniczyskoGrafika na FB
1660Tadeusz Jakubowski, LigotaGrafika na FB
1661Anna Pałka, MalczówGrafika na FB
1662Stanisław Krawiec, MałuszynGrafika na FB
1663Anna Nowaczek, MarcinowoGrafika na FB
1664Irena Hamkało, MasłowiecGrafika na FB
1665Jolanta Kot, MasłówGrafika na FB
1666Marek Paszkot, Nowy DwórGrafika na FB
1667Renata Szwed, PiersnoGrafika na FB
1668Bożena Durbajło, RaszówGrafika na FB
1669Dorota Pietrzak, RzepotowiceGrafika na FB
1670Kamil Ankier, SkarszynGrafika na FB
1671Anna Maśluk, SkoroszówGrafika na FB
1672Honorata Krzemińska, SulisławiceGrafika na FB
1673Marta Piasecka, SzczytkowiceGrafika na FB
1674Jan Bojakowski, ŚwiątnikiGrafika na FB
1675Dorota Włodarska, Taczów MałyGrafika na FB
1676Renata Bisikiewicz, Taczów WielkiGrafika na FB
1677Grażyna Łapucha, Ujeździec MałyGrafika na FB
1678Cecylia Rudownik, Ujeździec WielkiGrafika na FB
1679Małgorzata Kralka, WęgrzynówGrafika na FB
1680Dominik Roguski, KrynicznoGrafika na FB
1681Józefa Bebłocińska, KrzyżanowiceGrafika na FB
1682Daniela Ciecierska, Ligota PięknaGrafika na FB
1683Aneta Kasprzyk, MachniceGrafika na FB
1684Dorota Kuleta, MalinGrafika na FB
1685Alicja Walęcka, MieniceGrafika na FB
1686Magdalena Wesołowska, OzorowiceGrafika na FB
1687Janusz Papała, PierwoszówGrafika na FB
1688Barbara Wilk, PiotrkowiczkiGrafika na FB
1689Jerzy Szczerbik, PsaryGrafika na FB
1690Stanisław Szczypkowski, RogożGrafika na FB
1691Bronisław Stawiński, StrzeszówGrafika na FB
1692Marek Łukaszek , SzewceGrafika na FB
1693Marcin Ziętek, SzymanówGrafika na FB
1694Roman Piworowicz, Wisznia MałaGrafika na FB
1695Katarzyna Janik, Wysoki KościółGrafika na FB
1696Mieczysław Gnitecki, BudczyceGrafika na FB
1697Piotr Pluta, CielętnikiGrafika na FB
1698Jadwiga Zawada, CzachowoGrafika na FB
1699Beata Borowiak, CzeszówGrafika na FB
1700Daniel Szwed, Głuchów DolnyGrafika na FB
1701Agnieszka Wójcik, GrochowaGrafika na FB
1702Wiesław Sędkowski, KałowiceGrafika na FB
1703Leszek Długosz, LudgierzowiceGrafika na FB
1704Sławomir Dąbrowski, MiłonowiceGrafika na FB
1705Agata Woloszczuk, NiedaryGrafika na FB
1706Kazimierz Domagała, PęciszówGrafika na FB
1707Kazimiera Mostek, PstrzejowiceGrafika na FB
1708Janusz Szymczyszyn, PrawociceGrafika na FB
1709Izabella Grzelak, RzędziszowiceGrafika na FB
1710Artur Paździerz, RadłówGrafika na FB
1711Daniel Zalewski, SędziceGrafika na FB
1712Anna Stąporek, SkotnikiGrafika na FB
1713Krzysztof Waleszczuk, Sucha WielkaGrafika na FB
1714Czesław Warzecha, TarnowiecGrafika na FB
1715Milena Gąsiorek, TrzęsowiceGrafika na FB
1716Jolanta Wojtala, ZłotówGrafika na FB
1717Monika Jasik, ZawoniaGrafika na FB
1718Marta Stępień, ZłotówekGrafika na FB
1719Jan Owczarek, BarkowoGrafika na FB
1720Mirela Chorążyczewska – Główka, BorekGrafika na FB
1721Józef Wiktorowicz, BorzęcinGrafika na FB
1722Maria Rybka, BychowoGrafika na FB
1723Edward Machi, ChodlewoGrafika na FB
1724Mariusz Kunicki, GarbceGrafika na FB
1725Mariola Kreczmer, DębnoGrafika na FB
1726Joanna Tadeusiak - Bocianowska, DombrosławiceGrafika na FB
1727Irena Stachowska, GatkaGrafika na FB
1728Czesław Cichosz, GrądzikGrafika na FB
1729Andrzej Kubik, KanclerzowiceGrafika na FB
1730Krystyna Cych, KarniceGrafika na FB
1731Grzegorz Lewandowski, Kaszyce MilickieGrafika na FB
1732Anita Rudnicka, KędzieGrafika na FB
1733Stanisław Błoński, KliszkowiceGrafika na FB
1734Stanisław Łobocki, KorzeńskoGrafika na FB
1735Anna Tatarek, Książęca WieśGrafika na FB
1736Władysław Celary, LaskowaGrafika na FB
1737Emil Olejnik, ŁapczyceGrafika na FB
1738Barbara Borucka, MorzęcinoGrafika na FB
1739Dariusz Gierus, NiezgodaGrafika na FB
1740Andrzej Majewski, OsiekGrafika na FB
1741Łukasz Golasiński, PowidzkoGrafika na FB
1742Sylwia Sułek – Balcerzak, PrzedkowiceGrafika na FB
1743Mariusz Hantke, PrzywsieGrafika na FB
1744Sławomir Rabczuk, RadziądzGrafika na FB
1745Emil Frydlewicz, Ruda ŻmigrodzkaGrafika na FB
1746Iwona Wlazło, SanieGrafika na FB
1747Mieczyslawa Osak, WęglewoGrafika na FB
1748Zofia Maksymowicz, ŻmigródekGrafika na FB
1749Piotr Filip, BorównoGrafika na FB
1750Zbigniew Mokrzycki, Czarny BórGrafika na FB
1751Franciszek Koczerga, GrzędyGrafika na FB
1752Eugeniusz Chudziak, Grzędy GórneGrafika na FB
1753Alicja Wywiał, JaczkówGrafika na FB
1754Agnieszka Wtorek, WitkówGrafika na FB
1755Grażyna Szulc, Golińsk, Gmina GłuszycaGrafika na FB
1756Maja Sadowy, Kowalowa, Gmina GłuszycaGrafika na FB
1757Maksymilian Fonfara, Łączna, Gmina GłuszycaGrafika na FB
1758Kamila Milewska, Nowe Siodło, Gmina GłuszycaGrafika na FB
1759Józef Kucharski, Różana, Gmina GłuszycaGrafika na FB
1760Urszula Sawińska, Rybnica Leśna, Gmina GłuszycaGrafika na FB
1761Lidia Frąckowiak, Sokołowsko, Gmina GłuszycaGrafika na FB
1762Iwona Bandurska-Szewczyk, Unisław Śląski, Gmina GłuszycaGrafika na FB
1763Grażyna Szulc, GolińskGrafika na FB
1764Maja Sadowy, KowalowaGrafika na FB
1765Maksymilian Fonfara, ŁącznaGrafika na FB
1766Kamila Milewska, Nowe SiodłoGrafika na FB
1767Józef Kucharski, RóżanaGrafika na FB
1768Urszula Sawińska, Rybnica Leśna Grafika na FB
1769Lidia Frąckowiak, SokołowskoGrafika na FB
1770Iwona Bandurska - Szewczyk, Unisław ŚląskiGrafika na FB
1771Katarzyna Barecka , CieszówGrafika na FB
1772Arkadiusz Karczmarz, ChwaliszówGrafika na FB
1773Krystyna Pałczyńska, GostkówGrafika na FB
1774Irena Skulska, JabłówGrafika na FB
1775Sylwia Naborczyk, LubominGrafika na FB
1776Alicja Stępnik, Nowe BogaczowiceGrafika na FB
1777Anna Wieliczko, Stare BogaczowiceGrafika na FB
1778Piotr Pruszyński, StrugaGrafika na FB
1779Piotr Pol, DziećmorowiceGrafika na FB
1780Leszek Malinowski, GlinnoGrafika na FB
1781Tomasz Sobczyk, JugowiceGrafika na FB
1782Anna Sałapatek, MichałkowaGrafika na FB
1783Mieczysław Sidor, NiedźwiedzicaGrafika na FB
1784Anna Madej, OlszyniecGrafika na FB
1785Franciszek Kawaler, RzeczkaGrafika na FB
1786Maria Radlińska, WalimGrafika na FB
1787Zdzisława Wasilewicz-Pietrzyk, Zagórze ŚląskieGrafika na FB
1788Piotr Czarny, BukowiceGrafika na FB
1789Dorota Kobylarz, GodzięcinGrafika na FB
1790Ireneusz Fura, GrodzanówGrafika na FB
1791Jan Jerzy Sychla, JodłowiceGrafika na FB
1792Honorata Franczukowska, NaborówGrafika na FB
1793Monika Wiśniewska, Pogalewo WielkieGrafika na FB
1794Paweł Uran, Pogalewo MałeGrafika na FB
1795Jacek Księżnik, PyszącaGrafika na FB
1796Sylwia Żuczek, RadeczGrafika na FB
1797Edward Buraczyński, Stary DwórGrafika na FB
1798Andrzej Borowiak, WałyGrafika na FB
1799Marian Kołodziejczyk, ŻerkówGrafika na FB
1800Jadwiga Wierzbowska, ŻerkówekGrafika na FB
1801Helena Tomaszewska, AleksandrowiceGrafika na FB
1802Eugeniusz Osowski, BaszynGrafika na FB
1803Jadwiga Rosa, Białawy MałeGrafika na FB
1804Elżbieta Żygadło, Białawy WielkieGrafika na FB
1805Halina Szurlej, Boraszyce MałeGrafika na FB
1806Ryszard Bielecki, Boraszyce WielkieGrafika na FB
1807Barbara Śliwińska, BrzózkaGrafika na FB
1808Zdzisław Fąfara, BudkówGrafika na FB
1809Stanisława Masłowska, Buszkowice MałeGrafika na FB
1810Wojciech Myrdzio, ChwałkowiceGrafika na FB
1811Henryk Sawczyn, DąbieGrafika na FB
1812Natalia Niedzielska, DomaniceGrafika na FB
1813Józef Kaczmarek, GłębowiceGrafika na FB
1814Jan Maślejak, GryżyceGrafika na FB
1815Wioletta Wysoczańska, GrzeszynGrafika na FB
1816Małgorzata Kowalska, IwnoGrafika na FB
1817Antoni Opacki, JakubikowiceGrafika na FB
1818Mariusz Fałat, KleszczowiceGrafika na FB
1819Agnieszka Karasińska, KonaryGrafika na FB
1820Izabela Łyczba, KozowoGrafika na FB
1821Tomasz Bandura, KrzelówGrafika na FB
1822Maria Buczak, ŁazyGrafika na FB
1823Jolanta Budzińska, MałowiceGrafika na FB
1824Joanna Kacprzak, Moczydlnica KlasztornaGrafika na FB
1825Tomasz Raube, MorzynaGrafika na FB
1826Andrzej Ulmaniec, OrzeszkówGrafika na FB
1827Jacek Żelichowski, PiskorzynaGrafika na FB
1828Maciej Kiałka, PrzyborówGrafika na FB
1829Anna Gil, RajczynGrafika na FB
1830Ryszard Tomaś, Rogów WołowskiGrafika na FB
1831Wiesław Stępień, RudawaGrafika na FB
1832Halina Juszczyk, SłupGrafika na FB
1833Krystyna Przepiórka, SmogorzówekGrafika na FB
1834Emilia Michalak, Smogorzów WielkiGrafika na FB
1835Józef Szataniak, StaszowiceGrafika na FB
1836Kamil Miłuch, StryjnoGrafika na FB
1837Adrian Wawrzyniak, TurzanyGrafika na FB
1838Alicja Miszczyszyn, WęglewoGrafika na FB
1839Regina Grębosz, WęgrzceGrafika na FB
1840Ryszard Kisielewicz, Wińsko,PolnaGrafika na FB
1841Wioletta Grześkowiak, WrzeszówGrafika na FB
1842Barbara Żeliźniak, WyszęciceGrafika na FB
1843Barbara Podbucka, BoraszynGrafika na FB
1844Agnieszka Jaguś, BożeńGrafika na FB
1845Jan Druzgała, DębnoGrafika na FB
1846Tomasz Pogwizd, DomaszkówGrafika na FB
1847Justyna Brzózka, GarwółGrafika na FB
1848Krystyn Skawiński, GlinianyGrafika na FB
1849Leszek Heluszka, GolinaGrafika na FB
1850Adam Góra, GródekGrafika na FB
1851Adam Grodzki, Krzydlina MałaGrafika na FB
1852Ryszard Szelewa, Krzydlina WielkaGrafika na FB
1853Franciszka Benedykt, LipnicaGrafika na FB
1854Zbigniew Posacki, LubiążGrafika na FB
1855Justyna Wrona, ŁososiowiceGrafika na FB
1856Dariusz Leciejewski, MikorzyceGrafika na FB
1857Jadwiga Pasek, MiłczGrafika na FB
1858Adam Pach, Moczydlnica DworskaGrafika na FB
1859Aneta Krupka, MojęciceGrafika na FB
1860Stefania Kubiak, NieszkowiceGrafika na FB
1861Jan Domański, PawłoszewoGrafika na FB
1862Mariusz Jędryka, PełczynGrafika na FB
1863Elżbieta Kutna, PrawikówGrafika na FB
1864Mieczysław Cap, ProszkowaGrafika na FB
1865Marta Mosiek, PiotroniowiceGrafika na FB
1866Adam Mazurczak, RudnoGrafika na FB
1867Jan Wiącek, RatajeGrafika na FB
1868Helena Taper, SiodłkowiceGrafika na FB
1869Artur Nowicki, SławowiceGrafika na FB
1870Anna Pietras, StęszówGrafika na FB
1871Jan Łukasik, StobnoGrafika na FB
1872Kazimierz Oleksy, StraszowiceGrafika na FB
1873Anna Ignasiak, Stary WołówGrafika na FB
1874Korzeniowska, TarchaliceGrafika na FB
1875Arkadiusz Mirecki, Uskorz MałyGrafika na FB
1876Wiesława Sawa, Uskorz WielkiGrafika na FB
1877Agnieszka Łukaszewska, WrzosyGrafika na FB
1878Jadwiga Wysopal, WarzęgowoGrafika na FB
1879Celina Mastela, ZagórzyceGrafika na FB
1880Stanisław Pawlik, Chrząstawa MałaGrafika na FB
1881Marcin Ratajczyk, Chrząstawa WielkaGrafika na FB
1882Ryszard Maćków, CzernicaGrafika na FB
1883Jerzy Siatka, DobrzykowiceGrafika na FB
1884Tadeusz Fugol, GajkówGrafika na FB
1885Marzena Zabawska, JeszkowiceGrafika na FB
1886Beata Jakielaszek, Kamieniec WrocławskiGrafika na FB
1887Paweł Falkiewicz, KrzykówGrafika na FB
1888Ryszard Wychudzki, ŁanyGrafika na FB
1889Zdzisław Dobrzański, Nadolice MałeGrafika na FB
1890Leszek Kusiak, Nadolice WielkieGrafika na FB
1891Jarosław Jagielski , RatowiceGrafika na FB
1892Kamil Antas, WojnowiceGrafika na FB
1893Krzysztof Wiśniewski, BąkówGrafika na FB
1894Teresa Cygal, BielawaGrafika na FB
1895Artur Madaliński, BierzyceGrafika na FB
1896Zofia Szelągiewicz, BorowaGrafika na FB
1897Elżbieta Świerczyńska, Brzezia ŁąkaGrafika na FB
1898Grażyna Ziomek, BudziwojowiceGrafika na FB
1899Agata Krzynówek-Krysa, BukowinaGrafika na FB
1900Roman Frej, BykówGrafika na FB
1901Marzena Żyża, DąbrowicaGrafika na FB
1902Rafał Barański, DługołękaGrafika na FB
1903Tomasz Maliga, DobroszówGrafika na FB
1904Joanna Janusz, DomaszczynGrafika na FB
1905Henryk Miziniak, GodzieszowaGrafika na FB
1906Marek Szymanowicz, JaksonowiceGrafika na FB
1907Mariola Tryba, JanuszkowiceGrafika na FB
1908Sylwia Żurkiewicz, KamieńGrafika na FB
1909Wanda Saltarska, KątnaGrafika na FB
1910Dorota Maciejczyk, KępaGrafika na FB
1911Józef Wantrych, KiełczówGrafika na FB
1912Marzena Dzięgała, KiełczówekGrafika na FB
1913Zbigniew Łanowy, KrakowianyGrafika na FB
1914Krzysztof Świątek, ŁosiceGrafika na FB
1915Gabriela Podsiadły, ŁozinaGrafika na FB
1916Andrzej Szmundrowski, MichałowiceGrafika na FB
1917Barbara Król Sobocińska, MirkówGrafika na FB
1918Paweł Wrzos, OleśniczkaGrafika na FB
1919Salomea Wanda Fidler, PasikurowiceGrafika na FB
1920Renata Szrek, PiecowiceGrafika na FB
1921Andrzej Szostak, PietrzykowiceGrafika na FB
1922Krzysztof Florek, PruszowiceGrafika na FB
1923Kamila Kochaniec, RakówGrafika na FB
1924Monika Szczepaniak, RamiszówGrafika na FB
1925Paweł Rozłąkowski, SiedlecGrafika na FB
1926Zofia Ksel, SkałaGrafika na FB
1927Izydor Kamiński, StępinGrafika na FB
1928Michał Ciosek, SzczodreGrafika na FB
1929Ryszard Bąba, ŚliwiceGrafika na FB
1930Ryszard Chmielewski, TokaryGrafika na FB
1931Bolesław Mróz, WęgrówGrafika na FB
1932Wojciech Maciąga, WilczyceGrafika na FB
1933Paweł Dzitkowski, ZaprężynGrafika na FB
1934Teresa Oleksak, BiskupiceGrafika na FB
1935Andrzej Ligas, DankowiceGrafika na FB
1936Jan Kanak, GlinicaGrafika na FB
1937Dorota Urzędowska, JanówekGrafika na FB
1938Marcin Matras, Jezierzyce WielkieGrafika na FB
1939Paweł Pacułt, Jordanów ŚląskiGrafika na FB
1940Robert Rajchert, KarolinGrafika na FB
1941Bogusława Pańko, MlecznaGrafika na FB
1942Wioletta Batóg, PiotrówekGrafika na FB
1943Ryszard Ciróg, PopowiceGrafika na FB
1944Wiesław Czyż, Pożarzyce IGrafika na FB
1945Albert Szarow, Pożarzyce IIGrafika na FB
1946Andrzej Brzeźny, TomiceGrafika na FB
1947Ewa Pisarska, WilczkowiceGrafika na FB
1948Zbigniew Wertelecki, Winna GóraGrafika na FB
1949Diana Kuszyńska, Baranowice-BliżGrafika na FB
1950Edyta Janiszewska, BogdaszowiceGrafika na FB
1951Jolanta Szulc, CesarzowiceGrafika na FB
1952Wiesław Michór, CzerńczyceGrafika na FB
1953Marek Kuzdrowski, Gądów- JaszkotleGrafika na FB
1954Grzegorz Kołcz, Gniechowice - Stary DwórGrafika na FB
1955Mariusz Kuźnik, GórzyceGrafika na FB
1956Marian Płanik, KamionnaGrafika na FB
1957Jan Żygadło, KębłowiceGrafika na FB
1958Ireneusz Mykicz, KilianówGrafika na FB
1959Janusz Bronowicki, KozłówGrafika na FB
1960Mirosława Honc, KrzeptówGrafika na FB
1961Wiesława Grygiel-Bury, MałkowiceGrafika na FB
1962Alina Witek, Mokronos DolnyGrafika na FB
1963Szczepan Wielogórski, Mokronos GórnyGrafika na FB
1964Marek Chwastyk, Nowa Wieś KąckaGrafika na FB
1965Magdalena Socha, Nowa Wieś WrocławskaGrafika na FB
1966Jerzy Kuriata, PełcznicaGrafika na FB
1967Bogdan Ilnicki, PietrzykowiceGrafika na FB
1968Alina Piórkowska, RomnówGrafika na FB
1969Jerzy Bremer, RybnicaGrafika na FB
1970Irena Hajdasz, Sadków-SadkówekGrafika na FB
1971Grzegorz Mitek, SadowiceGrafika na FB
1972Czesława Osowska, SamotwórGrafika na FB
1973Józef Proskin, SkałkaGrafika na FB
1974Wiśniewski Edward, Smolec - CentrumGrafika na FB
1975Piotr Sobko, Smolec - Osiedle LeśneGrafika na FB
1976Krzysztof Bujak, Smolec - ZatorzeGrafika na FB
1977Kazimiera Muchorowska, SokolnikiGrafika na FB
1978Mirosław Pawlaczyk, Sośnica- RóżaniecGrafika na FB
1979Władysław Matkowski, StoszyceGrafika na FB
1980Tadeusz Stańczyk, StrzeganowiceGrafika na FB
1981Grażyna Węgłowska, SzymanówGrafika na FB
1982Sławomir Pękala, Wszemiłowice- JurczyceGrafika na FB
1983Władysław Niedźwiedzki, Wojtkowice KrobielowiceGrafika na FB
1984Władysław Poleszczuk, Zachowice- StradówGrafika na FB
1985Jowita Piątkowska, ZabrodzieGrafika na FB
1986Jadwiga Kowalczyk, ZybiszówGrafika na FB
1987Małgorzata Polis, BąkiGrafika na FB
1988Wanda Gołębiewska, Bielany WrocławskieGrafika na FB
1989Jan Fronia, Biskupice PodgórneGrafika na FB
1990Anna Janecka, BudziszówGrafika na FB
1991Janusz Kowalski, ChrzanówGrafika na FB
1992Stanisław Kurek, CieszyceGrafika na FB
1993Anna Wilisowska, DamianowiceGrafika na FB
1994Agnieszka Kucharska, DobkowiceGrafika na FB
1995Anna Gubernator, DomasławGrafika na FB
1996Krystyna Kochańczyk, JaszowiceGrafika na FB
1997Jan Biesiada, KobierzyceGrafika na FB
1998Justyna Kozioł, KrólikowiceGrafika na FB
1999Andrzej Włodarski, KrzyżowiceGrafika na FB
2000Wiesław Pacholik, KsięginiceGrafika na FB

Wideo