Marcin Kaźmierczak
Młodzi piłkarze Zrywu zwyciężyli we wszystkich meczach
Młodzi piłkarze Zrywu zwyciężyli we wszystkich meczach Marcin Kaźmierczak
Młodzi piłkarze Zrywu Kotla najlepsi na Orliku w Radwanicach

We wtorek, 30 czerwca, w Radwanicach odbyły się eliminacje strefowe turnieju piłkarskiego "Puchar Lata - Orlik 2015". Zawody rozegrano w ramach XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi i Miast.

W rozgrywkach zwyciężyli młodzi zawodnicy GLKS Zryw Kotla, trenowani przez Zdzisława Stachowa. W pokonanym polu zostawili drużyny z powiatów: głogowskiego, polkowickiego, lubińskiego i górowskiego.

Młodzi kotlanie, którzy startowali w kategorii chłopców do 13 roku życia, wygrali wszystkie cztery spotkania.

Piłkarze z Kotli zdobyli także jedno wyróżnienie indywidualne. Dawid Zaleśny ze został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.
Dzięki zwycięstwu drużyna Zrywu wansowała do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 22 sierpnia w Głogowie.