3 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Oferta pracy: AUDYTOR WEWNĘTRZNY...
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Praca we Wrocławiu. Oferty z zarobkami w wysokości 10 tys. zł lub więcej! [11.10.2021]

AUDYTOR WEWNĘTRZNY

Oferta pracy: AUDYTOR WEWNĘTRZNY
Numer oferty: StPr/21/6387
Numer w EURES: 1620@StPr/21/6387
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

WARUNKI PRACY I PŁACY
Miejsce pracy: u. Szczytnicka 9, 50-382 Wrocław
Zakres obowiązków:
1. Przeprowadzanie miejscowych audytów biznesowych funkcji CS zlokalizowanych w Polsce, wykonywanie zdalnych jak i wyjazdowych audytów procesów przeprowadzanych w innych biurach CS;
2. Ocena skuteczności narzędzi kontroli banku, ocena ich zgodności z prawem, przepisami i najlepszymi praktykami, wskazanie praktycznych rozwiązań biznesowych umożliwiających zminimalizowanie wykrytych ryzyk;
3. Udział w procesie planowania audytów, w tym także przeprowadzanie ocen procesów oraz przygotowywanie audytowych procedur testowych;
4. Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej przydzielonych procedur audytowych, identyfikacja problemów audytowych, prezentacja obserwacji audytowych kadrze zarządzającej i przygotowywanie raportów audytowych.
5. Wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: 12 000 zł

WYMAGANIA
Wymagania konieczne: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - C1 - zaawansowany
Inne wymagania: mile widziane wykształcenie finansowe lub pokrewne, staż pracy ponad 5,5 lat doświadczenia zawodowego, w tym doświadczenie na stanowisku audytora w firmie międzynarodowej, konsultingowej, umiejętność pracy zespołowej, wysokie zdolności kontrolne i umiejętność bezpośredniego angażowania się w rozwiązywanie problemów, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, zdolność ustalania priorytetów, wspaniała organizacja

DANE PRACODAWCY
Pracodawca: CREDIT SUISSE (POLAND) Sp. z o.o.
Kontakt e-mail: [email protected]