2 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Oferta pracy: STARSZY MANAGER PRODUKCJI...
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Praca we Wrocławiu. Oferty z zarobkami w wysokości 10 tys. zł lub więcej! [11.10.2021]

STARSZY MANAGER PRODUKCJI

Oferta pracy: STARSZY MANAGER PRODUKCJI
Numer oferty: StPr/21/5996
Numer w EURES: 1620@StPr/21/5996
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

WARUNKI PRACY I PŁACY
Miejsce pracy: ul. Współpracy 1, 55-040 Biskupice Podgórne
Zakres obowiązków: przygotowywanie średnio i długookresowych planów produkcji, komunikacja z kontrahentami, sporządzanie ewidencji produkcji
Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony, przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata
Wynagrodzenie brutto: 20 000 zł

WYMAGANIA
Wymagania konieczne: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), znajomość języków: koreański w mowie i piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie i piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Inne wymagania: staż pracy min. pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku, umiejętność planowania i organizowania procesów produkcji, monitorowanie strategii produkcji

DANE PRACODAWCY
Pracodawca: DSC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kontakt: aplikacje należy składać osobiście: ul. Współpracy 1, 55-040 Biskupice Podgórne, w godz. 12-14