MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Poznaj narzędzia cyfrowej transformacji dla współczesnych przedsiębiorstw produkcyjnych

DM

Już w połowie października br. rusza cykl spotkań z przedstawicielami firm produkcyjnych – Dynamics Business Forum Przemysł 4.0. Pierwsza z konferencji odbędzie się we Wrocławiu, 15.10.2019. W trakcie wydarzenia uczestnicy zostaną wprowadzeni w koncepcję cyfrowej transformacji, Przemysłu 4.0, a także poznają nowoczesne technologie dla produkcji. Udział w Dynamics Business Forum jest bezpłatny, ale warto się śpieszyć z rejestracją, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Jakie wyzwania stoją przed współczesnymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi?

Czwarta rewolucja przemysłowa nie tylko stwarza warunki do szybkiego rozwoju przedsiębiorstw produkcyjnych, ale też stawia przed nimi wiele wyzwań. Przedsiębiorcy mają możliwość wdrażania automatyzacji w procesach produkcyjnych, korzystania ze sztucznej inteligencji i chmury obliczeniowej, a także szeroki dostęp do nowoczesnych technologii. Aby zachować przewagę konkurencyjną oraz rozwijać się w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości technologicznej, konieczne jest przeprowadzenie przedsiębiorstwa przez transformację cyfrową.

Zapraszamy na Dynamics Business Forum PRZEMYSŁ 4.0

Dynamics Business Forum PRZEMYSŁ 4.0 to cykl bezpłatnych spotkań, w których mogą wziąć udział przedstawiciele przedsiębiorstw produkcyjnych, niezależnie od wielkości, branży czy specyfiki produkcji. Wydarzenie przybierze formę biznesowego śniadania i odbędzie się w Hotelu Monopol.

Jakie tematy zostaną poruszone na Dynamics Business Forum PRZEMYSŁ 4.0?

Eksperci z obszaru systemów ERP opowiedzą o tym, jak wykorzystać nowoczesne technologie, przeprowadzić przedsiębiorstwo przez proces cyfrowej transformacji i utrzymać przewagę konkurencyjną na rynku. Prelekcje rozpoczną się od wprowadzenia w świat Przemysłu 4.0 oraz idei One Microsoft. Przedstawiony zostanie system ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central oraz możliwości jego zastosowania w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Będzie pokazane demo systemu, a także case studies z przykładowych projektów wdrożeniowych. Specjaliści porównają funkcjonowanie systemu w modelu chmurowym, tradycyjnym i hybrydowym, a także odpowiedzą na pytanie, ile kosztuje system ERP dla przedsiębiorstwa produkcyjnego. Będzie nie tylko możliwość zadania specjalistom pytań, ale także wzięcia udziału w indywidualnych konsultacjach z ekspertami.

Sprawdź agendę wydarzenia na www.DynamicsBusinessForum.pl i zarejestruj się na bezpłatne spotkanie w wybranym terminie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kolejna edycja Dynamics Business Forum

Dynamics Business Forum PRZEMYSŁ 4.0 to już kolejna odsłona biznesowych spotkań organizowanych przez IT.integro. W maju 2019 r. odbyło się 12 spotkań w ramach cyklu Dynamics Business Forum on tour. Na wydarzenie zarejestrowało się ponad 550 osób. Podczas konferencji eksperci opowiadali o wpływie nowoczesnych technologii na zmiany strategii organizacji oraz ewolucji modeli biznesowych, a także innych trendach wyznaczanych przez cyfrową transformację.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grecy będą pracować 6 dni w tygodniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska