Pobyty w Gołębiewskim dla zwycięzców "Malucha na Okładkę"

Redakcja
Udostępnij:
Dla zwycięzców plebiscytu Maluch na Okładkę 2017 przygotowaliśmy kolejne supernagrody - pobyty weekendowe w Hotelu Gołębiewskim oraz vouchery na organizację urodzin! Nagrodzimy także laureatów z każdej kategorii do miejsca VII. Który maluch ma najpiękniejszy uśmiech? Który robi najrozkoszniejszą minkę? O tym zdecydują Czytelnicy Gazety Wrocławskiej.

NAGRODA GŁÓWNA DLA ZWYCIĘZCÓW

To zdjęcie na pierwszej stronie Gazety Wrocławskiej, która ukaże się w kioskach na całym Dolnym Śląsku 1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka. Zdjęcie powstanie podczas profesjonalnej sesji fotograficznej w Big Studio Photography, znajdującego się przy ul. Ruskiej 47/48a we Wrocławiu. Na sesję zaprosimy czterech zwycięzców plebiscytu, czyli po jednym dziecku z największą liczbą głosów z każdej kategorii: Dziewczynki do lat 3, Chłopcy do lat 3, Dziewczynki w wieku 4-7 lat, Chłopcy w wieku 4-7 lat.

Zobacz BigStudio, w którym odbędzie się sesja okładkowa (kliknij w zdjęcie)

Ponadto zwycięzcy we wszystkich kategoriach pojadą na weekend do Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Będą to vouchery na pobyt dla 3 osób z wyżywieniem i wstępem na basen!

Ale to wciąż nie wszystko! Laureaci 1. miejsc otrzymają także bony na organizację swoich urodzin. Dzieci w kategorii wiekowej 4-7 lat spędzą swoje urodziny w Loopy's World. Będzie to gratka dla poszukiwaczy przygód – solenizant i jego goście za sprawą fabularnej zabawy przeniosą się do świata fantazji. Poza tym czeka ich mnóstwo aktywnej zabawy, a rodzice mogą odetchnąć z ulgą - przygotowaniem i organizacją wszystkich atrakcji zajmie się kadra animatorów. Dzieciom w wieku 0-3 lat zaś urodziny zorganizują Kaczki Dziwaczki.

NAGRODY DODATKOWE DLA ZWYCIĘZCÓW
maluchy w wieku 0-3 lat

wejściówki do wrocławskiego Aquaparku! (park wodny online po kliknięciu na zdjęcie)

wejściówki do Loopy's World - największego w Polsce Rodzinnego Centrum Rozrywki! (Loopy's World online po kliknięciu na zdjęcie)

dzieci w wieku 4-7 lat:

smartwache (Smart Wristband), które zawierają takie funkcje, jak: krokomierz, statystyki snu, alarmy

gry planszowe Monopoly Junior Wrocławskie Krasnale

NAGRODY DLA II i III MIEJSC
* vouchery na sesję zdjęciową w Big Studio Photography - do wykorzystania w wybranym terminie
* wejściówki do wrocławskiego Aquaparku i Loopy's World

NAGRODY DLA IV - X MIEJSC
* IV miejsca - vouchery na 5 zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej w Centrum Hiperbarycznym Concept, bilety 4-osobowe na rejs statkiem po Odrze, wejściówki do wrocławskiego Aquaparku
* V miejsca - vouchery jednorazowe na zabieg tlenoterapii hiperbarycznej w Centrum Hiperbarycznym Concept, bilety 3-osobowe na rejs statkiem po Odrze, wejściówki do wrocławskiego Aquaparku
* VI miejsca - bilety 2-osobowe na rejs statkiem po Odrze
* VII miejsca - piękne wydania książek dla dzieci

Dodatkowo laureaci miejsc IV - X otrzymają rodzinne wejściówki na plac zabaw FIOLETOWA SOWA! (kliknij w poniższe zdjęcie)

Na dzieci głosujemy do środy, 24 maja do godz. 20.59.59.

Zagłosuj na dziewczynki w wieku 4-7 lat - kliknij

Zagłosuj na chłopców w wieku 4-7 lat - kliknij


Zagłosuj na dziewczynki w wieku 0-3 lat - kliknij


Zagłosuj na chłopców w wieku 0-3 lat - kliknij

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska