MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ogłoszenia z klatek schodowych. Takie rzeczy w XXI wieku? Nie do wiary, że tak komunikują się lokatorzy! Zobaczcie najśmieszniejsze teksty!

Danuta Pałęga
Danuta Pałęga
Te ogłoszenia z klatek schodowych rozbawiają do łez!
Te ogłoszenia z klatek schodowych rozbawiają do łez! Internet
Klatka schodowa w bloku mieszkalnym to miejsce, gdzie krzyżują się losy różnych mieszkańców. Często pełni ona rolę centrum informacyjnego dla lokalnej społeczności. Pojawiają się tu ogłoszenia, informacje i prośby, wywieszane na tablicy. Niektóre z nich to prawdziwe perełki i potrafią wywołać uśmiech na twarzy. Zobaczcie sami!

Śmieszne ogłoszenia na klatkach schodowych. Niektóre teksty lokatorów bawią do łez!

Na pierwszy rzut oka ogłoszenia mogą wydawać się standardowe: informacje o zebraniach wspólnoty, prośby o zachowanie porządku czy przypomnienia o zbliżających się remontach.

Jednak niektórzy mieszkańcy łamią rutynę, dodając do swoich ogłoszeń odrobinę humoru...

Nie brakuje tu kreatywności - mieszkańcy zamieszczają zabawne ilustracje i teksty, które często odnoszą się do codziennych sytuacji w budynku.

Bez wątpienia, lokatorzy wykorzystują tablicę na ogłoszenia na klatce schodowej do wyrażenia swojego poczucia humoru! Niektóre ogłoszenia są tak trafne, że trudno się nie uśmiechnąć czy nawet nie popłakać ze śmiechu.

Ta innowacyjna forma komunikacji społecznej pokazuje, że nawet na codzienne sprawy można spojrzeć z humorem, co przyczynia się do budowania silniejszej społeczności i wzmacnia więzi między sąsiadami.

Zobaczcie najśmieszniejsze ogłoszenia z klatek schodowych

Nie przeocz

Musisz to wiedzieć

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Robert EL Gendy Q&A

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Ogłoszenia z klatek schodowych. Takie rzeczy w XXI wieku? Nie do wiary, że tak komunikują się lokatorzy! Zobaczcie najśmieszniejsze teksty! - Dziennik Zachodni

Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska