Nowoczesny laser wyleczy Twoją wadę wzroku na zawsze

Redakcja
Udostępnij:
Korekcja wady wzroku przy pomocy najszybszego na świecie lasera okulistycznego

**Eye – Laser Center jako jedyna placówka we Wrocławiu przeprowadza zabiegi laserowej korekcji wzroku przy pomocy nowoczesnego LASERA EXCIMEROWEGO WaveLight® EX500. Nowej generacji sprzęt pozwala przede wszystkim leczyć skomplikowane i trudne wady wzroku, które nie poddawały się dotychczasowym metodom leczenia. Zabiegom laserowej korekcji wzroku poddali się również pracownicy ośrodka. Więcej na ten temat możecie przeczytać na stronie: http://www.eyelaser.pl/strona.php?id=72&lang=pl

Laser amerykańskiej firmy został zakupiony do kliniki pod koniec ubiegłego roku.
Ten model lasera uważany jest za najszybszy na świecie - pracuje błyskwicznie - usuwa 1 dioptrię wady w 1, 4 sekundy. Sprzęt wykorzystuje unikatową technologię, która zapewnia bezpieczne i precyzyjne działanie przy dużej prędkości. Polega to na pełnym sterowaniu każdym impulsem lasera, od momentu jego wygenerowania do chwili jego zetknięcia się z rogówką. Z perspektywy pacjenta, krótki czas zabiegu jest ogromną zaletą, bo korekcja jednego oka trwa około 2 minuty (samo laserowanie od kilku do kilkunastu sekund w zależności od wady wzroku). Pacjenci zwracają również uwagę na szybki powrót pełnej ostrości wzroku po wykonaniu korekcji to znaczy praktycznie w kilka minut po zabiegu już odczuwają poprawę widzenia.

Ulepszona technologia ścieżki wiązki lasera pozwala na oszczędność tkanki rogówki podczas zabiegu, dzięki temu możliwa jest korekcja wyższych wad przy cienkiej rogówce. Ten nowoczesny sprzęt to bez wątpienia prawdziwy Rolls Royce wśród laserów excimerowych.

Jeżeli masz wadę wzroku i nie chcesz już dłużej nosić okularów lub soczewek napisz do nas wiadomość na [email protected] – napisz jaką masz wadę wzroku oraz ile masz lat. Sprawdź czy jesteś dobrym kandydatem do laserowej korekcji wzroku.

Wrocławskie Eye – Laser Center
ul. Oławska 9
50 – 123 Wrocław
REJESTRACJA:
tel:71 344 80 80
tel:71 790 00 30
www.eyelaser.pl
e-mail: [email protected]
https://pl-pl.facebook.com/eyelaser.wroclaw

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie