Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
3 z 21
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 zł...
fot. Grzegorz Dembinski / Polska Press

Nowe oferty pracy we Wrocławiu z zarobkami powyżej 5 tysięcy złotych [OFERTY PAŹDZIERNIK 2022]

MONTER/ELEKTROMONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 zł

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny 2-3 mies, potem umowa na czas nieokreślony

Miejsce pracy: Jedności Narodowej 79, 50-262 Wrocław, praca w rejonie godziny lub półtorej od Wrocławia

Zakres obowiązków:
- przygotowanie materiałów do montażu instalacji z magazynu.
- dojazd na miejsce pracy samochodem służbowym.
- zabudowa instalacji u klienta.
- współpraca w montażu mechanicznym i uruchomieniu instalacji.
- dbałość o dobre kontakty z klientami, uprzejmość wobec klientów, sumienność, rzetelność,
- godziny pracy 6-20. Wymiar czasu pracy: wg potrzeb w ramach pełnego etatu.

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze branżowe, staż pracy 6 miesięcy, prawo jazdy kat. B, obsługa elektronarzędzi, sprawność fizyczna, praca na wysokości powyżej 3 m, eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV. Umiejętność samodzielnej pracy i samoorganizacji. Czytanie dokumentacji technicznej. Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 – początkujący.

Kontakt: Jerzy Parczyk Elmeco, Jedności Narodowej 79, 50-262 Wrocław, tel. 501263866, e-mail: [email protected]