Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
4 z 21
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 7 200 zł do 10 320 zł...
fot. Janusz Wójtowicz / Polska Press

Nowe oferty pracy we Wrocławiu z zarobkami powyżej 5 tysięcy złotych [OFERTY PAŹDZIERNIK 2022]

LEKARZ W ZESPOLE WYJAZDOWYM RTM

Wynagrodzenie brutto: od 7 200 zł do 10 320 zł

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Miejsce pracy: obszar działania Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu

Zakres obowiązków:
- udzielanie świadczeń zdrowotnych w specjalistycznym zespole ratownictwa medycznego w razie wypadku, urazu, porodu, nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia powodujące zagrożenie życia i zdrowia w ramach systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego, w Zespole Ratownictwa Medycznego o standardzie S;
- zapewnienie pomocy medycznej każdej osobie znajdującej się w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego, wykonywanie medycznych czynności ratunkowych oraz transportowanie osób w stanie nagłego zagrożenia;
- stosowanie aktualnej wiedzy medycznej w dziedzinie medycyny ratunkowej, procedur wdrożonego systemu zarządzania jakością ISO, innych procedur, regulaminów, w tym Regulaminu organizacyjnego i zarządzeń wewnętrznych Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu.

Wymagania: Wykształcenie: wyższe medyczne, zawód lekarz, posiadający prawo wykonywania zawodu oraz spełniający kryteria właściwe dla lekarza systemu, o których mowa w art. 3 pkt 3 ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 2053 ze zm.): Kwalifikacje dla lekarza systemu oznaczają: a) lekarza posiadającego specjalizację lub tytuł specjalisty w dziedzinie: anestezjologii i intensywnej terapii, medycyny ratunkowej lub neurologii albo lekarza po drugim roku specjalizacji w tej dziedzinie, który kontynuuje szkolenie specjalizacyjne, lub b) lekarza posiadającego specjalizację lub tytuł specjalisty w dziedzinie: chorób wewnętrznych, kardiologii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, ortopedii i traumatologii lub pediatrii, lub c) lekarza, który w ramach szkolenia specjalizacyjnego ukończył moduł podstawowy w dziedzinie: chorób wewnętrznych, pediatrii lub chirurgii ogólnej i kontynuuje lub zakończył szkolenie specjalizacyjne oraz uzyskał tytuł specjalisty dodatkowo: samodzielność, skrupulatność, dokładność i rzetelność.

Kontakt: Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu, Ziębicka 34-38, 50-507 Wrocław, tel. 71 77 31 521