2 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 + premia 15%...
fot. Paweł Relikowski / Polska Press

Nowe oferty pracy we Wrocławiu z zarobkami powyżej 5 tysięcy złotych [OFERTY PAŹDZIERNIK 2022]

KIEROWNIK OSIEDLA

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 + premia 15%

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Miejsce pracy: Generała Józefa Hallera 77b, 53-325 Wrocław

Zakres obowiązków: Sporządzanie projektów rocznych planów finansowych, remontowych, materiałowych dot. gosp. zasobami mieszkaniowymi, organizowanie i nadzorowanie w ramach osiedla wykonywanie remontów realizowanych przez grupę konserwatorów. Nadzór nad pracą administracji, prowadzenie korespondencji z lokatorami itp.

Wymagania: Wykształcenie: średnie lub wyższe techniczne lub pokrewne, staż pracy: minimum 3 lata na stanowisku samodzielnym, mile widziane uprawnienia budowlane, komunikatywność w kontaktach bezpośrednich, kreatywność, samodzielność w działaniu.

Kontakt: Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalowiec, Inżynierska 17, 53-227 Wrocław, tel. 71 33 29 309, e-mail: [email protected]