Koszykówka: Nieudany początek Sudetów

Paweł Kucharski
Od porażki rozpoczęli zmagania w I lidze koszykarze Sudetów. W sobotę jeleniogórzanie nie sprostali na własnym parkiecie ekipie SKK Siedlce (52:64).

Uczciwie trzeba przyznać, że goście wygrali zasłużenie. Co prawda do przerwy prowadzili tylko trzema punktami, ale w trzeciej i czwartej kwarcie zdominowali wydarzenia boiskowe.

Sudety Jelenia Góra - SKK Siedlce 52:64 (12:14, 13:14, 12:16, 15:20)
Sudety: Niesobski 24, Wilusz 10, Kijanowski 7, Kozak 3, Minciel 2, Kołtuń 2, Budziński 2, Wojcil 2, Maryniewski.

Pozostałe wyniki 1. kolejki I ligi mężczyzn: Rosa Radom - Sportino Inowrocław 67:52, Polonia Przemyśl - Sokół Łańcut 65:80, AZS Polframex Kutno - Start Gdynia 65:73, PBS Bank MOSiR Krosno - Spójnia Stargard Szczeciński 55:80, AZS Radex Szczecin - Start Lublin 93:69, Siden PolskI Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 97:85. Pauzował: Znicz Pruszków.

Następna kolejka (8-9.10): Znicz - Siden, Sportino - Sudety (sb, godz. 18), Spójnia - Rosa, Start - Polframex, MKS - Radex, Sokół - MOSiR, Start - Polonia. Pauzuje: SKK.