Koncert Nadziei we Wrocławiu. Anita Lipnicka zagra w NFM dla...

  Koncert Nadziei we Wrocławiu. Anita Lipnicka zagra w NFM dla dzieci chorych na raka

  opr. rsm

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Koncert Nadziei we Wrocławiu. Anita Lipnicka zagra w NFM dla dzieci chorych na raka
  1/14
  przejdź do galerii

  ©Arch Polska Press

  Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" zaprasza na niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Już 17 kwietnia w Narodowym Forum Muzyki Fundacja organizuje jubileuszowy, 10. Koncert Nadziei.
  W ten wyjątkowy wieczór artyści i publiczność wspólnie wyciągają pomocną dłoń do dzieci chorych na raka, małych pacjentów wrocławskiej kliniki Przylądek Nadziei. Udział w tym szczególnym wydarzeniu wezmą:

  • Muzykujący Przyjaciele Fundacji z towarzyszeniem orkiestry DZIUBEK BAND w widowisku muzycznym "DZIECI ROCK&ROLLA", czyli największymi przebojami muzyki rozrywkowej.

  • Gwiazda wieczoru - Anita Lipnicka, która debiutowała razem z zespołem Varius Manx, a teraz święci sukcesy śpiewając solo.

  - Serdecznie zapraszamy również Państwa.
  Zasiadając na widowni nie tylko przeżyjecie niezwykłe chwile, ale dodatkowo pomożecie w powrocie do zdrowia dzieciom. To one są cichymi bohaterami Koncertu Nadziei, bo to na ich rzecz organizujemy to wielkie wydarzenie. Cały dochód z biletów i aukcji prowadzonych podczas imprezy oraz wpłaty sponsorów przeznaczamy na leczenie małych pacjentów Przylądka Nadziei, najnowocześniejszego szpitala onkologii dziecięcej w Polsce - informuje Fundacja. - Dwa lata temu udało nam się zebrać 750 tysięcy złotych, a w poprzedniej edycji przekroczyliśmy milion! To prawdziwy unikat w skali całego kraju – nikomu na żadnym wydarzeniu artystycznym nie udało się do tej pory zgromadzić aż takiej kwoty. Wierzymy, że i tym razem uda nam się pobić nasz własny rekord. Ale żeby było to możliwe, potrzebna jest nam Państwa pomoc.

  Narodowe Forum Muzyki Wrocław
  17 kwietnia, początek godz. 19

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo