INWEMER – sprzątanie obiektów i obsługa techniczna

MM


INWEMER – sprzątanie obiektów i obsługa techniczna

Utrzymanie czystości w siedzibie firmy czy instytucji wydaje się zagadnieniem drugorzędnym z punktu widzenia prowadzonej działalności gospodarczej. W rzeczywistości jednak jest to jeden z podstawowych elementów wizerunku twojej firmy. Zadbane wnętrza to wizytówka każdej firmy, dlatego najlepiej powierzyć usługi porządkowe i obsługę techniczną budynków profesjonalistom.

Jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku jest INWEMER – laureat prestiżowego rankingu miesięcznika Forbes „Diamenty Forbesa 2019” i wielu innych wyróżnień. Firma sprzątająca działa od 1992 roku, a z jej usług korzystają m. in. biura, instytucje, przedsiębiorstwa produkcyjne, magazynowe oraz placówki handlowo-usługowe i oświatowe na terenie całego kraju. W portfolio firmy znajdziemy 750 klientów i ponad 6500 obsługiwanych obiektów.

INWEMER – kompleksowa obsługa nieruchomości

INWEMER nie tylko dba o utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków, ale także zapewnia kompleksową obsługę techniczną nieruchomości. To niezwykle istotne z punktu widzenia przedsiębiorcy. Powierzając kompleksową obsługę techniczną budynków profesjonalistom, możemy skupić się na czynnościach związanych z prawidłowym funkcjonowaniem i rozwojem swojej firmy.

Co więcej, zlecając wykonanie wszystkich zadań tak wyspecjalizowanej firmie jak INWEMER, oszczędzamy nie tylko czas, ale i pieniądze.

Firma INWEMER, jak przystało na jednego z liderów rynku, posiada niezwykle ważną dla klientów cechę – elastyczność. Oferta grupy INWEMER jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta i specyfiki jego działalności. Oznacza to, że wybierając konkretne usługi, takie jak przeglądy techniczne budynków czy instalacji, mamy pewność, że płacimy tylko za to, co jest nam niezbędne i zapewniamy sobie najwyższą jakość ich wykonania.

Sprzątanie obiektów

Sprzątanie obiektów to główna usługa oferowana przez firmę INWEMER. Obejmuje ona nie tylko profesjonalne sprzątanie budynków i bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, socjalnych, sanitarnych, pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych, ale także prace okresowe i usługi specjalistyczne. W zakres kompleksowych usług porządkowych wchodzi również dbanie o porządek terenów zewnętrznych otaczających budynki oraz pielęgnacja terenów zielonych. Wszystkie usługi są dostosowane do specyfiki konkretnej branży i obiektów, a ich realizacją zajmują się przeszkoleni pracownicy. Nic zatem dziwnego, że INWEMER może obsługiwać tak różne obiekty, jak biura i urzędy, zakłady produkcyjne, magazyny, sklepy, placówki oświatowe, hotele oraz szpitale. Zespół ponad 8000 wykwalifikowanych pracowników pozwala na profesjonalną obsługę niemal każdej firmy.

Mycie elewacji budynku lub okien, pranie wykładzin, porządki po remoncie, prace ogrodnicze czy odśnieżanie dachu? To również znajdziemy w ofercie firmy INWEMER. Jeśli potrzebujemy specjalistycznej usługi, nie musimy w tym celu podpisywać umowy na kompleksową obsługę. Wystarczy zamówić konkretną usługę.

Profesjonalna „złota rączka”

Kompleksowa obsługa techniczna nieruchomości to z pewnością usługa, w którą warto zainwestować. Obejmuje ona obsługę techniczną, eksploatacyjną i konserwacyjną wszelkich urządzeń i instalacji znajdujących się na terenie firmy. INWEMER w swej bogatej ofercie zapewnia m. in. przeglądy urządzeń i naprawy bieżące, konserwacje instalacji, prace remontowe, a także przeglądy budowlane oraz serwis systemów ochrony przeciwpożarowej.

INWEMER zatrudnia wykwalifikowanych, sprawdzonych fachowców i stawia na wysoką jakość stosowanych materiałów, dzięki czemu zapewnia profesjonalne wykonanie zleconych prac konserwacyjnych. Tym samym wszelkie awarie i usterki przestają urastać do rangi katastrofy. O ile w ogóle zaistnieją…

System zarządzania jakością grupy INWEMER

Klienci korzystający z usług firmy INWEMER mogą liczyć nie tylko na sprawne wykonywanie zleconych zadań, ale także na wysoki standard realizowanych usług utrzymania czystości i technicznej obsługi nieruchomości. Sprawną obsługę zapewnia m. in. wielostopniowy nadzór nad prawidłowym wykonaniem usługi, stałe monitorowanie wykonywania usług oraz całodobowy dostęp do Infolinii.

Wszyscy klienci firmy INWEMER mają przy tym zagwarantowany wysoki poziom obsługi. Oferta firmy skierowana jest zarówno do małych firm, jak i do wielkich koncernów. Niezależnie od tego, czy to będzie kompleksowa obsługa techniczna nieruchomości, usługi porządkowe, czy specjalistyczne usługi, przygotowane na potrzeby konkretnego zadania, profesjonalni pracownicy są gwarantem wysokiego poziomu realizacji powierzonych im zadań.

Korzystając z oferty takich firm jak INWEMER, warto pamiętać, że pieniądze wydane na profesjonalną obsługę to nie tylko inwestycja, ale przede wszystkim oszczędność czasu, a w dłuższej perspektywie - oszczędność środków finansowych, które nie będą musiały być wydane na utrzymanie budynków.

Światowy kryzys w transporcie. Brak kontenerów śrubuje ceny

Wideo

Materiał oryginalny: INWEMER – sprzątanie obiektów i obsługa techniczna - Dziennik Łódzki

Dodaj ogłoszenie