Dziewczynka wypadła z okna budynku. Była pod opieką dziadka

Adrianna SzurmanZaktualizowano 
Chwila nieuwagi wystarczyła, by doszło do dramatycznego wypadku. 2,5 letnia dziewczynka, która była pod opieką dziadka, wypadła z okna kamienicy na pierwszym piętrze. Tragedia rozegrała się przy ulicy Moniuszki w Wałbrzychu. Na szczęście dziecko żyje.

To był nieszczęśliwy wypadek. Dziadek, który opiekował się dwójką małych dzieci, tylko na chwilę spuścił je z oka i wyszedł do drugiego pokoju. Tyle wystarczyło, by dziewczynka wspięła się na parapet i wypadła z okna kamienicy na ul. Moniuszki w Wałbrzychu.

2,5-latka straciła przytomność, a pierwszej pomocy udzielili jej mieszkańcy i przechodnie. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, dziecko zostało przetransportowane do szpitala we Wrocławiu, a jego stan jest stabilny.

65-latek na co dzień nie zajmował się dziećmi, nie sprawował nad nimi opieki. Dzieci przyjechały do niego w odwiedziny, a opiekę nad nimi powierzyli mu rodzice, mieszkający w innym województwie. Dziadek dzieci w chwili tragedii był trzeźwy. To normalna, spokojna rodzina.

Sprawę wyjaśnia wałbrzyska policja.

polecane: Flesz - e-papieros zagraża zdrowiu

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 19

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

M
Mmmm

Niestety kiedy oboje rodzice pracują, a przedszkola na miesiąc zamknięte, to co można z dzieckiem zrobić. Każdy ufa że dziadkowie sobie poradzą...

G
Gość
2019-08-14T19:31:47 02:00, okno domu:

Może dziecko było pijane i dlatego przeżyło? A poważnie, to upadek z I. piętra nikogo jeszcze nie zabił.

2019-08-14T23:53:10 02:00, Gość:

Spróbuj, skocz, tylko się nie zdziw...

Niedawno zmarła 11-miesieczna dziewczynka po upadku z parteru. Nie ma reguły zatem

K
K
2019-08-14T18:09:30 02:00, Gość:

Dlaczego rodzice zostawiają takie malutkie dziecko ze starszym panem ?

Ja mam 63 lata i nie podjęła bym się opieki nad 2 małych dzieci.

Niech się rodzice opiekują.

2019-08-15T06:33:32 02:00, Gość:

Jak się ma lewe ręce to słusznie.

Co za bzdury wypisujecie. Normalne jest ze dziadkowie się zajmują wnuka i, znam mnóstwo osób które w tym wieku są bardzo sprawne. Zanim zaczniecie wypisywać pierdoly trzeba trochę wysilic mózg jeśli się go ma.

G
Gość
2019-08-14T18:09:30 02:00, Gość:

Dlaczego rodzice zostawiają takie malutkie dziecko ze starszym panem ?

Ja mam 63 lata i nie podjęła bym się opieki nad 2 małych dzieci.

Niech się rodzice opiekują.

Jak się ma lewe ręce to słusznie.

G
Gość
2019-08-14T19:59:05 02:00, Gość:

2.5 letnie dziecko zostawić? Że niby w odwiedziny? Znudziło się rodzicom niańczenie 500 to podrzucili dziadkom

Jesteś idiotą.

M
Mania
2019-08-14T23:14:16 02:00, Gość:

Ja się pytam: kto zoatawia otwarte okno, kiedy w domu są małe dzieci?!

No właśnie ...

G
Gość
2019-08-14T19:31:47 02:00, okno domu:

Może dziecko było pijane i dlatego przeżyło? A poważnie, to upadek z I. piętra nikogo jeszcze nie zabił.

Spróbuj, skocz, tylko się nie zdziw...

G
Gość

E tam, nawet jakby upadło nic by się nie stało

T
Tato

Straszna informacja, klikam, a tu reklama. Udało mi się ją wyłączyć, po czym reklama i dopiero artykuł się ukazuje. Przewiń odrobinę i reklama.

G
Gość

Ja się pytam: kto zoatawia otwarte okno, kiedy w domu są małe dzieci?!

J
Jgw

Banda debili!!!

G
Gość
2019-08-14T19:59:05 02:00, Gość:

2.5 letnie dziecko zostawić? Że niby w odwiedziny? Znudziło się rodzicom niańczenie 500 to podrzucili dziadkom

2019-08-14T20:54:05 02:00, Gość:

Na szczęście już niedługo koniec wakacji i tych durnych wpisów gimbazy będzie mniej

Pewnie kotka zauważyła i chciała dokarmić, biedny, głoduje. Hajs poszedł się je...ć na farbę...

G
Gość
2019-08-14T19:59:05 02:00, Gość:

2.5 letnie dziecko zostawić? Że niby w odwiedziny? Znudziło się rodzicom niańczenie 500 to podrzucili dziadkom

Na szczęście już niedługo koniec wakacji i tych durnych wpisów gimbazy będzie mniej

G
Gość

2.5 letnie dziecko zostawić? Że niby w odwiedziny? Znudziło się rodzicom niańczenie 500 to podrzucili dziadkom

o
okno domu

Może dziecko było pijane i dlatego przeżyło? A poważnie, to upadek z I. piętra nikogo jeszcze nie zabił.

Dodaj ogłoszenie