Dlaczego warto doładować się przez internet?

Artykuł Partnera
Tradycyjne doładowanie telefonu na kartę, czyli kupowanie zdrapek w kiosku, przestaje się opłacać. Gigant na rynku telefonii komórkowej jakim jest firma Orange stale wprowadza nowe promocje dla klientów zasilających swoje komórki przez Internet.

Wygodne doładowanie bez wychodzenia z domu

Wystarczy dostęp do Internetu i elektroniczne konto bankowe, żeby już po chwili cieszyć się rozmowami z najbliższymi, wysyłać SMS-y i korzystać z pakietu danych w telefonie. Żeby doładować konto w Orange na kartę nie musisz mieć karty kredytowej, bo środki na doładowanie przekazujesz za pomocą przelewu bankowego. Korzystając z dokupowania pakietu przez stronę internetową, podczas jednej transakcji możesz zasilić środkami jeden numer lub kilka numerów jednocześnie. Dzięki temu szybko i łatwo doładujesz swoje konto bez żadnych dodatkowych kosztów. Wygodna forma doładowania telefonu online pozwala zaoszczędzić Ci czas i zasilić swoje konto zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. A dodatkowo, możesz skorzystać z atrakcyjnych promocyjnych doładowań, które nie obejmują zasileń w tradycyjny sposób. I tak dla przykładu, klienci banku ING Bank Śląski, którzy po raz pierwszy doładowują konto Orange za kwotę 40 zł, otrzymują dodatkowo 10 zł gratis do kupionego pakietu. Promocja trwa do 28 lutego 2017 r., a bonus można wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y.

„10% więcej”, czyli atrakcyjna promocja za doładowanie przez Internet

Najnowsza promocja Orange obowiązująca od 23 stycznia 2016 r. do odwołania umożliwia abonentom korzystającym z telefonów na karty oraz ofert Mix na uzyskanie dodatkowych minut na rozmowy, SMS-y i MMS-y. Żeby skorzystać z promocji „10% więcej”, wystarczy doładować konto dowolną kwotą przez portal www.doladowania.orange.pl lub przez profil facebookowy www.facebook.com/orangepolska. Po doładowaniu otrzymujesz bonus ważny przez 14 dni od momentu jego przyznania. I tak np. za doładowanie o nominale 10 zł dostajesz w bonusie 1 zł. Analogicznie, za 200-złotowe doładowanie otrzymasz 20 zł w postaci dodatkowych jednostek taryfowych. Bonus pojawia się na koncie w ciągu 24h, a o jego wpłynięciu sieć informuje Cię SMS-em. Środki trafiają na Twoje konto promocyjne i możesz wykorzystać je przez 14 dnia na SMS-y i MMS-y na numery komórkowe (bez SMS-ów specjalnych i na telefony stacjonarne) oraz na transmisję danych. Zakres transferu danych nie obejmuje transmisji TV i plików wideo z portalu Orange World oraz ściągania płatnych treści. Dodatkowe środki są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowania.

Darmowy internet od Orange w ramach doładowania online

Jeśli posiadasz Orange Free na kartę, przy każdym doładowaniu internetowym dostajesz bonus w postaci transferu danych – nawet do 100 GB. Żeby otrzymać Internet za darmo, wystarczy, że kupisz starter Orange Free na kartę z bonusem 50 GB na start lub dowolny starter Orange i zamienisz ofertę na Orange Free. Przy każdym doładowaniu na Twoje konto trafi określona ilość dodatkowych giga bajtów. Kupując doładowanie za 25 lub 30 zł dostaniesz 10 GB Internetu do wykorzystania w ciągu miesiąca. Doładowując konto za 200 zł, na Twoje konto trafi aż 100 GB ważnych przez kolejne 5 miesięcy. Bonus internetowy dostępny jest też dla obecnych klientów Orange posiadających taryfę Orange Free po wprowadzeniu odpowiedniego kodu i zatwierdzeniu go zieloną słuchawką.

Promocja internetowa i punkty Payback

Najnowsza promocja od Orange łączy się z innymi ofertami i usługami promocyjnymi, które dostępne są na Twoim koncie Abonenta (chyba że warunki pakietu przewidują inaczej). W ramach promocyjnych doładowań możesz wykorzystać zebrane przez siebie punkty „Payback” i zapłacić nimi za pakiet z dodatkowymi minutami, SMS-ami i MMS-ami. Doładowanie punktami możesz kupić do 28 lutego 2017 r. I tak np. 500°P odpowiada zasileniu za 5 zł. W ramach tego pakietu przez 2 do 5 dni możesz wykonywać połączenia (zależne od dostępnej taryfy). Przy zasileniu za 10 000°P otrzymujesz 100 zł na swoją kartę plus dodatkowe 10 zł gratis. Na wykonywanie połączeń masz 100 dni w taryfie Orange YES, SMART I ONE, a w taryfie Orange FREE, POP i Nowe Orange GO – 5 miesięcy. Doładowanie z wykorzystaniem punktów „Payback” za kwotę 10 zł możliwe jest tylko w formie elektronicznej, czyli przez terminale, Internet i bankomaty.

Atrakcyjne promocje od Orange

Firma Orange stale organizuje zarówno dla swoich obecnych, jak i nowych klientów atrakcyjne promocje. Dotyczą one najczęściej internetowych doładowań. Operator promuje mobilne zasilenia i zachęca, żeby jak najwięcej użytkowników z nich korzystało. Dzięki doładowaniom online ogranicza się liczbę tradycyjnych zdrapek, a swój pakiet można zasilić w dowolnym czasie z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Operator dobrze wie, że bardziej niż dodatkowe minuty czy SMS-y przydają się obecnie duże pakiety transferu danych. Dlatego oprócz „10 więcej” Orange proponuje darmowe gigabajty Internetu.
Telefony na karty prepaid pozwalają abonentom samodzielnie decydować o tym, czego najbardziej potrzebują w swoich telefonach. Czy będą to nielimitowane SMS-y, rozmowy, MMS-y, czy dodatkowy transfer danych, zawsze warto doładować konto online i cieszyć się atrakcyjnymi bonusami.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Strefa Biznesu - Sytuacja na rynku pracy w 2023 roku

Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska