MKTG SR - pasek na kartach artykułów

BILETY na mecz Sparta – Unia: CENY, JAK KUPIĆ, CZY SĄ DOSTĘPNE

Niedzielny rewanżowy półfinał PGE Ekstraligi, w którym Betard Sparta Wrocław podejmie Fogo Unię Leszno, cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców. W ciągu 30 minut otwartej sprzedaży swoich nabywców znalazło 5 000 biletów. Obecnie w sprzedaży pozostały ostatnie wejściówki.

Betard Sparta w sezonie 2021 dominuje w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Wrocławski zespół pewnie wygrał fazę zasadniczą, a obecnie może pochwalić się serią 12 zwycięstw. W ubiegłą niedzielę podopieczni Dariusza Śledzia w pierwszym półfinale PGE Ekstraligi pokonali na wyjeździe Fogo Unię Leszno 49:41. Nic więc dziwnego, że niedzielny rewanż na Stadionie Olimpijskim cieszy się dużym zainteresowaniem sympatyków WTS-u.

Otwarta sprzedaż biletów ruszyła 1 września. W ciągu pierwszych 30 minut sprzedano 5 000 wejściówek. Na tę chwilę zajęte są wszystkie krzesełka. Klub postanowił jednak otworzyć również sektor z miejscami stojącymi. W środę o godz. 12 w sprzedaży pozostawały 243 bilety. Ich cena to 40 zł.

Żużlowcy Betardu Sparty pokonując w pierwszym półfinale PGE Ekstraligi Fogo Unię Leszno 49:41 zapisali się w historii klubu. Wrocławski zespół nigdy wcześniej nie wygrywał 12 meczów z rzędu. Postanowiliśmy przypomnieć wszystkie wygrane WTS-u wchodząc w skład tej znakomitej passy.DO KOLEJNYCH ZDJĘĆ MOŻNA PRZEJŚĆ ZA POMOCĄ GESTÓW LUB STRZAŁEK

Rekordowa seria 12 zwycięstw z Sparty! Pamiętacie wszystkie?

Szymon Grabowski: Miejsce Lechii jest w ekstraklasie, Arki również